century 21 haftasonu ev kiralama

century 21 haftasonu ev kiralama

Tuzla, Silivri, Ömerli ve Çatalça gibi uzakta oturanlar arasında şehir merkezinde hafta içinde kalmak için ev alan ya da kiralayanların sayısı artıyor… Merkezin dışında oturan birçok İstanbullu, ulaşım probleminden dolayı hafta ortasında kalmak için Beşik

Özhan Atalay, GittiBu ile bir ilke imza attı!

Era Gayrimenkul ve Century 21 Genel müdürlüklerini yapmış olan Özhan Atalay, gayrimenkul danışmanlarının amatörce kredi kartın ile işlem bedeli almalarını sağlayacak bir sistem kurarak sektörde bir ilke imza attı.

Konut fiyatlarında balon var mı yok mu?

Certified Business Consultant Yönetim Danışmanı, Century 21 Türkiye'nin Eski Genel Müdürü Özhan Atalay, Konut fiyatlarında balon analizi yaptı.

Akıllı santral sistemi emlak satışlarını artıracak!

Century 21 Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Önder Uzel, uygulamaya geçirilen akıllı santral sisteminin emlak satışlarını artıracağını söyledi.

Century 21 kuruluşunun 15'nci yıl dönümünü kutladı!

Dünyanın önde gelen gayrimenkul firmalarından olan Century 21, Türkiye'deki 15'inci kuruluş yıl dönümünü kutladı.Century 21 Türkiye'nin kurumsal dergisi olan 21 Homes'un lansmanının da yapıldığı gecede başarılı bayiler ödüllendirildi.

Century 21 Türkiye'nin kariyer günleri başladı!

Century 21 Türkiye, broker ve danışmanlarının yanı sıra franchise adaylarına yönelik olarak emlak ve gayrimenkul alanında başarının anahtarlarının sunulduğu Career 21 etkinliği başlattı.

Hilmi Işıkören'in Motivasyon Temelli Emlak Eğitim Programı 11 Mart'ta!

Emlak sektörü duayeni Hilmi Işıkören liderliğinde hazırlanan emlak ofislerine özel ‘Motivasyon Temelli Emlak Eğitim Programı’ bu kez başarılı emlak ofisleri Century 21 ABC ve Century 21 BETA için gerçekleştirilecek

Türkiye'de gayrimenkul hem ihtiyaç, hem de yatırım aracı!

Century 21 Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Önder Uzel, son dönemde sıkça sorulan "Gayrimenkul bir ihtiyaç mıdır, yoksa yatırım aracı mıdır?" sorusunun yanıtının tamamen ihtiyaçlarla ilgili olduğunu belirtti.

Işıl Töre: Gayrimenkul her zaman kazandıran tek yatırım aracıdır!

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de 1 milyon 150 bin konut satıldı. Century 21 Işıl Gayrimenkul Şişli Merkez Şubesi brokerı Işıl Töre emlak sektörünü anlattı.

Kentsel dönüşüm için şehir planlaması yapılmalı!

Gayrimenkul danışmanlık firması Century 21 Türkiye'nin Yönetim Kurulu Başkanı Önder Uzel, kentsel dönüşümün yoğun olduğu bölgelerde şehir planlamasının sisteme sokulması gerektiğini söyledi.

Century 21 brokerları 2016 yılı hedeflerini belirledi!

Dünyanın lider gayrimenkul firmalarından birisi olan Century 21 Türkiye ofisine bağlı çalışan brokerlar bir araya gelerek 2016 yılının hedeflerini masaya yatırdılar.

Century 21 REOS Emlak Sistemi'ne yeni entegrasyonları ekliyor!

Dünyanın lider gayrimenkul firmalarından birisi olan Century 21, yeni CRM sisteminin ve internet altyapısının Türkiye'nin lider emlak ilan portallarına portföy entegrasyonunu tamamladı.

Century 21, emlak ilan portallarına portföy entegrasyonunu tamamladı!

Dünyanın lider gayrimenkul firmalarından birisi olan Century 21, yeni CRM sisteminin ve intranet altyapısının Türkiye'nin lider emlak ilan portallarına portföy entegrasyonunu tamamladı.

Emlak satışlarında artış olacak mı?

CENTURY 21 Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, 1 Kasım seçimlerinden sonra finansal piyasalarda toparlanma sürecine girildiğine işaret ederek, "Siyasi risklerin ortadan kalkması, gayrimenkul piyasalarında da rahatlamaya neden olacak" dedi.

century 21 haftasonu ev kiralama

century 21 haftasonu ev kiralama century 21 haftasonu ev kiralama

Deprem korkusu, ev fiyatlarının pahalılığı ve şehrin gürültüsünden uzakta olmak gibi nedenlerle için bir dönem şehir merkezinin dışındaki yerlere göç eden İstanbullular yeniden şehrin yolunu tutuyor. Son yıllarda, hafta ortasında trafik eziyetine katlanmak istemeyen ve ekonomik durumu müsait olan İstanbullular şehrin merkezinde ev satın almak ya da kiralamak yoluna gidiyor. Özellikle son birkaç yıldır bu bu eğilimin yaygınlaşmaya başladığını belirten Century 21 Türkiye Franchise Geliştirme ve Projeler Genel Müdür Yardımcısı Sinan Şerioğlu, ''Şehir dışında yaşan insanlar buradaki evlerinden işyerlerine gidip gelmek için ve çocuklarının okulu durumundan dolayı-iyi okullar belli başlı yerlerde bulunuyor- hem fiziki hem de maddi olarak kayba uğradılar. Ulaşım çok büyük bir masraf olmaya başladı. Bunun üzerine son birkaç yıldır merkezde yer almak ya da kiralamak eğilimine...