05 / 02 / 2023

çiftçiye kuraklık desteği verilecek mi

çiftçiye kuraklık desteği verilecek mi

AK Parti, Türkiye'nin belli başlı bölgelerinde özellikle tahıl ve bakliyat üreticilerini etkileyen kuraklık için seferberlik başlattı.

Genç çiftçilere müjde! 250 bin TL hibe desteği verilecek! Elinizi çabuk tutun!

Tarımsal faaliyetlerin eğitimli, genç ve uzman kişiler tarafından yapılmasını teşvik etmek için başlatılan ‘Uzman Eller Projesi’ etkisini hızla artırıyor. Genç çiftçilere müjde! 250 bin TL hibe desteği verilecek! Elinizi çabuk tutun!

Çiftçiler dikkat! Ocak 2023 mazot ve gübre desteği ödemeleri hesaplara yattı mı? Hemen siz de bakın!

'Mazot ve gübre desteği yattı mı, ne zaman yatacak?' sorularının yanıtları sık sık araştırılıyor. Ocak 2023 mazot ve gübre desteği ödemeleri hesaplara yattı mı? Hemen siz de bakın!

Çiftçilik hayali kuranlar dikkat! Genç çiftçilere hibe desteği yüzde 150 arttı

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, üniversite mezunu genç çiftçilere verilen hibe desteğinin artırıldığını açıkladı. İşte detaylar...

Çiftçiler dikkat! Küçükbaş hayvan yetiştiricileri hibe desteği veriliyor!

Gübre, elektrik, yem gibi maliyetlerdeki büyük artışlar nedeniyle zorlanan üreticilere yeni tesis, tesislerin tamamlanması ve modernizasyonu için 7 milyon liraya kadar hibe desteği verilecek.

Çiftçiler dikkat! Mazot ve gübre desteği duyanı şaşkına çevirdi! Hesaplara yatıyor mu? Şimdi bakın! 

Mazot ve gübre desteği son günlerde milyonlarca çiftçi tarafından sık sık araştırılıyor. Çiftçiler dikkat! Mazot ve gübre desteği duyanı şaşkına çevirdi! Hesaplara yatıyor mu? Şimdi bakın! 

Çiftçiler dikkat! Mazot gübre desteği Ocak 2023 ödemeleri ne zaman yatacak? Şimdi bakın! 

Çiftçiler tarımsal destek ödemesi tarihlerini merak ediyor. Çiftçiler dikkat! Mazot gübre desteği Ocak 2023 ödemeleri ne zaman yatacak? Şimdi bakın! 

Çiftçiler dikkat! Mazot ve gübre desteği hesaplara yatırıldı mı? Hemen Aralık 2022 ödemelerine bakın! 

Mazot ve gübre desteği ödemeleri merakla bekleniyor. Çiftçiler dikkat! Mazot ve gübre desteği hesaplara yatırıldı mı? Hemen Aralık 2022 ödemelerine bakın! 

Çiftçiler dikkat! Asgari ücret zammı mazot ve gübre desteğine yansıyacak mı? Mazot gübre desteği kaç TL? Hemen bakın!

Milyonlarca çiftçi merakla mazot ve gübre desteğindeki son dakika gelişmelerini araştırıyor. Peki asgari ücret zammı mazot ve gübre desteğine yansıyacak mı? Mazot gübre desteği kaç TL? Hemen bakın!

Çiftçiler dikkat! Mazot ve gübre desteği Aralık 2022 ödemeleri hesaplara yatırıldı mı? Peş peşe belirlendi! Hemen bakın!

Milyonlarca çiftçi mazot ve gübre desteği ödemeleri ile ilgili son dakika gelişmelerini araştırıyor. Peki mazot ve gübre desteği Aralık 2022 ödemeleri hesaplara yattı mı? Kontrol edin!

AB tarım ve çiftçi için dev paket hazırladı. Genç çiftçiler ve küçük çiftliklere özel bütçe ayrıldı

AB 1 Ocak 2023'de yürürlüğe girecek ortak tarım politikasıyla Avrupalı çiftçiye 300 milyar euronun üzerinde kaynak ayırdı. Genç çiftçiler ve küçük çiftçilere özel kaynak aktarımı yapılacak.

Çiftçiler dikkat! Mazot ve gübre desteği Aralık 2022 ödemeleri hesaplara yattı mı? Kontrol edin!

Milyonlarca çiftçi mazot ve gübre desteği ödemelerini araştırıyor. Peki mazot ve gübre desteği Aralık 2022 ödemeleri hesaplara yattı mı? Kontrol edin!

Çiftçilere resmen son dakika şoku! Mazot ve gübre desteği hesaplara ne zaman yatırılacak? Hemen bakın!

Milyonlarca çiftçiler, mazot ve gübre desteği ile ilgili son dakika gelişmelerini merak ediyor ve araştırıyor. Çiftçilere resmen son dakika şoku... Mazot ve gübre desteği hesaplara ne zaman yatırılacak... Hemen bakın...

Çiftçiler dikkat! Tarım sigortaları kapsamında indirim geldi, prim desteği oranları belirlendi! Hemen bu rakamlara bakın

Tarım sigortaları kapsamına alınacak riskler ve ürünlerle prim desteği oranları resmen açıklandı. Çiftçiler hemen bu rakamlara bakın!

çiftçiye kuraklık desteği verilecek mi Haberi

çiftçiye kuraklık desteği verilecek mi

AK Parti, Türkiye'nin belli başlı yerlerinde tahıl ve bakliyat üreticilerini olumsuz etkileyen kuraklık için harekete geçti.

Üreticinin sorunlarının çözüm bulunması için çalışmalar başlatılırken, ücretsiz tohum, mazot ve gübre yardımı gündemde. Tarım ve Orman Bakanlığı kuraklığın etkilerini tüm boyutlatıyla görmek için sahaya inip tespitler yapıyor. Tarlada kalan ürün ile ilgili gelişmeler bu çalışmalar sonrasında şekil alacak.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; tüm dünya koroanvirüsle mücadele ederken aynı zamanda kuraklık ile de mücadele etmeye başladı. Türkiye'nin belli  başlı bölgelerinde özellikle tahıl ve bakliyat üreticilerini etkileyen kuraklık için AK Parti harekete geçti. Sıkıntı yaşayabilecek üreticinin sorunlarının çözmek için çalışmalar başlarken, ücretsiz tohum, mazot ve gübre yardımı da  gündemde yerini alıyor.

ÜCRETSİZ GÜBRE ÖNERİSİ

Kuraklık, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Akdeniz'in iç kısımlarında etkisini gösteriyor. Hükümet ...