30 / 11 / 2022

Cüneyt Çimen kimdir

Cüneyt Çimen kimdir

Satış ve pazarlama alanında uluslararası deneyime sahip olan Cüneyt Çimen, Nurol GYO'daki yeni görevine Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak 5 Ekim 2015 tarihi itibariyle başladı.

Nurol GYO'da yeni atama!

Satış ve pazarlama alanında uluslararası deneyime sahip olan Cüneyt Çimen, Nurol GYO’ da Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Çimen yeni görevine 05 Ekim 2015 tarihi itibarıyla başladı.

Ünlü ekonomist Cüneyt Akman doların 30 lirayı ne zaman göreceğini açıkladı! Piyasaları şoke eden döviz iddiası

Ekonomist Cüneyt Akman dolar kurunun önümüzdeki aylarda seyriyle ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Dolar kurunun 30 liraya çıkacağını ileri süren Akman, tarih verdi.

Cüneyt Yüksel'den Tekirdağ Süleymanpaşa kentsel dönüşüm sunumu!

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a bazı mahallelerde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm ile ilgili sunum yaptı.

Cüneyt Zeytinci: Yapı denetim mevzuatı güncellenmeli!

Mimarlar Odası Başkan Yardımcısı Cüneyt Zeytinci yaptığı açıklamada, yapı denetim mevzuatının güncellenmesi gerektiğini söyledi.

Propmar Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Propmar Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Çimen tarafından kuruldu.

Recep Çimen kimdir?

STFA İnşaat Grubu Genel Müdürü Recep Çimen oldu. Peki Recep Çimen kimdir? Recep Çimen hangi işlerde görev aldı?

Kıbrıs'ın imar planları yeni Maraş'ı yaratacak!

Kıbrıs Mağusa, İskele ve YeniBoğaziçi’nin imar planı için son birkaç ayda birçok toplantı düzenlendi. Yetmedi üzerine bir de çalıştay bile yapıldı. Kıbrıs Star Gazetesi yazarı Cüneyt Oruç, bugün yazısında toplantı detaylarını paylaştı. 

Konut alıcısının önceliği 'fiyat' değil!

Habertürk yazarlarından Cüneyt Başaran, "Konut piyasasında fiyatlar bazı noktalarda cazip seviyelere gelmiş olsa da tüketicinin şu an ki önceliği “fiyat” değil." diyor...

TİKA, Kerkük'teki tarihi çarşı için onarım raporu hazırladı!

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Bağdat Program Koordinatörü Cüneyt Esmer, Kerkük'te yanan tarihi Kayseri Çarşısı'nın onarılması için bir rapor hazırladıklarını belirtti.

Cüneyt Epcim kimdir?

Cüneyt Epcim, 2019 yerel seçimlerinde AKP Hakkari Belediye Başkan Adayı olarak seçildi. Peki, Cüneyt Epcim kimdir? Cüneyt Epcim bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Gayrimenkul satış pazarlama sektörünün alfabesi!

GDR Danışmanlık Genel Müdürü Cüneyt Güder, gayrimenkul satış pazarlama sektörünün alfabesini kaleme aldı. İşte Cüneyt Güder'in yazısı... 

Baveka Mimarlık Ve İnşaat Sanayi Ticaret kuruldu!

Baveka Mimarlık Ve İnşaat Sanayi Ticaret Şirketi bugün Kağıthane'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Furkan Başot ve Cüneyt Fatih Kalkan ortaklığında kuruldu. 

Gayrimenkul sektöründe görünmeyen emlakçılık zırhı!

GDR Danışmanlık Genel Müdürü Cüneyt Güder, "Piyasada  faaliyet gösteren emlak pazarlama firmalarının yüzde 90’a yakını, satış pazarlama sistem eksikliği, yönetimsel eksiklik, koçluk ruhu eksikliği nedeniyle çok ciddi sıkıntı içindeler." diyor...

Gayrimenkul sektöründe satış koçluğu!

GDR Danışmanlık Genel Müdürü Cüneyt Güder, "Ne kadar profesyonel satıcı olursa olsun, onun daima bir satış koçuna ihtiyacı olduğunu unutmayın" diyor...

Cüneyt Çimen kimdir Haberi

Cüneyt Çimen kimdir

Cüneyt Çimen, 1999 yılında 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından Londra Metropolitan Üniversitesi’nde ‘Pazarlama’ alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı.


Çalışma hayatına Londra’da TFHC Pazarlama Müdürü olarak başlayan Çimen, aynı ülkede Dan Display & Imaging Ltd. Satış Yöneticisi, Sweet World Confectionery Toptan Satış ve Pazarlama Müdürü, Ada Group Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. 2013 yılından bu yana Sinpaş GYO Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Çimen, evli ve bir çocuk...