17 / 08 / 2022

derya yanık

derya yanık

İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine 1.611 TL ödeme yapılmaya başlanıyor. İşte başvuru detayları!

Başvuran yüz binlerce kişinin hesabına anında yatıyor! Sadece başvurmanız yeterli!

Başvuran yüz binlerce kişinin hesabına anında ödemeleri yatıyor. Sadece e-devlet üzerinden başvuru yapmanız yeterli. İşte detaylar!

Çalışanlar emekliler ayda 600 TL alıyor! İşte başvuru detayları!

Aile Destek Programına başvuranlar 4 milyon hane 12 ay boyunca toplamda 15 milyar lira alacak. İşte detaylar!

Başvurana 5 bin 400 ila 7 bin 200 lira arasında ödenecek! Aile desteğinin kapsamı genişletildi..

İhtiyaç sahibi aileler adına geliştirilen Aile Destek Programı'nın kapsamı daha da genişledi. Aile ve Destek Programı’nın kapsamı genişletildiği üzere, Bakan Derya Yanık, ihtiyaç sahibi aileler adına hayata geçirilen Aile Destek Programı'na çalışan ve emeklilerin de başvuru yapabileceğini açıkladı.

Milyonların beklediği cevap geldi! Sosyal destek maaşlarında son durum!

Sosyal yardım paraları ne zaman yatacak? Sosyal yardım paraları yattı mı? sorularının yanıtı aranıyor. İşte detaylar!

Aile Destek Programı sonucu açıklandı mı? Aile Destek Programı ne zaman yatacak?

Aile Destek Programı sonucu ve Aile Destek Programı ödeneğinin ne zaman yatacağı merak ediliyor. İşte merak edilen detaylar!

Sosyal yardım paraları ne zaman yatacak 2022? Sosyal yardım parası ne kadar 2022?

Sosyal yardım paralarının ne zaman yatacak sorusu yanıt bulmayı bekliyor. İşte merak edilen o detaylar!

Aile Destek Programı başvurusu nasıl yapılır? Aile Destek Programı nedir?

Aile Destek Programı gündemde yer alıyor. Vatandaşlar, Aile Destek Programı nedir? Aile Destek Programı nasıl yapılır? Şeklinde sorular yanıt bulmayı bekliyor!

Türkiye'de ekonomik yardım alan aile sayısı açıklandı! Rakam dudak uçuklatan cinsten

Türkiye'de ekonomik yardım alan aile sayısı açıklandı. Her dört aileden birinin hükümetten maddi yardım aldığı ortaya çıktı. Bu rakam 80 milyonluk ülkede 20 milyon insana denk geliyor. Devlet eliyle verilen destekler ülkedeki ekonomik yoksulluğun boyutunu gözler önüne serdi.

Doğal gaz yardımı yattı! Doğal gaz yardımı başvuruları nasıl yapılır?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Doğal Gaz Tüketim Desteği başvurularında ödemelerin yattığını duyurdu. 450 TL ile bin 150 TL arasında değişen doğal gaz yardımları, PTT üzerinden ödendi. 

Doğal gaz yardımı parası nereden nasıl alınır? Doğal gaz yardımı yattı mı? Açıklama geldi! 

Doğal gaz yardımına başvuran ve başvurusu onaylanan 230 bin haneye yıllık desteklerin ilk taksidi olarak 80,5 milyon Türk liralık destek verildiğini söyleyen Bakan Yanık, doğal gaz yardımlarını yatırıldığını duyurdu. Peki doğal gaz yardım parası nereden ve nasıl alınır? İşte detaylar..

Adafni Turizm Gıda İnşaat Su Ürünleri Ticaret Limited Şirketi Kuruldu!

Adafni Turizm Gıda İnşaat Su Ürünleri Ticaret Limited Şirketi Adalar’da Mehmet Yanık ve Savaş Akdoğan ortakığında kuruldu.

Aile Destek Paketi ile ilgili flaş gelişme! Aile Destek Paketi ödemeleri yattı mı? Bakan Derya Yanık açıkladı

Milyonlarca yardıma muhtaç kişinin beklediği Aile Destek Paketi’nin detayları ortaya çıkıyor. Aile Destek Paketi paraları yattı mı? Aile Destek Paketi kapsamında ne kadar verilecek? İşte detaylar…

Başvurana 5 bin 400 ila 7 bin 200 lira arasında ödenecek! Aile desteğinin kapsamı genişletildi..

İhtiyaç sahibi aileler adına geliştirilen Aile Destek Programı'nın kapsamı daha da genişledi. Aile ve Destek Programı’nın kapsamı genişletildiği üzere, Bakan Derya Yanık, ihtiyaç sahibi aileler adına hayata geçirilen Aile Destek Programı'na çalışan ve emeklilerin de başvuru yapabileceğini açıkladı.

Milyonlara son dakika müjdesi! Çalışan ve emeklilere 7 bin 200 TL verilecek! Ödemeler bu cuma başlıyor! Hemen başvurun!

Çalışmalarına devam eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ‘Haydi e-devlete’ sözüyle yaptığı açıklamada sosyal yardım müjdesi verdi. Bakan Yanık yaptığı açıklamada hayata geçirilen sosyal yardım uygulamasına çalışanlar ve emeklilerin de başvurabileceğini kaydetti. İşte detaylar...

Emekli ve çalışanlara müjdeli haber! Bakan Derya Yanık açıkladı! 7. 200 TL verilecek

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahibi aileler için başlatılan Aile Destek Programı'na çalışanlar ve emeklilerin de başvuru yapabileceğini duyurdu. Program kapsamında yıllık olarak 7. 200 TL’ye kadar ödeme yapılacak. İşte detaylar…

Temmuz ayı yaşlı, engelli aylıkları, evde bakım yardım paraları yatırıldı mı? Kaç lira oldu belli oldu

Temmuz ayı evde bakım aylığı, engelli aylıkları, evde bakı aylıkları ödeme tarihi açıklandı. Yardım paraları banka hesaplarına Kurban Bayramı öncesi yatırılacak açıklaması yapılmıştı. Ödemelerle ilgili açıklamayı  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık açıkladı.

Bakan açıkladı, 7 bin 200 lira dağıtılacak! Başvurular bugün e-Devlet'ten başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Derya Yanık tarafından açıklanan Türkiye Aile Destek Programı başvuruları bugün başladı. İşte detaylar…

Sfr Yapı İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sfr Yapı İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de Muhammet Bağrıyanık tarafından kuruldu.

Bakan Yanık müjdeyi verdi! Başvurular e-Devlet'ten yapılacak. 7200 lira verilecek

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, canlı yayında milyonlarca haneyi ilgilendiren yardım paketini açıkladı. Paket ile ailelere yıllık yaklaşık 7500 TL verilebilecek. İşte detaylar…

Milyonlarca kişi için son dakika açıklaması geldi! Hemen e-Devlet üzerinden kontrol edin! 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık milyonlarca kişiyi ilgilendiren bir son dakika açıklaması yaptı. Bakan Yanık, yapmış olduğu açıklamasında yaşlı ve engelli aylıklarının hesaplara yattığını söyledi.

O bakandan düzenli nakdi yardım açıklaması! 28 Mayıs'a kadar...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, düzenli nakdi yardım yaptıklarını belirterek, ihtiyaç sahiplerine yaklaşık 295 milyon lira ödeme yapılacağını dile getirdi.

Milyonlara büyük müjde: Hesaplara 650 TL yatırıldı! Paranızı hemen alabilirsiniz!

Milyonlarca kişinin beklediği Ramazan Bayramı'nın gelmesiyle birlikte destek ödemeleri de araştırılmaya başlandı. Konu ile ilgili müjdeyi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık verdi. İşte detaylar...

Ramazan Bayramı öncesi engelli ve evde bakım maaşlarını bekleyenlere Bakan Derya Yanık müjdeyi verdi

Ramazan Bayramı öncesi emekliler için ikramiyeler hesaplara yatırıldı fakat engelli ve evde bakım maaşları merak ediliyordu. Engelli ve evde bakım maaşlarını bekleyenlere Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık müjdeyi verdi.

derya yanık Haberi

derya yanık

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yeni destek ödemesi başladı. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine 1.611 TL ödeme yapılıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan bu ödemenin detayları vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan bu destek ödemesine dair geçtiğimiz aylarda da çok fazla soru gelmişti. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yapılan bu ödeme yeniden gündeme geldi.

ÖĞRENCİLERE 1,611 TL YARDIM ÖDEMESİ NASIL ALINIR?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından eğitim giderlerinin karşılanması ve eğitim hayatının sekteye uğramaması amacı ile yeni destek ödemesine başlanıldı. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda çok fazla araştırılan ve gündeme sık sık gelen bu destek ödemesi yeniden gündemdeki yerini almaya başladı. Aile Bakanlığı tarafından eğitim giderleri için ilkokul, ortaokul, lise ve...