Diyarbakıra hangi yatırımlar yapıldı

Diyarbakıra hangi yatırımlar yapıldı

Diyarbakır'a bugüne 41 milyar yatırım yaptıklarını söyleyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,  kentte eğitim, spor, sağlık, altyapı, ulaşım, alanında hayata geçirilen yatırımlar ve sosyal yardımlar hakkında bilgi verdi.

Kayseri'de 2020'de hangi yatırımlar yapılacak?

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri'de 2020 yılında yapılacak yatırımları masaya yatırdı.

Cazibe merkezlerine hangi destekler yapılır?

Cazibe Merkezleri Programı Kapsamında Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Karar kapsamında desteklenmesine karar verilen yatırımlar nelerdir? Cazibe merkezlerine hangi destekler yapılır?

Sakarya'da hangi yatırımlar yapıldı?

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kurban Bayramı vesilesiyle kentte hayata geçirilen yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Tekirdağ Süleymanpaşa'da hangi yatırımlar yapılacak?

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Süleymanpaşa Belediyesinin 2017 yılı yatırım toplantısına katılarak projeler hakkında bilgiler aldı.

Tekirdağ'da hangi yatırımlar yapılacak?

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Fen İşleri Daire Başkanlığında düzenlenen 2017 yılı yatırım toplantısına katılarak projeler hakkında bilgiler aldı.

Kayseri Melikgazi'de hangi yatırımlar yapılacak?

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi daire müdürleri ile yapılan toplantı ile 2017 çalışma yılı programında yer alan yatırımların sırası ile uygulama planının oluşturularak 2017 yılı planlamanın yapıldığını söyledi.

Erzincan'da hangi yatırımlar yapıldı?

Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan Tavuk Kombinası açılışı ve Genç Çiftçi Projesi kapsamında düzenlenen hayvan dağıtım töreninde yaptığı konuşmada yatırımlardan bahsetti.

Erzurum'da hangi yatırımlar yapılacak?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum İl Yönetim Kurulu Üyelerine Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde yaptığı yatırım ve projeleri anlattı.

Kocaeli'de hangi yatırımlar yapılacak?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın 2017 yılında kent genelinde yapılacak cadde, sokak ve köy yollarındaki üst yapı düzenlemelerine yönelik çalışmalarla ilgili, bir sunum gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Eyyübiye'de hangi yatırımlar yapıldı?

Şanlıurfa'nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Eyyübiye'nin ulaşım, sosyal alan, yeşil alan ve bir çok diğer ihtiyacına yönelik çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 7'den 70'e tüm Eyyübiyelilerin takdirini kazanıyor.

Samsun Çarşamba'da hangi yatırımlar yapıldı?

Samsun Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar '' 2004'te 3,5-4 milyon lira gelirle devraldığımız Çarşamba Belediyesi'ni, 2016'da 66 milyon lira bütçeye çıkarttık''dedi.

Balıkesir Sındırgı'da hangi yatırımlar yapılacak?

Balıkesir’in Sındırgı ilçesi her geçen gün termal turizm merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, ilçenin termal turizm merkezi olabilmesi için gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını sürdürüyor.

Antakya'da 2 yılda hangi yatırımlar yapıldı?

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 2 yılda yaptıkları hizmetleri anlattı.Teknik ve Sosyal Belediyecilik olmak üzere iki alanda hizmet ürettiklerini söyleyen Kimyeci'nin 2 yıllık hizmeti ile ilgili anlatımları şöyle:

Diyarbakıra hangi yatırımlar yapıldı

Diyarbakıra hangi yatırımlar yapıldı Diyarbakıra hangi yatırımlar yapıldı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Diyarbakır İl Başkanlığınca İstasyon Meydanı'nda gerçeklştirilen mitingde yaptığı konuşmada, kentin şehrin kaynaklarını çukura, hendeğe gömen değil yatırıma, işe, aşa, istihdama dönüştüren ehil belediye başkanlarıyla yönetilmeyi hak ettiğini söyleyerek Diyarbakır'ın 31 Mart'ta tercihini bu yönde yapacağına inandığını belirtti.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Erdoğan, Türkiye'nin tüm şehirlerinin olduğu gibi Diyarbakır'ın da bir geri kalmışlık meselesi olduğunu belirterek, "Biz 17 yıldır gece gündüz çalışarak ülkemizin ve bölgemizin diğer şehirleriyle birlikte Diyarbakır'ı da geçmişte eşi benzeri görülmemiş hizmetlere kavuşturduk." dedi.

Diyarbakır'a bugüne 41 milyar yatırım yaptıklarını söyleyen Erdoğan,  kentte eğitim, spor, sağlık, altyapı, ulaşım, alanında hayata geçirilen yatırımlar ve sosyal yardımlar hakkında bilgi verdi.

Diyarbakır'da toplam bin 242 yataklı 17 hastaneden oluşan 46 tesis...