27 / 06 / 2022

Clarks viaport avm

Clarks viaport avm

Türkiye'de büyük ofis ve perakende projeleriyle dikkat çeken Cushman & Wakefield'in uluslararası ayakkabı markası Clarks Türkiye'de ilk mağazaını Viaport AVM'de açtı..

Ebebek, 179. mağazasını İstanbul Viaport AVM’de açtı!

Yeni mağaza yatırımlarını son sürat sürdüren Ebebek, 179. Mağazasını İstanbul Viaport Alışveriş Merkezi'nde hizmete açtı.

Kurtköy Viaport'a metro geliyor!

Sabiha Gökçen Havalimanı-Kurtköy Kavşağı Raylı Sistem Metro Hattı'nın 5,3 kilometre uzatılmasına ilişkin imar planı değişikliği onaylandı. Böylece metro Kurtköy Kavşağı'ndaki Viaport AVM'ye ve arkasındaki konutlara kadar uzatılacak...

Viaport AVM yılbaşında açık mı?

Viaport AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Viaport AVM yılbaşında açık mı? Viaport AVM yılbaşında kaçta açılıyor? İşte Viaport AVM 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

Viaport Venezia Kurban Bayramı çalışma saatleri!

Viaport Venezia, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Viaport Venezia AVM Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Viaport Venezia Kurban Bayramı çalışma saatleri...

Viaport AVM Kurban Bayramı çalışma saatleri!

Viaport AVM, hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Viaport AVM Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Viaport AVM Kurban Bayramı çalışma saatleri...

KasapDöner ve İkiSatır Viaport AVM'de açıldı!

KasapDöner markası ile ‘Masada steakhouse, kasada esnaf lokantası’ sloganıyla yola çıkan ve ızgara lezzetleri büyük beğeni toplayan İkiSatır markası Viaport AVM'de et tutkunlarına kapılarını açtı.

Viaport Venezia AVM bayramda açık mı?

Viaport Venezia AVM hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Viaport Venezia AVM bayramda açık mı? Viaport Venezia AVM bayramda kaça kadar açık? Viaport Venezia AVM bayramda kaçta açılacak?

Vogue Evleri Kurtköy satış ofisi!

Vogue Evleri Kurtköy satış ofisi iletişim için 0212 219 41 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Konutların 1 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje Viaport AVM'ye 3 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor.

Ayse Yapı Vogue Kurtköy satılık!

Ayse Yapı Vogue Kurtköy satılık daire tipleri 1+1 olarak dizayn edildi. Viaport AVM'ye 3 kilometre uzaklıkta olan projede teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

KorkmazKaya Life Pendik satış ofisi!

KorkmazKaya Life Pendik satış ofisi iletişim numarası 0216 506 18 61 olarak belirtiliyor. Viaport AVM'ye 3 kilometre yakınlıkta olan proje 2 blok halinde hayata geçiriliyor.

Vogue Kurtköy Ayse Yapı satılık!

Vogue Kurtköy Ayse Yapı satılık konut alanları 63 metrekareden başlıyor. Viaport AVM'ye 3 kilometre yakınlıkta olan projenin 2016 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.

Tekzen Viaport Venezia AVM'de mağaza açtı!

Yapı market zincirlerinden Tekzen, İstanbul'daki 11. mağazasını Gaziosmanpaşa'da Viaport Venezia AVM'de açtı.Şirket açılışa özel kampanyalarda başlattı.

TEKZEN, Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM’de açılıyor!

Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri TEKZEN, 11. mağazasını İstanbul’un merkezi noktalarından biri olan Gaziosmanpaşa’da Viaport Venezia AVM’de açıyor.

Clarks viaport avm Haberi

Clarks viaport avm

Türkiye'de büyük ofis ve perakende projeleriyle dikkat çeken aynı zamanda yayımladığı raporlarla gayrimenkul sektörünün nabzını tutan Cushman & Wakefield, uluslararası ayakkabı markası Clarks'ın Türkiye büyüme stratejisinde kilit rol oynamaya devam ediyor. İstanbul'daki en başarılı outlet alışveriş merkezlerinden biri olduğu için Viaport'un tercih edildiğini belirten Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Toğrul Gönden, " Bundan sonraki noktalar da yine müşterimiz için en uygun bölgelerdeki en stratejik noktalar olacaktır " diye konuştu. En büyük mağazasını 260 metrekarelik alanıyla Viaport Outlet AVM'de açan Clarks, Türkiye'deki mağaza sayısını da 10'a çıkardı. 

Özellikle yabancı markaları Türkiye'ye çekmeye çalıştıklarını belirten Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Toğrul Gönden " Türk perakende sektörü gelişmeye açık bir sektör. Büyüyen ekonomisi, artan harcanabilir gelir seviyesi ve güçlü tüketici demografisi ile uluslararası...