büyükdere caddesi şerefiye bedeli

büyükdere caddesi şerefiye bedeli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mashattan olarak adlandırılan bölgedeki gökdelenlerden 'şerefiye' bedeli almaya hazırlanıyor.

Wilma Elles Büyükdere Caddesi'nden ev bakıyor!

Beşiktaş’taki Bulvar kafeden çıkarken görüntülenen Wilma Elles, muhabirlerin, “Ev mi arıyorsunuz?” sorusuna “Büyükdere Caddesi güzel değil mi?” cevabını verdi.

Büyükdere Caddesi nazım imar planı yeniden askıda!

İstanbul Sarıyer-Kağıthane İlçeleri, Büyükdere Caddesi Çevresi Nazım İmar Planı itirazlara ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıkarıldı...

Büyükdere Caddesi çevresi imar planı askıda!

İstanbul Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri, Büyükdere Caddesi Çevresine ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı bugün askıya çıkarıldı...

Büyükdere Caddesi'nde ofislerin metrekaresi 12 bin 500 dolar!

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği TDUB, İstanbul Avrupa Yakası'nın bir numaralı merkezi iş alanı olan Büyükdere Caddesi'ni mercek altına aldı. Araştırmaya göre bölgede yer alan ofislerin metrekaresi 4 bin-12 bin 500 dolar arasında değişiyor.

Büyükdere ve Dereboyu Caddesi arası imar planı tadilatı askıda!

Şişli İlçesi, Büyükdere Caddesi - Dereboyu Caddesi arası ( Zincirlidere - Dereboyu Caddesi ) Yol - kavşak ön projesi'ne ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı tadilatı askıya çıktı...

1929 yılında Büyükdere Palas 26.950 liraya satılacakmış!

1929 yılında Büyükdere Caddesi üzerinde, deniz kenarında 4 katlı Büyükdere Palas, İstanbul Defterdarlığı tarafından satılacakmış. 14 odalı ahşap otel, müştemilatıyla birlikte 8 taksitle 26 bin 950 liraya satılacakmış.

1972 yılında Türkiye'nin ilk çift katlı yolu inşaat halindeymiş!

1972 yılında Türkiye'de ilk çift katlı yol, Mecidiyeköy - Esentepe arasında yapılacakmış. 890 metre uzunluğundaki yolun üstünden üç gidiş geliş olacakmış. Büyükdere Caddesi ise 10 şeride çıkarılacakmış.

Nef Merkez Satış Ofisi İş Kuleleri'ne taşındı!

Son 1 yılda 3000'den fazla aileyi ev sahibi yapan, 6 projesiyle de binlerce aileyi evlerine taşıyan Nef, Büyükdere Caddesi, İş Kuleleri 2. kuleye taşındı.

İnce Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İnce Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Talat Oğuz İnce Müdürlüğü'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 16 Aralık'ta Şişli, Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi'nde kuruldu.

Zey Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Zey Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi, Zafer Yıldırım, Zerrin Yıldırım, Zeynep Yıldırım tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 1 Aralık'ta arıyer, Büyükdere Caddesi, Orjin Maslak İş Merkezi'nde kuruldu.

Ferko Signature Levent, 30 ay sonra teslim edilecek!

FERKO İnşaat'ın 350 milyon dolar yatırımla Levent Büyükdere Caddesi'nde hayata geçireceği 30 katlı projesi Ferko Signature tamamlanması 30 ay sürecek. Projenin metrekare birim fiyatları 8 bin 200 dolardan başlıyor.

Likya GYM İnşaat Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Likya GYM İnşaat Yatırım Anonim Şirketi, Mustafa Aşur Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 21 Kasım'da 4. Levent, Büyükdere Caddesi, Çınar Plaza'da kuruldu.

World Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

World Turizm Anonim Şirketi, Amancio Lopez Seijas Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 21 Kasım'da Şişli, Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Astoria A Kule'de kuruldu.

büyükdere caddesi şerefiye bedeli

büyükdere caddesi şerefiye bedeli büyükdere caddesi şerefiye bedeli

Kadir Topbaş Büyükdere Caddesi, Sarıyer, Ayazağa, Maslak, Kağıthane ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantısını sağlayacak Ayazağa Kavşağı'nda incelemelerde bulundu.

İncelemeler sırasında gazetecilere açıklamalarda bulanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul trafiğini rahatlatmak amacıyla yapılan yol ve kavşak çalışmalarının gayrimenkul değerlerini artırdığını, bu nedenle büyük kuruluşlarının çalışmalara destek vermesi gerektiğini söyledi. Kaynak sıkıntısı çektikleri için yol ve kavşak çalışmalarında destek aldıklarını kaydeden Topbaş, “İstinyepark bizim üç kavşağımızı yapıyor. Mashattan da buna katılmalı. Zamanında planlar yapılsaydı bölgedeki plazalardan, gökdelenlerden buradaki çalışmaların ve metronun bedelini alırdık” dedi. Topbaş, bu konuda yasal düzenleme talep ettiklerini, belli bir yerdeki taşınmaz malların artan değerleri üzerinden yerel yönetimlerin aldığı bir tür taşınmaz vergisi olarak...