davutlar alaçay

davutlar alaçay

Ziraat Bankası Personeli Vakfı Aydın, Adana ve İçel'in muhtelif yerlerinde bulunan otel ve arsaları satışa çıkardı. Taşınmazların satışı, kapalı zarf teklif almak suretiyle peşin veya vadeli olarak gerçekleştirilecek.

Eser-Berfu Yenenler çifti Alaçatı'da villa kiraladı!

Tatil için Alaçatı'ya giden Eser Yenenler Berfu Yıldı çifti burada villa kiraladı. 3 ay kalacak olan çift villa için 250 bin TL ödedi. 

Alaçatı Havalimanı tartışma konusu oldu!

İzmir Çeşme'ye bağlı turizm cenneti Alaçatı’da gelecek yıl nisan ayında ihalesi çıkacak havalimanı tartışma konusu oldu.

KÖY Alaçatı Taş Evleri’nde Mayıs ayına özel fırsatlar!

KÖY Alaçatı Taş Evleri,‘’Başka Bir Yaşam Mümkün’’ felsefesiyle ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Çeşme ve Alaçatı Havalimanı ihalesi başladı!

Yapım süresi 24 ay sürecek olan İzmir Çeşme ve Alaçatı Havalimanı ihalesi başladı. İhalede zarflar açılıyor...

Etiler Seba Ala Evleri satış fiyatı!

Seba İnşaat tarafından hayata geçirilen Etiler Seba Ala Evleri satış fiyatı metrekare bazında 6 bin dolardan başlayarak değişiyor. Projenin Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor...

Çeşme Alaçatı Havalimanı projesi onaylandı!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu ihalesini IC-Astaldi-Kalyon grubu ortaklığının aldığını belirtti. Ayrıca Çeşme Alaçatı Havalimanı ihalesinin de bu ay içinde yapılacağını söyledi.

Türk Telekom Arena'nın tapu sorunu çözülüyor!

Kulüp başkan yardımcısı Alaçayır: "Türk Telekom Arena üst kullanım hakkının tapuya tescilini bu hafta içinde tamamlamayı ümit ediyoruz" dedi.

Manisa Alaşehir'e 20 milyonluk otobüs terminali!

Dev projelerini bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de Nisan ayında temelini attığı Yeni Otobüs Terminalinde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.

Galatasaray Adası için yeni bir dava daha açılacak!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Eşref Alaçayır: "Galatasaray Adası'ndaki uygunsuz yıkım nedeniyle akde aykırılık kesinleştiğinden, 27 Eylül'deki tahliye davasında şansımızın çok yüksek olduğunu düşünüyoruz" dedi.

Veryeriler İnşaat, Quattordici projesiyle 12 ay yaşam sunacak!

Çeşme ve Alaçatı'da hayata geçildiği konutlarla bölgenin çehresini değiştiren Veryeriler İnşaat, Ayasaran'da da 6 milyon dolar yatırımla geliştirdiği 'Quattordici' ile 12 ay yaşam sunmaya hazırlanıyor.

Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar MYO'ya ek bina yapıldı!

AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde yapımı devam eden Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar Meslek Yüksekokulu Aşçılık Bölümü ek binası Nisan ayında tamamlanarak öğrenci kabul etmeye başlayacak.

Quattordici, projesi ile 12 ay yaşam sunmaya hazırlanıyor!

Çeşme ve Alaçatı’da hayata geçirdiği konutlarla bölgenin çehresini değiştiren Veryeriler İnşaat, Çeşme’de 6 milyon Dolar’a geliştirdiği Quattordici, projesi ile 12 ay yaşam sunmaya hazırlanıyor.

Samsun Alaçam Düğün Salonu inşaatı devam ediyor!

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nce Alaçam ilçesine yaptırılan 550 kişilik düğün salonunun 2016 Ocak ayında tamamlanacağı bildirildi.

davutlar alaçay Haberi

davutlar alaçay


İstekliler satışlara ait şartnameyi, Ankara Ulus Sanayi Caddesi numara 22 adresinden temin edebilecekler. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklifler ise 17 Ekim 2007 tarihine kadar verilecek.


Satışa çıkarılan taşınmazlar ve bulundukları yerler şöyle: "Aydının Kuşadası ilçesi Davutlar Alaçay mevki Sahil Sitelerinde 16 bin 504 metrekarelik arsa üzerinde kurulu 176 oda kapasiteli denize sıfır otel, aynı yerde 9 bin 836 metrekarelik arsa üzerine kurulu bulunan 156 oda kapasiteli denize sıfır otel, Kuşadası İlçesi Hacıfeyzullah Mahallesi Ilıca mevkinde 96 parselde kayıtlı 40 bin metrekarelik arsa, Hacıfeyzullah Mahallesi Karova mevkinde 15 parselde kayıtlı 33 bin 260 metrekarelik arsa, Adananın Yumurtalık ilçesi Haylazlı Köyü Ayvalık Deresi mevkinde bulunan 353 parselde kayıtlı denize sıfır 41 bin 870 metrekare arsa, İçel'in Mersin İlçesi Nusratiye Mahallesinde bulunan...