Çankaya ve Yenimahalle satılık arsa

Çankaya ve Yenimahalle satılık arsa

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çankaya ve Yenimahalle'de bulunan 4 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 568 milyon 91 bin 76 TL olarak belirlendi. İlan bugünkü Remi Gazete'de yayımlandı.

Ankara’nın bu ilçelerinde evi olanlar yaşadı!

Türkiye'de konut satış fiyatları 2019 yılının ilk 6 ayında yüzde 7,73 düşüş gösterdi, 2020 yılının ilk 6 ayında ise yüzde 8,59 arttı. Ankara’da en çok değer kazanan ve ilgi çeken ilçeler ise Etimesgut, Gölbaşı, Çubuk, Çankaya ve Akyurt oldu.

Ankara'da konut satışında bu ilçeler başı çekiyor!

Başkent Ankara'da yılın ilk yarısında 64 bin 52 konut satıldı. Ankara´da konut satışlarının yoğun olduğu ilçeler sırasıyla Keçiören, Çankaya, Mamak, Yenimahalle ve Etimesgut oldu.

Konut satışında hangi ilçeler lider oldu?

TÜİK verilerinden derlenen bilgilere göre geçen yıl en çok konut satılan ilçeler arasında Esenyurt, Çankaya ve Keçiören yer aldı...

Çankaya Belediyesi Spor ve Kültür Kompleksi’ni Aura Design Studio tasarladı!

Ankara Karapınar Mahallesi’nde inşa edilecek olan Çankaya Belediyesi Spor ve Kültür Kompleksi’ni AURA Design Studio tasarladı. Kompleks bölgenin sosyal konut ihtiyaçlarına yönelik birçok fonksiyonu içinde barındırıyor.

Başkent Milli Emlak'tan 24.7 milyon TL'ye satılık 94 kamu konutu!

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Kale Emlak Müdürlüğü, Ankara Sincan ve Yenimahalle'de bulunan 94 adet kamu konutunu satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedeli 24 milyon 770 bin TL olarak belirlendi.

Sinpaş Çankaya Kayak Pisti ve Macera Parkı 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara İli Çankaya İlçesi'nde Yer Alan Teleferik, Kayak Pisti ve Macera Parkına ait hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Expert Emlakçılık Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Expert Emlakçılık Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Çankaya ve Umut Mete tarafından kuruldu. 

Çankaya Belediyesi'nden ruhsat ve imar işlemi kolaylığı!

Çankaya Belediyesi’nin Hoş Geldiniz Masası’nda iş yeri açma, ruhsat başvurusu, emlak rayiç değeri ödeme, sicil birleştirme, borç ödeme, borcu yoktur belgesi alma, imar başvurusu ve imar durum bilgisi alma işlemleri kısa sürede gerçekleşti.

Bakırköy Yenimahalle 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıda!

İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Yenimahalle Sınırları İçerisinde Kalan 901 Ada 18 No'lu Parsele İlişkin Hazırlanan 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı askıya çıktı.

Çankaya Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Merkezi açıldı!

Çankaya'nın en yeni kültür ve sanat merkezi Nazım Hikmet açıldı. Yeni açılan merkezde 7 ayrı dalda eğitim verilecek. Dersler 24 Haziran'da başlıyor.

Arken Turizm İnşaat İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arken Turizm İnşaat İthalat İhracat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Adem Bozdoğan, İbrahim Cem Çankaya ve Ramazan Duman ortaklığıyla kuruldu...

Çankaya Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Merkezi açıldı!

Ankara Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Oran Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Merkezi’ni vatandaşların hizmetine açtı.

Ankara Büyükşehir'den 352.7 milyon TL'ye satılık 12 gayrimenkul!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı; Yenimahalle, Gölbaşı Çankaya ve Mamak ilçelerinde yer alan 12 adet gayrimenkulü toplamda 352 milyon 793 bin 791.500 TL bedel ile satışa çıkardı. 

Çankaya ve Yenimahalle satılık arsa

Çankaya ve Yenimahalle satılık arsa Çankaya ve Yenimahalle satılık arsa

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çankaya ve Yenimahalle'de bulunan 4 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 568 milyon 91 bin 76 TL olarak belirlendi. İlan bugünkü Remi Gazete'de yayımlandı.TAŞINMAZ SATILACAKTIR


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından:


Mülkiyeti Belediyemize aşağıdaki listede ilçesi, mahallesi, ada/parsel numarası, muhammen bedeli, geçici teminatı yazılı taşınmazlar 2886 sayılı kanunun 36. maddesi gereğince, Dikmen Mahallesinde bulunan parseller öncelikli olarak toptan; toptan teklif gelmemesi halinde ayrı ayrı, Ergazi Mahallesinde bulunan parselin ayrı satışı yapılması şartıyla Kapalı Zarf usulü ile peşin bedelle mülkiyet satışı yapılacaktır.   

1 - İhale 20.10.2016 tarihinde Hipodrom Caddesi No: 5’deki Belediye Hizmet binasının 18. katında bulunan ENCÜMEN salonunda toplanacak Belediye ENCÜMENİ'nce yapılacaktır.

2 - İhale suretiyle satışı yapılacak taşınmazın satış şartnamesi her gün çalışma saatleri içerisinde, Hipodrom Caddesi No: 5...