DELOITTE

DELOITTE

2011 yılında cirosunu 8.1 milyar TL’ye, mağaza sayısını 3 bin 289’a çıkartan BİM, yurtdışında büyüyecek. BİM, Fas’ta 50 yeni mağaza açacak, Mısır pazarına da girecek

Doğuş GYO 2021 yılı bağımsız denetim şirketi seçti!

Doğuş GYO, 2021 yılı bağımsız denetleme kuruluşu olarak DRT  Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş'nin ("Deloitte") seçilmesine karar verdi.

Koronavirüs Türk çimento sektörünü nasıl etkiledi?

Deloitte Türkiye işbirliğinde “Yeni Koronavirüsün Türk Çimento Sektörüne Etkileri Raporu” hazırlandı. Rapor göre, sektörle ilgili yol haritası hazırlanacak. Sektör temsilcileri, ''2020 yılı bizim için asla kayıp bir yıl olmayacak'' diyor. 

Koronavirüs salgınının inşaat ve gayrimenkul sektörüne etkisi!

Deloitte Türkiye, “COVID-19 sonrasında Tedarik Zincirinde Kazananlar ve Kaybedenler” raporunu yayımladı. Rapora göre, İnşaat ve gayrimenkul sektörü salgından en çok etkilenen sektörler arasında yer aldı.

Koronavirüs çimento sektörünü nasıl etkileyecek?

ÇEİS, Deloitte Türkiye iş birliğiyle “Yeni Koronavirüsün Türk Çimento Sektörüne Etkileri” başlıklı bir rapor hazırladı. Raporda, koronavirüsün Türk Çimento sektörü üzerindeki etkileri analiz edildi...

Koronavirüs sürecinde konut müşteri talebi artıyor!

Deloitte, yeni tip koronavirüs salgınının sektörel etkilerini analiz ettiği raporda, üretim merkezleri ve ticarethanelerde düşüş yaşanmasına rağmen, konut müşteri talebinde artış gözlendiğini belirtti...

İnşaat sektöründeki şirketlerin yüzde 42.9'u evden çalışıyor! 

Deloitte Türkiye tarafından, Türkiye’de faaliyet gösteren farklı şirketlere koronavirüs salgını sonrası evden çalışmaya geçip geçmediği soruldu ve 'İşin Geleceği: Uzaktan çalışma sisteminde organizasyonel dayanıklılığı korumak' isimli bir rapor yayınlandı. Rapora göre inşaat şirketlerinin yüzde 42.

Koronavirüs salgını emlak sektörünü nasıl etkiledi?

Deloitte Danışmanlık ekibinin hazırladığı “Küresel Covid-19 Salgını’nın Türkiye’de Farklı Kategorilere Etkileri Raporu”na göre emlak satışları salgından en çok etkilenen sektörler arasında.

Emlak yatırımları erteleniyor mu?

Deloitte Danışmanlık ekibi tarafından hazırlanan "Küresel Covid-19 salgınının Türkiye’de Farklı Kategorilere Etkileri Raporu"na göre, ev, iş yeri, arsa kiralama ve satış yapılan sitelerde Mart ayı başıyla başlayan negatif trend, ayın ikinci yarısında hızlandı...

BİM ve A101 dünya perakende listesinde!

Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2020 Raporu'nu yayınladı. Yayınlanan raporda Türkiye'den BİM Birleşim Mağazacılık AŞ ve A101 yer aldı...

Çimento ihracatında yüzde 46 artış!

ÇEİS tarafından Deloitte Türkiye’ye hazırlatılan “Geçmişten Geleceğe Emin Adımlarla: Türk Çimento Sektörü’nün Gelişimi ve Stratejik Öneriler Raporu” paylaşıldı.

Spor kulüpleri borçlarını kapatmak için gayrimenkullerini satacak!

Deloitte Danışmanlık Hizmetleri Ortağı ve Futbol Sektör Uzmanı Cem Sezgin, kulüplerin borçlarını kapatmak için ellerinde bulunan gayrimenkullerini satacağını, gayrimenkul sektörünün ise canlanacağını söyledi.

Panora GYO, Deloitte DRT Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılı için Deloitte DRT Bağımsız Denetim ve SMM A.Ş. ile anlaştı..

Türk yatırımcıların Balkanlar’a ilgisi arttı!

Deloitte’nin Türk şirketlerinin yurt dışında yaptıkları alımlarla ilgili açıkladığı verilere göre, 2016’da Türk şirketler Balkan ülkelerinde 300 milyon dolarlık yatırımla 7 şirket aldı.

DELOITTE Haberi

DELOITTE

BİM İcra Kurulu Üyesi ve CFO’su Haluk Dortluoğlu, “Bu yıl 300 milyon TL yatırım yaparak Türkiye’de 400’ün üzerinde yeni mağaza ve 5 yeni bölge deposu açmayı, Fas’ta 2012’de 50 yeni mağaza açmayı amaçlıyoruz. İkinci bir yurtdışı pazar olarak Mısır için çalışmalara başlıyoruz” dedi.

Geçen yıl cirosunu yüzde 24.6 artırarak 8 milyar 189 milyon TL’ye, mağaza sayısını ise 3 bin 289’a çıkartan BİM, yurtdışında büyüyecek. Geçen yıl çalışan sayısı da 18 bin 854’e çıkaran BİM, Fas’ta 50 yeni mağaza açacak, Mısır’da da mağaza açmak için çalışmalarını başlatacak. BİM İcra Kurulu Üyesi ve CFO’su Haluk Dortluoğlu, BİM’in geçen yıl ortaya koyduğu performansın çok başarılı olduğunu vurgulayarak, “2011 yılında istikrarlı büyümemizi sürdürerek güçlü bir performans gösterdik. Aynı performansı 2012’de...