Çimsa sançim sözleşmesi

Çimsa sançim sözleşmesi

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Çimsa Sanayi ve Ticaret A.Ş. Sançim sözleşmesi fesedildi.

Çimsa, İspanya'daki Bunol'un satın alma sözleşmesini imzaladı!

Sabancı Holding iştirakleri arasında yer alan Çimsa, İspanya’daki beyaz çimento fabrikası Bunol’u 180 milyon dolar bedelle satın alınması konusunda anlaşmaya vararak satın alım sözleşmesi imzaladı.

Çimsa Çimento'da toplu iş görüşmelerine başlanıyor!

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret AŞ., Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) ile T. Çimse-İş Sendikası arasında yapılacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine başlanacağını açıkladı.

Sançim Bilecik Çimento kime satıldı?

Çimsa Temmuz ayında, KAP'ta yaptığı açıklamada, Sançim Bilecik Çimento’nun tamamını 221 milyon dolara satın almak için anlaştıklarını duyurmuştu. Sançim Bilecik Çimento’nun yeni sahibi belli oldu.

Sabancı Sançim Bilecik Çimento'yu almaktan vazgeçti!

Çimsa Çimento, hisse devir sürecinin uzamasının her iki şirketin iş planlarında yarattığı belirsizlik nedeniyle Sançim Bilecik Çimento'yu almak için imzalanan sözleşmenin karşılıklı feshedilmesi için karar alındığını bildirdi.

Çimsa Sançim sözleşmesi feshedildi!

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Çimsa Sanayi ve Ticaret A.Ş. Sançim sözleşmesi fesedildi.

Çimsa, Sançim Bilecik Çimento'nun yüzde 100'nü satın aldı!

Sabancı Holding'e ait çimento sektöründe faaliyet gösteren Çimsa, Sançim Bilecik Çimento'nun tamamını 220,7 milyon dolara almak için sözleşme imzaladığını Kamuoyunu Aydınlatma Platformu' na bildirdi...

Çimsa, Sançim Bilecik Çimento'yu 220,7 milyon dolara satın aldı!

Sabancı Holding'e ait çimento sektöründe faaliyet gösteren Çimsa, Sançim Bilecik Çimento'nun tamamını 220,7 milyon dolara almak için sözleşme imzaladığını Kamuoyunu Aydınlatma Platformu' na bildirdi...

Çimsa, Sançim Bilecik Çimento'yu aldı!

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Çimsa Çimento, SANÇİM Bilecik Çimento Madencilik Beton hisselerini aldı...

Çimsa Çimento, Sançim hisselerini aldı!

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Çimsa Çimento, SANÇİM Bilecik Çimento Madencilik Beton hisselerini aldı.

Gayrimenkul alım satım sözleşmesi örneği!

Gayrimenkul alım satım sözleşmesi emlakçı, gayrimenkul alıcısı ve gayrimenkul satıcısı ile birlikte imzalanır. Gayrimenkul alım satım sözleşmesi örneği ve daha detaylı bilgi için haberimizi inceleyebilirsiniz..

Emlak alım satım sözleşmesi geçerliliği!

Emlak alım satım sözleşmesi, emlak alıcısı, emlak satıcısı ve emlakçı ile birlikte imzalanması gereken bir sözleşmedir. Peki emlak alım satım sözleşmesi geçerliliği nedir? sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor..

Gayrimenkul alım satım ve komisyon sözleşmesi!

Gayrimenkul Alım Satım ve Komisyon Sözleşmesi nedir? Komisyon sözleşmesi kimler arasında imzalanır? hakkında merak ettikleriniz haberimizin içinde yer alıyor. Haberimizde gayrimenkul salım satım ve komisyon sözleşmesi örneğini de bulabilirsiniz..

Emlak alım satım sözleşmesi örneği!

Emlak alım satım sözleşmesi, emlak alım-satım işlemi sırasında emlak alıcısı ile emlak satıcısı arasında imzalanan bir sözleşmedir. Emlak alım satım sözleşmesi örneği için haberimizi inceleyebilirsiniz..

Çimsa sançim sözleşmesi

Çimsa sançim sözleşmesi Çimsa sançim sözleşmesi

Çimsa tarafından yapılan açıklama şöyle;


Hisse devir sürecinin uzamasının, Şirketimiz ile SANÇİM Bilecik Çimento Madencilik Beton San. ve Tic. A.Ş.'nin mali ve ticari operasyonları yönünden belirsizlik yaratmasından dolayı, Şirketimiz ile SANÇİM Bilecik Çimento Madencilik Beton San. ve Tic. A.Ş. ortakları arasında, 15.07.2014 tarihinde imzalanan Hisse Alım ve Satım Sözleşmesi ve varsa bu bağlamda yapılmış olan tüm mutabakat, teklif-kabul yazışmaları, protokol veya ön sözleşmeleri, taraflar arasında yapılan ortak mutabakatname ile feshedilmiştir. 


Bunun sonucu olarak taraflar bahsi geçen sözleşme kapsamında doğmuş veya doğacak tekmil hak ve taleplerinden kayıtsız ve şartsız feragat etmişler ve birbirlerini kat'i olarak ibra etmişlerdir.


Bu Özel Durum Açıklaması ertelenmiş bir açıklama olup,  fesih mutabakatnamesi  ilgili tarihte Şirketimizce imzalanmadığı için erteleme kararı...