Çekmeköy Hüseyinli Sırapınar Köyleri ve Ömerli Batı Bölgesi imar planı

Çekmeköy Hüseyinli Sırapınar Köyleri ve Ömerli Batı Bölgesi imar planı

Çekmeköy 1/5000 ölçekli Hüseyinli ve Sırapınar Köyleri ile Ömerli Mahallesi Batı Bölgesi Nazım İmar Planı'na yapılan itiraza ilişkin plan 8 Mayıs 2014'te askıdan indiriliyor. İşte o plan...

Çekmeköy Sırapınar Mahallesi 638 ve 639 parsellerin imar planı askıda!

Çekmeköy İlçesi, Sırapınar Mahallesi, 638 ve 639 parsellere ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıya çıkarıldı...

Çekmeköy'de 14.2 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Sırapınar Mahallesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul 14 milyon 286 bin 945 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Çekmeköy'de 13.5 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Sırapınar Mahallesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul 13 milyon 596 bin 945 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Çekmeköy Sırapınar Mahallesi imar planı tadilatı askıda!

Çekmeköy İlçesi Sırapınar Mahallesi, 300 parselin bir kısmı ile 260 parselin bir kısmına ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı tadilatı askıya çıkarıldı...

Çekmeköy Hüseyinli Mahallesi imar planı askıda!

Çekmeköy İlçesi, Hüseyinli Mahallesi, bir kısım parsellere ilişkin itiraz 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı..

Çekmeköy'de 34.1 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Sırapınar Mahallesi'nde yer alan fabrika ve arsa vasıflı 2 adet gayrimenkul 4 milyon 190 bin TL ile icradan satışa çıkarıldı. 

Kuzey Marmara Otoyolu Ömerli Mahallesi imar değişikliği askıda!

Çekmeköy İlçesi, Kuzey Marmara Otoyolu Etkilenme Bölgesi, Hüseyinli ve Sırapınar Köyleri ile Ömerli Mahallesi Batı bölgesine ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı değişikliği bugün askıya çıkarıldı.

Kuzey Marmara Otoyolu Hüseyinli Mahallesi imar planı askıda!

Çekmeköy İlçesi, Kuzey Marmara Otoyolu Etkilenme Bölgesi, Hüseyinli Mahallesi bir kısım parsellere ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı bugün askıya çıkarıldı.

İETT, 9H Çekmeköy hattının güzergahını değiştirdi!

İETT, kurumun resmi internet sitesi www.iett.gov.tr üzerinden yaptığı resmi açıklama ile 9H Cumhuriyet Köyü - Hüseyinli - Çekmeköy hattının güzergahının değiştirildiğini duyurdu. İşte Çekmeköy İETT hattının yeni güzergahı..

Çekmeköy Hüseyinli, Sırapınar ve Ömerli Batı imar planı askıda!

Çekmeköy Hüseyinli ve Sırapınar Köyleri ile Ömerli Mahallesi Batı Bölgesi'ne ilişkin İBB Şehir Planlama Müdürlüğü tarafından hazırlanan 1/5000 ölçekli imar plan tadilatı bugün askıya çıkarıldı.

Çekmeköy Hüseyinli, Sırapınar Köyleri ve Ömerli Batı Bölgesi imar planı 8 Mayıs'ta askıdan indiriliyor!

Çekmeköy 1/5000 ölçekli Hüseyinli ve Sırapınar Köyleri ile Ömerli Mahallesi Batı Bölgesi Nazım İmar Planı'na yapılan itiraza ilişkin plan 8 Mayıs 2014'te askıdan indiriliyor. İşte o plan...

Çekmeköy Hüseyinli, Sırapınar ve Ömerli Batı Bölgesi imar planı askıda!

Çekmeköy Hüseyinli ve Sırapınar Köyü ile Ömerli Batı Bölgesi 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı. İmar planında tarım, rekreasyon eğitim alanları ile Riva Deresi ve Melen İsale Hattı da yer alıyor... İşte o plan...

Doğuş İnşaat, Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe Metrosu için imzayı atıyor!

Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş., 15 Eylül 2011 tarihinde kazandığı Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe Metrosu İnşaat ve Elektromekanik İşleri ihalesi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Raylı Sistem Müdürlüğü ile birlikte bir imza t

Çekmeköy Hüseyinli Sırapınar Köyleri ve Ömerli Batı Bölgesi imar planı Haberi

Çekmeköy Hüseyinli Sırapınar Köyleri ve Ömerli Batı Bölgesi imar planı


Çekmeköy İlçesi, 1/5000 ölçekli Hüseyinli ve Sırapınar Köyleri ile Ömerli Mahallesi Batı Bölgesi Nazım İmar Planı'na yapılan itiraza ilişkin plan İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 8 Mayıs 2014 Perşembe günü askıdan indiriliyor.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 27873 dosya numaralı imar planını 17 Şubat 2014'te onayladı ve 8 Nisan 2014'te ilanen askıya çıkardı.


Çekmeköy Hüseyinli ve Sırapınar Köyleri ile Ömerli Mahallesi Batı Bölgesi imar planı hakkında detaylı bilgiler için tıklayın! Çekmeköy Hüseyinli, Sırapınar Köyleri ve Ömerli Batı Bölgesi imar planı için