Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi

Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi

Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Çetin Çelik tarafından kuruldu.

Myçet İnşaat Turizm Ve Lojistik Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Myçet İnşaat Turizm Ve Lojistik Sanayi Dış Ticaret Limited Esenyurt’ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Çetin Bilgiş tarafından kuruldu.

Ayf Plastik İnşaat Makine Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ayf Plastik İnşaat Makine Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Tuzla’da  400 bin TL sermaye bedeli ile Ali Eroğlu ve Şahin Çetin tarafından kuruldu.

İtgensoy İnşaat İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İtgensoy İnşaat İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Küçükçekmece’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Çetin tarafından kuruldu.

Bayramyrç İnşaat Emlak Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bayramyrç İnşaat Emlak Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Yaşar Çetin tarafından kuruldu.

Ceka İnoks Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ceka İnoks Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan'da 750 bin TL sermaye bedeli ile Çetin Erol tarafından kuruldu.

Betül Erçetin Turizm Otelcilik İnşaat Yedek Parça Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Betül Erçetin Turizm Otelcilik İnşaat Yedek Parça Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Betül  Erçetin tarafından kuruldu. 

Bylunas Tasarım Danışmanlık Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bylunas Tasarım Danışmanlık Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli Aygül Erinsel Çetin ve Aycan Erinsel Özistek ortaklığında kuruldu. 

Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Çetin Çelik tarafından kuruldu.

Artpro Mimarlık Mühendislik İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Artpro Mimarlık Mühendislik İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fulya Aslan Çetin ve Erman Doğruyol ortaklığında kuruldu. 

Vııı Art Turizm İnşaat Reklamcılık Pazarlama Danışmalık Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Vııı Art Turizm İnşaat Reklamcılık Pazarlama Danışmalık Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Çetin Çil Mehmet Sabri Sefünç, İsmial Akkaya ve Giray Gözüpek tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Rasyo Yapı Malzemeleri Hırdavat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rasyo Yapı Malzemeleri Hırdavat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye ile bugün Doğan Çetin imzasıyla kuruldu.

Demar Yapı Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demar Yapı Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Çetin Demirel tarafından 100 bin TL sermaye ile 25 Kasım'da Eyüp, Rami Cuma Mahallesi, Şeyh Abdullah Sokak'ta kuruldu.

Evart Mimarlık Dekorasyon İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Evart Mimarlık Dekorasyon İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi 19 Şubat 2015 'te 10 bin TL sermaye ile Ümraniye'de, Serkan Çetin Müdürlüğü 'nde kuruldu.

Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi Haberi

Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi

Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Çetin Çelik tarafından kuruldu.

Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi konusu: Şirket yurt içinde ve yurt dışında turizm alanında otelleraçmak,işletmek,şube açmak,oteller ve hoteller satın almak. 2.Şirket yurt içine ve yurt dışına yolcu taşımak için uçak ve otobüs kiralamak ve işletmek.Uçak ve otobüs satın almak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Çetin Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Şehit Muhtar Mah.Taksim Akarcası Sok.No.2/6...