Büyükçekmece Sırtköy Beylikdüzü hattı

Büyükçekmece Sırtköy Beylikdüzü hattı

İstanbul büyüdükçe doğu ve batı yönünde yeni gelişim bölgeleri de oluşuyor. Bunlardan biri de kentin batı yönündeki büyüme aksı olan Büyükçekmece Sırtköy-Beylikdüzü hattı. Sırtköy villa, Beylikdüzü ise konut projeleriyle öne çıkıyor.

Beylikdüzü’nde 67.4 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Büyükçekmece 2. Satış Memurluğu, Beylikdüzü İlçe, Yakuplu Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 67 milyon 400 bin 168 TL olarak belirlendi. 

Beylikdüzü Yakuplu'da 12.4 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Büyükçekmece 2. Sulh Hukuk Mahkemesi, İstanbul İli, Beylikdüzü İlçesi, Yakuplu Mahallesi, 746 ada, 21 parselde yer alan arsayı 12 milyon 430 bin 210 TL'ye icradan satıyor...

Büyükçekmece ve Beylikdüzü 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıda!

Büyükçekmece İlçesi, Pınartepe Mahallesi ve Beylikdüzü İlçesi, Gürpınar Mahallesi, 1/5000 ölçekli plan tadilatı bugün askıya çıkarıldı...

Büyükçekmece'ye metro müjdesi!

AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Uysal, "Haliç Köprüsü'nde olan benzer bir sistemle Beylikdüzü-Büyükçekme hattında sorunlu olan bölgeyi yüzeyden geçirip halkımızı metroyla buluşturmayı planlıyoruz" dedi...

Büyükçekmece Sırtköy-Beylikdüzü hattında konut projeleri öne çıkıyor!

İstanbul büyüdükçe doğu ve batı yönünde yeni gelişim bölgeleri de oluşuyor. Bunlardan biri de kentin batı yönündeki büyüme aksı olan Büyükçekmece Sırtköy-Beylikdüzü hattı. Sırtköy villa, Beylikdüzü ise konut projeleriyle öne çıkıyor.

Yeşilyaka bulunduğu bölgeyi tanıyan bir tasarıma sahip!

İddiası felsefesinde saklı: Zamansız proje Yeşilyaka, Mesa-Nurol birlikteliğinde Büyükçekmece Sırtköy Bulvar mevkiinde sürdürülen bir proje.

Demir İnşaat'tan Büyükçekmece'ye Demir Arena projesi!

Demir Romance, Ayığışı Vadi Evieri gibi markalı projeleriyle inşaat sektöründe faaliyet gösteren Demir inşaat, Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de projeler üretti.

Esenyurt ve Beylikdüzü'nde 3.3 milyon TL'ye 3 gayrimenkul!

Büyükçekmece İcra Dairesi, Beylikdüzü ve Esenyurt'ta yer alan 3 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam satış bedeli 3 milyon 335 bin TL olarak belirlendi.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi'nin yolları yenileniyor!

Çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Büyükçekmece Belediyesi ekipleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yapımında sona yaklaşılan Beylikdüzü Devlet Hastanesi çevresindeki yolları yenilemeye başladı.

Beylikdüzü West Wall Marina Vilları'nda icradan satılık villa!

Büyükçekmece 1. İcra Dairesi, İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan West Wall Marina Vilları'nda yer alan villayı satışa çıkardı. 612 metrekare yüzölçümlü villanın toplam satış bedeli 3 milyon TL olarak belirlendi.

İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü'nde son durum ne?

İstanbul’un Büyükçekmece, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Silivri, Çatalca, Esenyurt ve Avcılar ilçelerine hizmet vermesi hedeflenen İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü'nde zemin çalışmaları devam ediyor...

Büyükçekmece Gölü villa bölgesi oluyor!

Büyükçekmece ile Beylikdüzü Kavaklı'da, Mesa-Nurol'dan Demir İnşaat’a kadar birçok markab konut üreticisi proje geliştirme yarışma girdi. Büyükçekmece Gölü havzasında, inşaat şirketleri ağırlıklı olarak villa projeleri geliştiriyor.

Büyükçekmece Lavinya Marmara'nın inşaat çalışmaları başladı!

Tekstil ve enerji sektörlerindeki tecrübesini inşaatta da ortaya koyan Kullar İnşaat, Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de geliştirdiği projelere yenilerini ekliyor.

Büyükçekmece Sırtköy Beylikdüzü hattı

Büyükçekmece Sırtköy Beylikdüzü hattı Büyükçekmece Sırtköy Beylikdüzü hattı

Bölgede Emaar, Arıkan Yapı, Keleşoğlu İnşaat, Mesa, Nurol GYO gibi markalı konutçular projeler geliştiriyor. Bölgede şu anda 36 yeni proje yükseliyor.Dünyanın gelişmiş ülkelerinde şehir merkezinden çeperlere gidildikçe daha sakin bir yaşam sürülen banliyöleri görürsünüz. Artık Türkiye'de de böyle yerleşim yerleri oluşmaya başladı. İstanbul'un batı yönündeki büyüme aksı olan Büyükçekmece Sırtköy bunlardan biri. Kentin en hızlı gelişen bölgelerinden olan Beylikdüzü'ne yakın konumlu bölge, göl havzası koruma alanında olması nedeniyle villa projeleriyle öne çıkıyor. Hemen yakınında yer alan Beylikdüzü'nde ise konut yapılaşması hakim. Çok hızlı gelişme kaydeden Büyükçekmece Sırtköy-Beylikdüzü hattında Mesa, Nurol GYO, Emaar, Arıkan Yapı, Yalçınlar Group, Keleşoğlu İnşaat gibi inşaat şirketlerinin projelerinden oluşan 36 yeni proje yükseliyor. Bölgede geniş arsa stokuna sahip olan ve Nurol GYO ortaklığında Yeşil Yaka projesini...