04 / 07 / 2022

Çatalca Belediyesi tarla kiralama ihalesi

Çatalca Belediyesi tarla kiralama ihalesi

Çatalca Belediye Başkanlığı, 26 adet taşınmazı kiralamak üzere ihaleye çıkardı. Çatalca Belediyesi'nin kiralayacağı taşınmazlar arasında işhanında dükkan, konut, tarla, çayır, park ve cep sineması bulunuyor... İşte o ihalenin yeri ve tarihi...

Çatalca Kaleiçi Mahallesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli plan tadilatı değişikliğine itiraz!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Çatalca ilçesi, Kaleiçi Mahallesi, 250 ada, 3 parsele ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli 12.11.2021 tasdik tarihli Nazım ve Uygulama İmar Planı değişikliklerine itiraz askıya çıkarıldı.

İzmir Bergama'da 17 tarla 445 bin 920 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor!

İzmir Bergama Belediyesi, İzmir ili, Bergama ilçesi, Dağıstan, Ahmetbeyler, Aşağıkırıklar, Tekkedere, Kadıköy ve Alibeyli mahallelerinde yer alan 17 tarla 445 bin 920 TL'den başlayan fiyatlarla satıyor...

Çatalca'da modern ticaret merkezi inşa ediliyor!

İlçe genelinde yatırımlarına ara vermeyen Çatalca Belediyesi, ticaret merkezi inşaatı için çalışmalarını hızlandırdı. Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Çatalca Millet Bahçesi'nde son durum!

Çatalca Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan millet bahçesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner millet bahçesi projesinde son durumu aktardı.

Çatalca'ya 22 derslikli ortaokul inşa ediliyor!

İstanbul Çatalca Belediyesi, Çanakça Mahallesi'nde depremde risk taşıması nedeniyle yıkılan okulun yerine 22 derslikli okul inşa ediyor.

Çatalca'da spor adası için çalışmalar başladı! 

Çatalca Belediyesi ilçeye yeni bir spor kompleksi kazandırmak için çalışmalara başladı. Kompleks içerisinde yüzme havuzu ve çok amaçlı spor salonu yer alacak.

Çatalca'daki 19 kaçak yapı yıkıldı!

Çatalca Belediyesi ekiplerinin çalışmalarının ardından, Hazine arazilerinin üzerinde imara aykırı şekilde inşa edilen 19 kaçak yapı yıkıldı.

Çatalca'daki kaçak yapılar yıkıldı!

Çatalca Belediyesi ekiplerinin çalışmaları sonucunda, 19 kaçak yapının yıkımı gerçekleştirildi.

Çatalca Sulh Hukuk Mahkemesi'nden 6.3 milyon TL'ye satılık tarla!

Çatalca (Sulh Hukuk Mahkemesi) Satış Memurluğu, İstanbul ili, Çatalca ilçesi, Nakkaş Mahallesi, 2376 parselde yer alan tarlayı 6 milyon 300 bin TL'ye satıyor...

Çatalca Belediyesi Şubat ayı toplantısında imar konuşuldu!

Çatalca Belediye Meclisi'nin 2020 Yılı Şubat Ayı Toplantısının 2. Birleşimi Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner Başkanlığında gerçekleştirildi. Dün saat 10:30'da Çatalca Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıda imar ağırlıklı gündem maddeleri konuşuldu.

Çatalca Belediyesi Binkılıç Mahallesi Ek Hizmet Binası yenileniyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çatalca Belediyesi, Binkılıç Mahallesi Ek Hizmet Binası'nı yeniliyor.

Çatalca Belediyesi ek hizmet binası açıldı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çatalca Belediyesi, ek hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

Çatalca Belediyesi Temmuz 2019 toplantısı gerçekleştirildi!

Çatalca Belediyesi 2019 Yılı Temmuz Ayı Olağanüstü Meclis Toplantısı, Çatalca Belediyesi Meclis Salonu'nda yapıldı.

Çatalca Belediyesi tarla kiralama ihalesi Haberi

Çatalca Belediyesi tarla kiralama ihalesi

Çatalca Belediye Başkanlığı, mülkiyeti belediyeye ait toplam 26 taşınmazı ayrı ayrı ihale yoluyla kiralayacak. Çatalca Belediyesi'nin kiralayacağı taşınmazlar arasında işyeri, dükkan, konut, park alanı, tarla, çayır ve cep sineması da bulunuyor. 


Çatalca Belediyesi, kiralama ihalesi 4 Kasım 2014 Salı günü saat 10:00'da 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesine göre, Çatalca Belediye Başkanlığı Encümen salonunda açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek.


İşte Çatalca Belediyesi tarafından kiralanacak taşınmazlar ve muhammen bedelleri;Çatalca Belediyesi ihale ilanını indirmek için tıklayın!


Emre Kulcanay /...