30 / 06 / 2022

Darıca yatırımları

Darıca yatırımları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Darıca'da hayata geçirilecek projeleri masaya yatırdı.

Darıca metroyla uçacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Darıca metro projemiz tamamlandığında çok başka bir Darıca ile karşılaşacağız” dedi.

Darıca'ya 2 bin 500 yatlık marina inşa edilecek!

Kocaeli'ne bağlı Darıca ilçesinin son dönemde turizm alanında yaptığı yatırımlarla adından söz ettirdiğini söyleyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, ilçede inşa edilecek 2 bin 500 yatlık marina için gün saydıklarını belirtti.

Emb Özel Yurt Yatırımları İnşaat Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emb Özel Yurt Yatırımları İnşaat Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Üsküdar'da Muhammed Emin Battal tarafından kuruldu.

Naas İnşaat Ve Yapı Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Naas İnşaat Ve Yapı Yatırımları Anonim Şirketi Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Hüseyin Yavuz, A.Aykut Yavuz ve Fatma Betül Özden ortaklığında kuruldu.

İstanbul Seyir Terası Otelcilik Ve Turizm Yatırımları Ticaret  Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Seyir Terası Otelcilik Ve Turizm Yatırımları Ticaret  Anonim Şirketi  Üsküdar’da   50 bin TL sermaye bedeli ile Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi tarafından kuruldu.

İstanbul Pppcoe Altyapı Yatırımlar Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Pppcoe Altyapı Yatırımlar Anonim Şirketi Üsküdar’da   50 bin TL sermaye bedeli ile Eyüp Vural Aydın tarafından kuruldu.

Galeri Pamukkale Gayrimenkul Mağazacılık Turizm Yatırımları Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Galeri Pamukkale Gayrimenkul Mağazacılık Turizm Yatırımları Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 1 milyon 781 bin TL sermaye bedeli ile Hüsamettin Namlıca ve Hamza Balcı ortaklığında kuruldu.

Akcıl Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Akcıl Turizm Yatırımları Anonim Şirketi bugün Üsküdar’da 500 bin TL sermaye bedeli ile Halil Erdem Akcıl ve Ömer Çetin tarafından kuruldu.

Sazlıca Turistik Tesisler ve Yatırımları Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sazlıca Turistik Tesisler ve Yatırımları Ticaret Anonim Şirketi Beyoğlu'nda 226 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Koç, İbrahim Sinan Kolat ve Yıldırım Sedefoğlu tarafından kuruldu.

Kaya Otelleri, 2020’de yatırımlarına devam edecek!

Kaya Otelleri, 2020’de Türkiye’nin ve dünyanın önemli kentlerinde otel yatırımlarına devam edecek. Ayrıca dijitalleşme en önemli gündem maddeleri olacak.

Mes Güneş Enerji Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Mes Güneş Enerji Yatırımları Anonim Şirketi bugün Üsküdar’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Duhan Güneş ve Polat Başar ortaklığında kuruldu.

Avrasya Taşınmaz Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Avrasya Taşınmaz Yatırımları Anonim Şirketi 250 bin TL sermaye ile Üsküdar'da Hüseyin Çelik, Gökhan Işık, Abdullah İkbal Kara ve Saim Pektaş imzasıyla kuruldu.

Güntürksoy Turizm Yatırımları Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Güntürksoy Turizm Yatırımları Sanayi Anonim Şirketi 3 milyon 199 bin 967 TL sermaye ile bugün Üsküdar'da kuruldu.

Quatrus Çanakkale Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Quatrus Çanakkale Turizm Yatırımları Anonim Şirketi, Deniz Soytemiz Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Oğuz Can Ocakcı Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 3 milyon TL sermaye ile 2 Haziran'da Üsküdar, Küçük Çamlıca Mahallesi'nde kuruldu.

Boa İnşaat Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Boa İnşaat Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Levent Batu Karasu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 1 Nisan'da Kanlıca, Halide Edip Adıvar Caddesi'nde kuruldu.

Darıca yatırımları Haberi

Darıca yatırımları


Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs ile mücadele çalışmalarına devam ederken, Kocaeli’deki tüm ilçelerde vatandaşların hizmetine sunulacak projeleri de gerçekleştirmeyi ihmal etmiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Genel Sekreter Gündoğdu bu doğrultuda Darıca ilçesinde hayata geçirilecek çalışmaları gözden geçirmek üzere Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda yapılan toplantıda Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç ve Mustafa Altay da yer aldı.

VATANDAŞLARIN REFAHI VE HUZURU İÇİN


Gerçekleştirilen toplantıda Darıca’daki önümüzdeki dönem içinde vatandaşların hizmetine açıladak projeleri ayrıntıları ile konuşan Genel Sekreter Gündoğdu, yapılacak çalışmaların hız kesmeden süreceğini belirtti. Gündoğdu bu noktada Darıca Belediye Başkanı ile projelerin son durumunu değerlendirdiklerini belirterek, vatandaşların şehir genelinde daha huzurlu, refah ve mutlu yaşamaları için...