28 / 06 / 2022

Çukurova Uzman Çavuş Faik Balcı

Çukurova Uzman Çavuş Faik Balcı

Çukurova Belediyesi'nin, park yapım ve yenileme çalışmaları aralıksız bir şekilde sürüyor. Peki Uzman Çavuş Faik Balcı'nda yenileme ne durumda?

İYİ Parti'li Bedri Yaşar'dan Gazi Sinan Bayır'a ev sözü!

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Şanlıurfa Sınır Karakolunda görev yaparken yaralanan Vezirköprülü Uzman Çavuş Sinan Bayır'ı ziyaret etti ve Gazi Sinan Bayır'a ev sözü verdi.

Isparta'ya millet bahçesi müjdesi!

Yatırımlarına son sürat devam eden Isparta Belediyesi, kente Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yunus Emre Millet Bahçesi inşa ediyor.

Şehit Onur Tiken'in yarım kalan evini Belediye tamamlayacak!

Hakkari Çukurca'da PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi soncu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Onur Tiken'in inşaat halindeki evini Ordu Büyükşehir Belediyesi tamamlayacak.

Siirt TOKİ kurasında şehidin ismi çıktı!

Hilvan Belediyesi tarafından dar gelirli aileler için yaptırılacak TOKİ konutlarının kura çekiminde, terör örgütü PKK'ya yönelik Siirt'te yapılan operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Halit Şıltak'ın isminin çıkması salondakileri duygulandırdı

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Özdemir'in ailesine yeni ev!

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Özdemir'in Ordu'da derme çatma evde yaşamını sürdüren ailesi için yapılan evin inşaatı tamamlandı.

Silifke'deki Şehit Mehmet İlker Şahin'in ailesine ev!

HAKKARİ'NİN merkeze bağlı Ağaçdibi Köyü kırsalında PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş Mehmet İlker Şahin'in ailesine, Taşucu Mahallesi TOKİ Konutlarında bulunan bir daire ücretsiz olarak verildi.

Şehit Bilal Batırır'ın ailesine hibe edilen ev için para mı istendi?

Uzman Çavuş Bilal Batırır, 16 yıl önce Mardin'de girdiği çatışmada şehit düştü. Devlet, şehidin ailesine bir ev hibe etti. TOKİ, yıllar sonra 55 bin liralık hesap çıkardı. İtiraz üzerine rakamı 21 bin liraya indirdi…

Şehit Kerim Örtücü'nün evini Ordu Büyükşehir tamamlayacak!

Hakkari'deki terör saldırısında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün Ünye ilçesinde yapımı devam eden babaevi, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanacak.

Şehit Kerim Örtücü'nün Ünye'deki babaevinin inşaatı tamamlanacak!

Hakkari'de şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Kerim Örtücü'nün, Ordu'nun Ünye ilçesinde yapımı devam eden babaevi, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanacak.

Çukurova Uzman Çavuş Faik Balcı yenileniyor!

Çukurova Belediyesi'nin, park yapım ve yenileme çalışmaları aralıksız bir şekilde sürüyor. Peki Uzman Çavuş Faik Balcı'nda yenileme ne durumda?

Şehit Uzman Çavuş Süleyman Kul'un ailesine ev yaptırılacak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan,Giresunlu Uzman Çavuş Süleyman Kul'un ailesinin ev ihtiyacını karşılacak. Cumhurbaşkanı Mardin'in Nusaybin ilçesinde şehit olan şehit Uzman Çavuş Süleyman Kul´un ailesine ev yaptıracak.

Seyhan'daki iki emlak şirketinden fuhuş çetesine yardım!

Adana'da, ahlak polisi, iş vaadiyle yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırdığı ileri sürülen 2'si yabancı, 1'i uzman çavuşluktan atılma 8 kişiyi yakalarken, 3 kadını fuhuş ağından kurtardı.

Şehit Uzman Çavuş Yıldırım Oflaz'ın ailesine Alemdar'da ev yapılacak!

Mardin Nusaybin'de terör örgütüne yönelik operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Yıldırım Oflaz'ın ailesi için, yaşadıkları köyde ev yapılacak. Bolu Belediye Başkanı Yılmaz, ailenin kirada yaşadığı evin kötü şartlarda olduğunu tespit ettiklerini anlattı.

Çukurova Uzman Çavuş Faik Balcı Haberi

Çukurova Uzman Çavuş Faik Balcı

2 yılda Çukurova ilçesine 28 yeni park kazandıran ve 11 parkı yenileyen Belediye Başkanı Soner Çetin, Van'ın Bahçesaray ilçesinde 17 yıl önce şehit düşen Uzman Çavuş Faik Balcı'nın adını verdiği parkın yenileme çalışmalarının da kısa sürede tamamlanacağının müjdesini verdi. Kenan Evren Bulvarı'ndaki parkta yapılan çalışmaları şehidin babası İsfendi Balcı'yla birlikte inceleyen Başkan Çetin, "5 ay önce sözünü verdik, bir ay içinde de parkın yenilenmiş halinin açılışını yapacağız. Vatanımızın bir karış toprağı için canını veren şehitlerimizin adını en güzel parklarımızda yaşatacağız"...