29 / 05 / 2022

Doğuş GYO ulaşım

Doğuş GYO ulaşım

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. kurumsal yönetim uyum derecelendirmesini yayınladı.

Doğuş GYO mali tablosunu yayınladı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. mal tablosunu yayınladı.

Doğuş GYO şirket yetkililerini ağırladı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi'ni ve Yatırımcı İlişkileri Bölümü Personeli'ni açıkladı.

Doğuş GYO Yönetim Kurulu Üyeleri'ni yayınladı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri'ni yayınladı.

Doğuş GYO gelir tablosunu yayınladı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı gelir tablosunu yayınladı. Doğuş GYO gelir tablosu haberimizde yer alıyor.

Doğuş GYO Elit ve Reel Gayrimenkul Değerleme ile anlaştı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Elit ve Reel Gayrimenkul Değerleme ile anlaştı...

Doğuş GYO bölünme işlemi kapsamında sermaye arttırımı için SPK onayını yayınladı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş GYO bölünme işlemi kapsamında sermaye arttırımı için SPK onayını yayınladı...

Doğuş GYO kısmi bölünme işlemi ile ilgili genel kurul tutanağını yayınladı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş GYO kısmi bölünme işlemi ile ilgili genel kurul tutanağını yayınladı...

Doğuş GYO genel kurul bilgilendirme dökümanını web sitesinde yayınladı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş Gayrimenkul genel kurul bilgilendirme dökümanı nı web sitesin de yayınladı...

Doğuş GYO geçici vergi beyannamesini yayınladı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2013 yılı için geçici vergi beyannamesini yayınladı...

Doğuş GYO sermaye hareketlerinde bir değişiklik olmadığını yayınladı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılan açıklamaya göre Doğuş Gayrimenkul "Olağandışı Fiyat ve Miktar Hareketleri" başlıklı 17. maddesine istinaden sermaye hareketlerinde bir değişiklik olmadığını yayınladı...

Doğuş GYO 2021'de ne kadar hasılat elde etti?

Doğuş GYO tarafından yayınlanan ve 1 Ocak 2021-31 Aralık 2021 dönemini kapsayan finansal rapora göre; şirketin belirtilen dönemdeki hasılat rakamı 151 milyon 169 bin 448 TL olarak belirlendi.

Doğuş GYO faaliyet raporuna iki ödül birden!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (Doğuş GYO) 2020 yılı Faaliyet Raporu iki ödül birden aldı.

Doğuş GYO, Gebze Center AVM'den 2021'de ne kadar kira geliri elde etti?

Doğuş GYO portföyündeki Gebze Center AVM'den 2021 yılı sonunda elde edilen toplam kira gelirleri 46,9 milyon TL oldu.

Doğuş GYO ile Getir gayrimenkul satışı için yeniden görüşmelere başladı!

Doğuş GYO portföyündeki Doğuş Center Etiler'de kiracı olarak bulunan Getir'in talebi üzerine, tapunun İstanbul Beşiktaş Bebek Mahallesi'ndeki Doğuş Center Etiler binasındaki; 47 adet bağımsız bölümün tamamı için Getir ile satış görüşmelerine yeniden başlandı. 

Doğuş GYO 2021'de 4.9 milyon TL'lik kiralama işlemi gerçekleştirdi!

Doğuş GYO tarafından, 2021 yılı içerisinde yapılan ve kamuya açıklanan son finansal tablolarında yer alan aktif toplamının yüzde 2'sini geçmeyen kiralama işlemlerinin yıllık toplamının 4 milyon 953 bin 689 TL olarak gerçekleştiği açıklandı.

Doğuş GYO'dan Maslak imar planı davasına ilişkin açıklama!

Doğuş GYO'dan Maslak imar planı davasıyla ilgili yeni bir açıklamada bulundu. Şirket, yeniden karar verilmek üzere dosyanın anılan Bölge İdare Mahkemesi İdari Dava Dairesine gönderilmesine kesin olarak karar verdi. 

Doğuş GYO ilk 9 ayda ne kadar satış yaptı?

Doğuş GYO tarafından yayınlanan gelir tablosuna göre; şirketin 30 Eylül 2021 tarihi itibarıyla net satış rakamı 131 milyon 680 bin 983 TL oldu. 

Doğuş GYO ilk 9 ayda ne kadar hasılat elde etti?

Doğuş GYO'nun 1 Ocak 2021 - 30 Eylül 2021 tarihlerinde hasılatı 108 milyon 104 bin 604 TL oldu. 

Doğuş GYO'nun Maslak imar planı davası sonuçlandı!

Doğuş GYO'nun Maslak imar planı davasında yeni bir gelişme yaşandı. Buna göre, dava Doğuş GYO'nun lehine sonuçlandı. 

Doğuş GYO sermaye artırımı için SPK'ya başvuracak!

Doğuş GYO, 500 milyon TL olan kayıtlı sermaye tavanının 2022- 2026 dönemi için 5 yıl süre ile uzatılabilmesi için gerekli izinlerin alınmasını teminen T.C. Ticaret Bakanlığı ile Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmasına karar verildi.

Doğuş GYO, Doğuş Center'daki 47 bağımsız bölümü Getir'e satıyor!

Doğuş GYO, Doğuş Center Etiler binasındaki 47 adet bağımsız bölümün satışı hususunda Getir ile görüşmelere başlanmasına karar verildi.

Doğuş GYO'dan pay satış açıklaması!

Doğuş GYO ana hissedarı Doğuş Holding A.Ş. 19 Ağustos tarihinde Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 12 bin 894 adet 8,77 ve 3 bin 500 adet 8,70 TL fiyattan olmak üzere toplam 16 bin 394 adet satış işlemi gerçekleşti.

Doğuş GYO 2021 ikinci dönem geçici vergi beyannamesi yayınlandı!

Doğuş GYO tarafından 2021 yılı ikinci dönemine ait Geçici Vergi Beyannamesine göre; şirketin brüt satış rakamı 84 milyon 291 bin 736,87 TL oldu.

Doğuş GYO ulaşım Haberi

Doğuş GYO ulaşım

Doğuş Gayrimenkul tarafından yapılan açıklama şöyle;


Şirketimiz 15 Aralık 2014 tarihinde "Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş." ile Kurumsal Yönetim Uyum Derecelendirme Hizmet Sözleşmesi imzalamıştır. Sözleşmenin süresi bir...