12 / 08 / 2022

Çekmeköy gayrimenkul fiyatları

Çekmeköy gayrimenkul fiyatları

İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Sırapınar Mahallesi'nde yer alan fabrika ve arsa vasıflı 2 adet gayrimenkul 4 milyon 190 bin TL ile icradan satışa çıkarıldı. 

İstanbul Çekmeköy'de 20,3 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

İstanbul Çekmeköy'e bağlı Hamidiye Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul 20 milyon 32 bin 80 TL'ye satışa sunuluyor.Gayrimenkul için ihale tarihi 13 Şubat 2018 olarak belirlendi. 

Gayrimenkul fiyatları neden yükseliyor? GISP, artışları inceliyor! 

GİSP Yönetim Kurulu Üyesi ve İzmir Başkanı Şükrü Cem Akçay, gayrimenkul fiyatlarındaki artışın sebeplerini açıkladı. İşte o sebepler...

Antalya’da gayrimenkul fiyatları yüzde 60 arttı!

Türkiye’nin 5. büyük şehri ve en önemli turizm şehri olan Antalya’da gayrimenkul fiyatları yüzde 60 arttı...

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Paz.Ve Tic. A.Ş.İstanbul Çekmeköy Şubesi açıldı!

Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Paz.Ve Tic. A.Ş.İstanbul Çekmeköy Şubesi bugün Çekmeköy'de 4 milyon TL sermaye bedeli ile Mahir Orak tarafından açıldı.

Renova Evleri Çekmeköy fiyatları!

İsmailoğlu Yapı imzasıyla yükselen Renova Evleri projesinde 10 daire satışa çıktı. Peki projede daire fiyatları ne kadar? İşte Renova Evleri Çekmeköy fiyatları...

Gayrimenkul yatırımlarının yeni gözde ilçesi: Çekmeköy!

Çekmeköy, İstanbul'un gözde ilçelerinden biri oldu. İlçe, çevresindeki ormanları, metro ulaşımı ve otoyol kavşaklarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Bölgede hem gayrimenkul firmalarının yatırımları arttı hem de emlak yatırımcılarının iştahı...

Casa Bella Çekmeköy'de fiyatlar 1 milyon TL'den başlıyor!

Çekmeköy Alemdağ’da inşa edilen Casa Bella Evleri'nde fiyatlar 1 milyon TL'den başlıyor. Projede 20 adet lüks bahçe dubleks ve 20 adet lüks çatı dubleks ev bulunuyor.

Çekmeköy'de 8.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Çekmeköy Belediye Başkanlığı, Çekmeköy'de yer alan gayrimenkulü 8 milyon 870 bin 975 TL bedelle satışa çıkardı.

Yunanistan'da gayrimenkul fiyatları yüzde 40 değer kaybetti!

Yunanistan'da gayrimenkul fiyatları 2008'den 2015'e kadar geçen sürede yüzde 40 değer kaybetti...

Gayrimenkul fiyatları 10 yıl sabit bir ivmeyle yukarıya gitmeye başlayacak!

Sektöre dair açıklamalarda bulunan Emlak Konut Genel Müdürü Gedikli,"Türkiye'de gayrimenkul fiyatları 10 yıl sabit bir ivmeyle yukarıya gitmeye başlayacak." dedi...

Şirince Köyü'nde gayrimenkul fiyatları artıyor!

Maya takvimine dayanan kıyamet inanışı nedeniyle adını dünyaya duyuran İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyünde gayrimenkul fiyatları artıyor. Bölgede arazilerin dönümü 400 bin liradan satışa çıkıyor. 

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları fiyatları 2018!

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları fiyatları 2018 haberimizde yer alıyor. Burçlar Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy'de inşa edilen proje 86 daire ve 8 mağazadan oluşacak. 

Bk Kılıçay İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Bk Kılıçay İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün Çekmeköy'de 101 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

NEF Çekmeköy güncel fiyatları!

NEF Çekmeköy projesinde 1+1, 1,5+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. NEF Çekmeköy güncel fiyatları haberimizde yer alıyor. 

Çekmeköy gayrimenkul fiyatları Haberi

Çekmeköy gayrimenkul fiyatları

İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Sırapınar Mahallesi'nde yer alan fabrika ve arsa vasıflı 2 adet gayrimenkul icradan satışa sunuluyor. Satışa konu olan gayrimenkullerin toplam bedeli 34 milyon 190 bin TL olarak belirlendi. 

1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : İstanbul İl, Çekmeköy İlçe, 634 Parsel No, Sırapınar Mahalle/Mevkii, İstanbul Çekmeköy İlçesi Sarıpınar Mah. Araba geçidi, Gölkıyısı mevkii, 634 Parsel de kayıtlı taşınmaz 13.500 m² yüzölçümündede olup cinsi tarla + işyeri olarak belirlenmiştir. Tapuda borçlu UÇAL KAĞIT SAN. VE TİC. A..Ş. adına 1/1 tam hisse olarak kayıtlıdır. Taşınmaz üzerinde karton fabrikası mevcuttur. Çok sayısıda betonarme az katlı (1 veya 2) yapı ile çatısı çelikkonstrüksiyon olan sundurmalı ve depolar mevcut. Toplam kapalı alanı:4000 m² olup II C grubu yapı standartlarında III. Sınıf malzeme ile inşaa...