dumankaya inşaat dumankaya mozaik

dumankaya inşaat dumankaya mozaik

Dumankaya İnşaat Dumankaya Mozaik Ramazan kampanyası kapsamında 3+1 daireler 548 bin TL'ye ev sahibi olunabiliyor. Projenin Nisan 2017'de teslim edilmesi bekleniyor.

Dumankaya Mozaik Sancaktepe ödeme koşulları!

Dumankaya Mozaik Sancaktepe ödeme koşulları kapsamında peşinat teslimde ödenebiliyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tiplerine yer verilen projede kampanyalar ve fırsatlar devam ediyor.

Dumankaya Mozaik Sancaktepe nerede?

Dumankaya Mozaik'te dairelerin alanları 47 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor. Proje 64 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Peki Dumankaya Mozaik Sancaktepe nerede?

Dumankaya Mozaik'te daireler 219 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Dumankaya İnşaat tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesinde daire büyüklükleri ise 47 ila 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Daire teslimlerinin Nisan 2017'de gerçekleşmesi planlanıyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri'nde 3+1'ler 462 bin TL'ye!

Toplam 799 daire ve 1 dükkandan oluşan Dumankaya Mozaik projesi Dumankaya İnşaat tarafından Sancaktepe'de hayata geçiriliyor. Projede 3+1 dairelerin fiyatı ise 462 bin TL'den satışa sunuluyor.

Dumankaya Mozaik'te lansmana özel 48 ay sıfır faiz fırsatı!

Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul'un hızlı gelişen bölgesi Sancaktepe'nin en merkezi yerinde inşa edilen Dumankaya Mozaik projesi, az katlı binalardaki dairelerinde özel olarak tasarlanmış 4 farklı dekorasyon konsepti sunuyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik'te 1+1'ler 219 bin TL'ye!

İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesinde peşin ve banka kredili fiyatlarına 0 peşinat ve yüzde 12 indirim imkanı sunuluyor.

Dumankaya Mozaik'te peşinatsız ara ödeme ve 120 ay taksit imkanı!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de yükselen, Dumankaya İnşaat imzasını taşıyan Dumankaya Mozaik'te toplam 799 tane daire yer alıyor. Projede 120 aya kadar taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Dumankaya Mozaik'te 219 bin 120 TL'den başlayan fiyatlarla!

Toplam 799 daire yer aldığı Dumankaya Mozaik, İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de yükseliyor. Konut büyüklüklerinin 47 metrekareden başladığı projede teslimlerin 2017 yılı Nisan ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Dumankaya İnşaat Flex Office projesi!

Yarın görücüye çıkacak olan Dumankaya İnşaat Flex Office projesi home ofislerden oluşuyor. İstanbul Bahçeşehir'de inşa edilen projede ofis fiyatları ön satışlara özel olarak 106 bin TL'den başlıyor.

Flex Office Dumankaya İnşaat!

Dumankaya Hi-Fit projesinin home ofis bloğu olarak yükselen Flex Office Dumankaya İnşaat projesinde satışlar başladı. 32 katlı tek kuleden oluşan projede fiyatlar 101 bin TL'den başlıyor.

Dumankaya İnşaat Adres Sancaktepe!

Dumankaya İnşaat Adres Sancaktepe projesi sınırlı sayıda daireler için ön talep toplamaya devam ediyor. Sancaktepe'de yükselen proje yüzde 100 prim ve kazançlı yatırım garantisi sunuyor.

Dumankaya İnşaat, Superbrands ödülü aldı!

Dumankaya İnşaat, yeniliklere açık, markalaşmaya önem veren ve sosyal sorumluluk projeleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan başarılı şirketlere verilen Superbrands Ödülü 'ne bir kez daha layık görüldü.

Dumankaya İnşaat Superbrands Ödülü'ne bir kez daha layık görüldü!

Dumankaya İnşaat, yeniliklere açık, markalaşmaya önem veren ve sosyal sorumluluk projeleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan başarılı şirketlere verilen Superbrands Ödülüne bir kez daha layık görüldü.

Dumankaya İnşaat Al Mazaya Grup ile işbirliği yapıyor!

Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Dumankaya İnşaat ve Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul geliştirici holdinglerinden Al Mazaya Grup, iş birliği yapıyor. Bu çalışma hakkında detaylar basın toplantısında konuşulacak.

Dumankaya İnşaat 2014'ün süper markaları arasında yer aldı!

DUMANKAYA İnşaat, Superbrand Türkiye tarafından düzenlenen tercih ve beğenilerine göre belirlenen farklı sektörlerdeki 2014 yılının süper markaları organizasyonunda 2014 yılının süper markaları arasında yer aldı.

Dumankaya İnşaat 2014'ün süper markalarından biri oldu!

Dumankaya İnşaat, gıdadan temizlik ve kişisel bakım ürünlerine, teknolojiden hizmet sektörü ve iletişime kadar birçok alanda yılın en iyi markalarına verilen 2014 Superbrands Ödülü'nün sahibi oldu.

Dumankaya İnşaat herkesin ev sahibi olması için D planını devreye aldı!

Dumankaya İnşaat, hem finansal hem de yaşam kalitesini artırmaya yönelik hayata geçirdiği “D Planı” seçeneklerini özel bir kampanya ile konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin hizmetine sunuyor.

Dumankaya İnşaat, en beğenilen inşaat şirketi oldu!

Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat adına GfK tarafından dokuz yıldan bu yana düzenli olarak yapılan Marka Bilinirliği Araştırması sonuçlarına göre Dumankaya İnşaat, en beğenilen inşaat şirketi oldu.

Dumankaya İnşaat Çayırova telefon numarası!

Kocaeli Gebze'de hayata geçirilecek olan Çayırova projesi Dumankaya inşaat imzasını taşıyor. Stüdyodan, 4 oda 1 salona kadar daire seçenekleri sunan Dumankaya Çayırova projesinin telefon numarası şöyle:

Dumankaya İnşaat D Planı güvence paketi neler?

Dumankaya İnşaat, rekabetin arttığı sektörde bir adım öne geçmek için D Planını devreye soktu. Planda geri iade, mevduat faizi ve ödeme zorluğunda krediye destek gibi farklı seçenekler yer alıyor.

Dumankaya İnşaat Fikirtepe projesini 2015'te satışa çıkaracak!

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya 2015'te Gebze'de 142 dönüm arazi üzerinde, 4 bin 500 konuttan oluşacak dev bir projeye başlayacaklarını, ayrıca bunun yanı sıra Fikirtepe projesini de satışa sunacaklarını ifade etti.

dumankaya inşaat dumankaya mozaik

dumankaya inşaat dumankaya mozaik dumankaya inşaat dumankaya mozaik

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesi 64 bin metrekare alanda yükseliyor. Proje 3-7 katlı 24 bloktan oluşuyor.


Dumankaya İnşaat Dumankaya Mozaik Ramazan kampanyası!


Sancaktepe'de konumlandırılan Dumankaya İnşaat Dumankaya Mozaik Ramazan kampanyası kapsamında 3+1 daireler 548 bin TL'ye alınabiliyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.Dumankaya Mozaik projesinde daire alanları 44 metrekare ila 208 metrekare arasında değişiyor. 502 konuttan oluşan projede daire teslimleri Nisan 2017'de yapılıyor.


Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri'nde spor alanları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness ve yüzme havuzu gii sosyal donatılar yer alıyor.Adres: Abdurrahman Gazi Mahallesi, Gecem Sokak Sancaktepe / İstanbul


Telefon: 0216 511 58 00

Web: www.dumankaya.com

Nurşah...