10 / 08 / 2022

cubes ankara ofis fiyatları

cubes ankara ofis fiyatları

Cubes Ankara projesi, Nuhoğlu İnşaat ve Dalgıç GY tarafından Ankara Çukurambar bölgesinde hayata geçirildi. Projede ofis, rezidans daire ve otel alanı yer alıyor...

Vakıf GYO Cubes Ankara projesinin değeri açıklandı!

Vakıf GYO, Cubes Ankara Projesinin değerleme raporunu yayınladı. İşte Vakıf GYO Cubes Ankara projesinin değeri...

Vakıf GYO Cubes Ankara nerede?

Vakıf GYO Cubes Ankara nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Vakıf GYO Cubes Ankara nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Vakıf GYO Cubes Ankara fiyat!

Vakıf GYO Cubes Ankara fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Vakıf GYO Cubes Ankara fiyat bilgisi ve proje detayları...

Cubes Ankara Çukurambar satılık daire!

Cubes Ankara Çukurambar satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Cubes Ankara Çukurambar satılık daire fiyatları ve proje detayları...

Cubes Ankara güncel fiyat listesi 2021!

Cubes Ankara güncel fiyat listesi 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Cubes Ankara güncel fiyat listesi 2021 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Cubes Ankara: Ankara'nın yeni havası!

Vakıfbank ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) iştiraki olan Vakıf GYO’nun başkent Ankara’da inşa ettiği Cubes Ankara projesi 'Ankara'nın yeni havası' sloganıyla satışa çıkarıldı.

Cubes Ankara'da satışlar başladı!

Vakıfbank ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) iştiraki olan Vakıf GYO’nun Ankara’da hayata geçirdiği Cubes Ankara projesi “Ankara’nın yeni havası” satışa çıkarıldı. 

Cubes Ankara'nın değeri ne kadar?

Vakıf GYO'nun Cubes Ankara projesi için hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu yayınlandı. Peki Cubes Ankara'nın değeri ne kadar?

Cubes Ankara'nın ana yüklenici ihale süreci tamamlandı!

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı mülkiyetinde bulunan Cubes Ankara'nın ana yüklenici ihale süreci tamamlandı.

Merkez Ankara'dan ofis sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat! 

Emlak Konut güvencesi ve Pasifik ortaklığı ile inşa edilen proje Merkez Ankara'dan ofis almak isteyenlere 0,99 oranla , 1 yıl taksit ertelemeli, 120 ay vade imkanı sunuldu.

Vakıf GYO Cubes Ankara'nın tadilat ruhsatı alındı!

Vakıf GYO'nun Ankara İli, Çankaya İlçesi, Çukurambar Mahallesi'ndeki projesi "Cubes Ankara Projesi"nin yapı tadilat ruhsatı alındı. 

Vakıf GYO Cubes Ankara 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Vakıf GYO'nun portföyünde yer alan, Ankara ili Çankaya ilçesinde konumlu Cubes Projesine ait 2020 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Merkez Ankara'nın ofis etabı satışa çıktı!

Emlak Konut ile Pasifik inşaat ortaklığında inşa edilen ofis, konut, AVM ve otel fonksiyonlarından oluşan Merkez Ankara'nın ofis etabı satışa çıktı!

cubes ankara ofis fiyatları Haberi

cubes ankara ofis fiyatları

Kişiye özel ödeme planı sunulan Cubes Ankara projesi toplam 1000 adet konut, ofis ve ticari birimlerden oluşuyor. Projede 1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. 


İki blok olarak hayata geçirilen Cubes Ankara projesinde A Blok'ta home office ve rezidanslar, B Blok'ta ofis ve otel alanlarına yer veriliyor. Proje, Çankaya-Çukurambar bölgesinde Nuhoğlu İnşaat imzasıyla yükseliyor. 


Cubes Ankara Nuhoğlu ev fiyatları!

Cubes Ankara Nuhoğlu ev fiyatları kapsamında projede dairelerin metrekare satış fiyatı 5 bin 500 TL'den başlıyor. Cubes Ankara'da ofis fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. 


Nuhoğlu Cubes Ankara projesinde,  yoga house, spor alanları, çocuk oyun alanları, sonsuzluk havuzu, otopark, konser, sinema, tiyatro, konferans alanları gibi imkanlar da sunuluyor. 


Adres: Çukurambar Mah. 1424 Cad. No:6 Çankaya/ Ankara


Tel: 444 22 87

Web: http://www.cubesankara.com.tr 

Gizem...