dumankaya inşaat 2014 projeleri

dumankaya inşaat 2014 projeleri

İran ve Ortadoğu pazarının Türkiye gayrimekul sektörü açısından önemine değinen DKY İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkam Ali Dumankaya, pazarın Ortadoğu sayesinde büyüyeceğine değindi...

Dumankaya Athletic-o Towers projesiyle ev konseptini değiştirecek!

Dumankaya İnşaat, Bahçeşehir bölgesindeki hayata geçireceği Athletic-o Towers ile bilinen mimari yaklaşımları ve ev konseptlerini değiştirmeye hazırlanıyor. Athletic-o Towers, stüdyo, 1+1 ve 2+1 toplam 610 daireden oluşuyor...

Dumankaya İnşaat projelerine kaynak arıyor!

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Jale Özgentürk bugünkü yazısında Dumankaya İnşaat'ın durmuş inşaat projelerine kaynak arayışını değerlendirdi. İşte Özgentürk'ün o yazısı...

Dumankaya İnşaat'tan GYODER kampanyasına destek!

Dumankaya İnşaat, ülkemizde yaşanan olayların inşaat sektörü üzerinde oluşturabileceği olumsuz sonuçlarını en aza indirmek için GYODER’in başlattığı konut kampanyasına dâhil oldu.

Dumankaya İnşaat, GYODER’in konut kampanyasına katıldı!

Dumankaya İnşaat, ülkemizde yaşanan olayların inşaat sektörü üzerinde oluşturabileceği olumsuz sonuçlarını en aza indirmek için GYODER’in başlattığı konut kampanyasına dâhil oldu.

Dumankaya İnşaat'tan esnek kampanya!

Tüketici ihtiyaçlarına göre sektörde öncü kampanya ve projeleri hayata geçiren Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyen fakat bütçesini esnetemeyenler için ödeme planlarını esnetiyor.

Reysaş GYO, Dumankaya İnşaat ile ön protokolünü iptal etti!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 17 Şubat'ta Sancaktepe arsası için anlaştığı Dumankaya İnşaat ile ön protokolünü iptal ettiğini Kamu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurdu.

Dumankaya İnşaat'ın acı günü! Ahmet Güneş vefat etti!

Dumankaya Pusula Site Yönetimleri Genel Müdürü Ahmet Güneş vefat etti. Ahmet Güneş'in cenazesi yarın Elazığ'dan kaldırılacak. Dumankaya İnşaat taziye ilanı yayınlattı.

Dumankaya İnşaat en beğenilen inşaat şirketi oldu!

Dumankaya İnşaat adına gerçekleştirilen Bilinirlik ve Marka Algı Araştırması'nın Nielsen tarafından hazırlanan 2015 sonuçlarına göre Dumankaya, tüketici beğeni oranını 2014’e göre yükselterek yine açık ara en beğenilen inşaat şirketi oldu.

Dumankaya İnşaat'tan yılın son kampanyası!

Dumankaya İnşaat, cazip ödeme planları ve indirimler ile Dumankaya Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon için tüketici beklentilerine göre hazırladığı yılın son fırsatlarını sunuyor.

Dumankaya İnşaat Galatasaray'a gayrimenkul devredecek!

Galatasaray, forma göğüs reklamı için Dumankaya İnşaat ile 2+1 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre ilk yıl 9, ikinci yıl 10, üçüncü yıl ise 11 milyon lira alacaktı.

GS Dumankaya İnşaat ile sponsorluk anlaşmasını imzaladı!

Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı için inşaat sektörünün yenilikçi markası Dumankaya ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Dumankaya İnşaat, Galatasaray'la sponsorluk anlaşması imzaladı!

Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı için inşaat sektörünün yenilikçi markası Dumankaya ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Galatasaray, Dumankaya İnşaat ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Galatasaray Kulübü, Dumankaya İnşaat ile 3 sezonluk sponsorluk anlaşması imzalandığını açıkladı. Sarı-kırmızılı kulüp, anlaşma kapsamında 3 sezon için toplam 30 milyon lira alacak.

Dumankaya İnşaat, Galatasaray'a sponsor oldu!

Galatasaray Kulübü, forma sponsorluğu için Dumankaya ile anlaşma sağladığını duyurdu. arı Kırmızılılar, Spor Toto Süper Lig için Dumankaya İnşaat ile 3 yıllığına el sıkıştı. Detaylar Cuma günü açıklanacak.

dumankaya inşaat 2014 projeleri Haberi

dumankaya inşaat 2014 projeleri

DKY inşaat olarak çok aktif saha çalışmaları yaptık. Yeni projelerimizi 2014 yılı itibarıyla satışa sunmaya başlayacağız. 


İran ve Ortadoğu pazarının Türkiye gayrimekul sektörü açısından önemine değinen DKY İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkam Ali Dumankaya, pazarın Ortadoğu sayesinde büyüyeceğine değindi. Bölge insanına hitap eden projeler geliştirilmesi gerektiğini belirten Dumankaya, "İstanbul lokomotif yatırım alanı olmakla birlikte Yalova, Sapanca, Karadeniz de iyi birer alternatif olarak ön plana çıkıyor. Beklentileri iyi analiz ederek projelerimizi hazırlamalı ve tanıtım için ortaklaşa çalışmalar yürütmeliyiz. DKY olarak, bu yönde çalışmalarımız devam ediyor" şeklinde konuştu. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, sektörün 2013 yılım iyi geçirdiğini belirten Ali Dumankaya, bununla birlikte sektöre çok fazla yeni oyuncunun gelmesi sonucu bazı lokasyonlarda arz fazlası yaşandığını dile getirdi. Dumankaya, "6306...