01 / 07 / 2022

dinara yapılan yatırımlar

dinara yapılan yatırımlar

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar için çalışmaya devam edeceğini söyledi. "Eski cezaevinin bulunduğu yere 200 kişilik kız öğrenci yurdu yapacağız. İlçemize 4 yıllık bir okul kazandırmak için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

Metaverse'de en mantıklı yatırım arsa yatırımı!

Milliyet Gazetesi köşe yazarlarından Hakan Tartan bugünkü yazısında Metaverse'de yapılan yatırımları kaleme aldı.

Doğan Grup Ankara'da inşaat yatırımlarını hızlandırdı!

Ankara'da hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiren Doğan Grup, başarılı projeler hayata geçirmeye devam ediyor. Doğan Grup CEOS'u Erdoğan Yıldırım, kent genelinde yapılan yatırımları anlattı. 

Ulaşıma 19 yılda 1 trilyon 136 milyar TL'lik yatırım!

Ulaşım alanında yapılan yatırımlar hakkında konuşan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu 19 senede 1 trilyon 136 milyar TL'lik yatırım yapıldığını açıkladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi kentsel dönüşüm yatırımlarını artıracak!

2022 senesi için yapılacak yatırımlarını açıklayan Bursa Büyükşehir Belediyesi, gelecek sene kentsel dönüşümde de yatırımlarını hızlandıracaklarını dile getirdi.

İzmir'de metro yatırımları hızlanıyor!

İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu toplantısında yapılan yatırımları anlatan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer,  metro projeleri hakkında bilgi verdi. 

Milyarder John Paulson: Kripto paralara yatırımı tavsiye etmem!

Ünlü yatırımcı ve milyarder portföy yöneticisi John Paulson, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, altın gibi geleneksel güvenli limanlara yapılan yatırımları savundu ancak dijital varlıkların değişken doğasına ilişkin eleştirilerde bulundu.

Türkiye'de hızlı tren yatırımları hız kesmiyor!

Ülke genelinde ulaştırma alanında yapılan yatırımlar gün geçtikçe artıyor. Son yapılan YHT yatırımı ile İstanbul Ankara arası 35 dakika kısalacak.

19 yılda Manisa'ya yapılan yatırımlar mecliste!

2002-2021 yılları arasında Manisa'ya yapılan yatırımlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Başevirgen, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ulaşıma 18 yılda 1 trilyon TL yatırım yapıldı!

Gelibolu-Eceabat karayolu üzerinde inceleme yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2003 yılından itibaren ulaşım alanında yapılan yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma başta olmak üzere, her alanda yatırımlarımıza devam edeceğiz!

Ankara Gölbaşı Şehir Geçişi açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ulaşım alanında yapılan yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Hatay'da acele kamulaştırma yapılacak yatırımlar TBMM'de!

3103 sayılı Cumhurbaşkanı Kararına göre Hatay ilinde acele kamulaştırma yapılacak yatırım ve ilgili alanlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Şahin, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Kenan İmirzalıoğlu: Batı ülkelerinin durumuna düşmememizin sebebi, sağlık yatırımları!

Sevilen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu,  kovid-19’a karşı verilen mücadele için yaptığı açıklamada, sağlık alanında yapılan yatırımlara övgü yağdırdı. 

Hatay Altınözü turizm yatırımlarıyla adından söz ettiriyor!

Doğu Akdeniz'in önemli zeytin üretim merkezleri arasında yer alan Hatay'ın Altınözü ilçesi, turizm alanında yapılan yatırımlarla da adından söz ettiriyor.

dinara yapılan yatırımlar Haberi

dinara yapılan yatırımlar

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar için çalışmaya devam edeceğini söyledi. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Seçim Bürosu'nda merkez bağlı mahalle ve köy muhtarlarıyla toplantı yaptı. 


Sabah kahvaltısında muhtarlarla bir araya gelen Özkaya, Dinar ve köyler için birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Merkez mahalle muhtarlarıyla birlikte bütün sorunları çözmek için hazır olduklarını kaydeden Özkaya, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Dinar'ımıza sizlerinde bildiği üzere, cezaevi, Trafo merkezi, Organize Sanayi Bölgesi'nin tamamlanması, Kredi Yurtlar Kurumu, Orman İşletme Müdürlüğü, SGK merkezi, yeni hastane gibi daha adını sayamadığım bir çok yatırım yapıldı. 


Yeni Dinar Devlet Hastanemizin 100 olan yatak kapasitesi 140'a çıkarılarak MR cihazının ilçemize alınmasını sağlayacağız. Bu sayede MR hizmeti için insanlarımız İsparta'ya ya da Afyonkarahisar'a gitmek...