dayanaklı dış cephe

dayanaklı dış cephe

Binalara dış cephe giydirmesi yapan Çuhadaroğlu Holding, geliştirdiği bombaya dayanıklı dış cephe kaplama sistemlerini de uygulamaya başladı.

Savitek Yalıtım Dış Cephe İzolasyon İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Savitek Yalıtım Dış Cephe İzolasyon İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 750 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yaşar tarafından kuruldu.

Binaların dış cephe reklamına vergi var mı?

Binasının dış cephesine reklam alan, gelir elde eden tüm mülk sahiplerinin vergi beyannamesi vermesi gerekiyor. Yükümlülüklerini aksatan mülk sahipleri ağır cezalarla karşı karşıya kalabiliyor.

Desinex Dış Cephe İnşaat Mimarlık Proje Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Desinex Dış Cephe İnşaat Mimarlık Proje Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Ercan tarafından kuruldu. 

Özgür Prekast İzolasyon ve Dış Cephe Sistemleri Limited Şirketi kuruldu!

Özgür Prekast İzolasyon ve Dış Cephe Sistemleri Limited Şirketi bugün Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Özgür tarafından kuruldu.

Duru Modern Dış Cephe Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Duru Modern Dış Cephe Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ayşe Çeçen Balcan tarafından kuruldu.

Bumerang Kartal’ın dış cephesi enerji tasarrufu sağlıyor!

Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Kartal'ın merkezi lokasyonunda yer alan Bumerang Kartal projesinde dış cephe yapımına başlandı. Projenin dış cephesi enerji tasarrufu sağlıyor. 

Şanlıurfa Divanyolu dış cephe iyileştirme çalışmaları tamamlandı!

Kentteki çalışmalarına devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Divanyolu’ndaki dış cephe iyileştirme çalışmaları tamamladı.

Kocaeli'deki Tarihi Rıza Bey Konağı'nın dış cephesi tamamlandı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Tarihi Rıza Bey Konağı'nın dış cephe çalışmalarını tamamladı.

Bomonti Papilio projesinin dış cephe duvarları sanatla buluşuyor!

Keten Grup, Bomonti’de yaptığı yeni Papilio bina projesinin dış cephe duvarlarını sanatla buluşturuyor. Bomonti Papilio projesi 30 adet konut ve 7 adet dükkandan meydana geliyor.

Poli Dekorasyon Mimarlık Dış Cephe Giydirme Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Poli Dekorasyon Mimarlık Dış Cephe Giydirme Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Pınar Aktel tarafından kuruldu.

Aktaş İzolasyon Dış Cephe Yapı Sistemleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aktaş İzolasyon Dış Cephe Yapı Sistemleri Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Ertuğrul Akpınar tarafından kuruldu. 

Kdr İzolasyon Dış Cephe Kaplama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kdr İzolasyon Dış Cephe Kaplama Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ufuk Bahadır tarafından kuruldu.

Bina dış cephe temizliği masrafı kime ait?

Bina dış cephe temizliği söz konusu ise bu masraflar kime ait olmalıdır? Kiracıyı mı yoksa ev sahibini mi ilgilendirir?

dayanaklı dış cephe

dayanaklı dış cephe dayanaklı dış cephe


Daha önce İzmir NATO lojmanlarını bu sistemle yapan Çuhadaroğlu Holding, akında Adana'daki İncirlik Üssü projesine başlamaya hazırlanıyor.


Soruları yanıtlayan Çuhadaroğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nejat Çuhadaroğlu, bombaya dayanıklı dış cephe sistemi ile ilgili çalışmaya HSBC Bank binasının bombalanmasının ardından başladıklarını ve 2-3 yıl içinde bu sistemi oluşturduklarını, dünyada bu sistemi uygulan 3 firmadan bir olduklarını söyledi.


Alüminyum doğrama sistemleriyle insanları soğuktan, yağmurdan, hava şartlarından korumanın dışında bombadan da koruyacaklarını ifade eden Çuhadaroğlu, "Bu anlamda başta İzmir'deki NATO lojmanları ve Adana'daki İncirlik Üssü olmak üzere bir çok projeye başladık. NATO lojmanlarını bitirdik. İncirlik Üssü şu anda proje aşamasında. Orada devamlı bir program değişikliği oluyor. ABD Senatosundan onayları gelecek. İşi almak üzereyiz, bütçe onayını bekliyoruz" dedi.


Nejat Çuhadaroğlu, bunun dışında hedef teşkil edebileceği...