Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektörü açıklaması

Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektörü açıklaması

Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, Kovid-19 döneminde "Özellikle gayrimenkul alanında son dönemde başlatılan kampanyalar çok sayıda sektör için büyük fayda sağlamakta" dedi.

Bahçeli evlerin satışı katlandı!

Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, "Bahçeli, butik projelerin satışı katlandı. Özellikle 2-2.5 milyon lira bandındaki konutlar çok hızlı satılıyor" dedi...

Özkanca Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özkanca Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahsen Özkanca, Çağlar Özyürek ve Hakkı Özkanca ortaklığında kuruldu.

Çağdaş Holding turizmde yurt dışına açılıyor!

Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar holdingin gelecek yatırımlarından bahsetti. Çağlar, Avrupa ve ABD'de eski, atıl durumda olan yapı ve turizm tesisleriyle ilgilendiklerini belirtti...

Dağlarca Çağlar: Gayrimenkul sektöründe ciddi bir düzeltme döneminden geçtik! 

Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektörünün ciddi düzeltme döneminden geçtiğini dile getirdi... 

Realite Yatırım Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Realite Yatırım Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 1 milyon  TL sermaye bedeli ile Çağlar Ayar tarafından kuruldu.

İnşaatçıların en büyük rakibi mevduat faizi!

İstanbul’daki vatandaşın bir evi varsa yatırım için 1 milyon bandındaki evi tercih etmediğini söyleyen Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, “Vatandaş gidiyor parasını mevduat faizine yatırıyor. İnşaatçıların en büyük rakibi mevduat faizi. Faizler düştükçe bu tablo değişecek” dedi.

Kuyumcukent Gayrimenkul'ün üç yönetim kurulu üyesi istifa etti!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları yönetim kurulu üyesi Mesut Avcı, Ahmet Çağlar ve Cihangir Alparslan Çelik kendi istekleri ile yönetim kurulu üyeliklerinden istifa ettiler... 

Yabancı konut yatırımcılar Bodrum'u sevdi!

Markalı konut üreticileri ve lüks otel zincirlerinin ardı ardına projelerin inşa edildiği Bodrum, yabancıların da gözdesi oldu. Çağdaş Holding İcra Kurulu üyesi Dağlarca Çağlar, Muğla’da tapu alan yabancı sayısının 19 bini geçtiğini söyledi.

Bodrum gayrimenkul yatırımcılarının radarında!

Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, Bodrum'daki otel ve gayrimenkul yatırımlarından bahsetti. Bölgenin gayrimenkul yatırımcılarının radarında olduğunu söyleyen Çağlar, ''Halihazırda Bodrum'da 7 milyar dolarlık yatırım söz konusu'' diye konuştu.

Gold Varlık Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gold Varlık Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Çağlar Çelik tarafından kuruldu. 

Bodrum yatay mimarisi ile sürdürülebilir bir şehir!

Çağdaş Holding'in İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, “Bodrum, Türkiye’nin diğer şehirlerinden farklı olarak imar planları nedeniyle dikey değil, yatay yapılaşıyor'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

Bodrum'da emlak piyasası geriye gitmiyor!

30 yıldır Bodrum'da faaliyet gören konut üreticisi Çağdaş Holding, yeni projeler üretmeye devam edecek. Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, bölgedeki yeni projelerinden bahsetti.

Çağdaş Holding, Bodrum'da gayrimenkul yatırımı yapacak!

Kısa ve orta vadede önceliklerinin Bodrum'a değer katacak gayrimenkul ve turizm yatırımlarına devam etmek olduğunu ifade eden Dağlarca Çağlar, "Yaptıklarımıza ek olarak butik konut projeleri ve ticari üniteler yapmayı planlıyoruz. " dedi.

Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektörü açıklaması

Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektörü açıklaması Dağlarca Çağlar gayrimenkul sektörü açıklaması

Bodrum'un ikinci Swissôtel projesi olan 'Swissotel Resort Bodrum Hill'de inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, "Dijital altyapı çalışmaları ve yatırım çeşitlendirmesiyle gelecek için oldukça kararlı ve umutluyuz” diyor.

1997 yılından bu yana faaliyetlerini Bodrum'da sürdüren ve sekiz şirketle farklı iş alanlarında hizmet veren Çağdaş Holding, özellikle gayrimenkul, inşaat ve turizm alanlarında öne çıkıyor. Para Dergisi'nde yer alan habere göre; Türkiye'de ilk koronavirüs vakasının görülmesinin ardından tüm çalışma ortamlarında hijyen standartlarını en yüksek seviyeye çıkaran firma, inşaat ve şantiyede çalışan personellerin sağlık kontrolleriyle de yakından ilgileniyor. “Swissotel Resort Bodrum Beach otelimizi mart sonu itibarıyla, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını düşünerek geçici olarak hizmete kapattık” diyen Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, 5 Haziran tarihinde ise,...