Dumankaya Mozaik satış fiyatları

Dumankaya Mozaik satış fiyatları

Dumankaya Mozaik Rezidans satılık daire fiyatları 193 bin TL'den başlıyor. İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde yükselen projede aylık 1.825 TL taksitlerle ödeme yapılabiliyor.

Dumankaya Mozaik Sancaktepe ulaşım!

Dumankaya Mozaik Sancaktepe ulaşım bilgileri kapsamında proje Ataşehir - Finans Merkezi'ne 17 dakika uzaklıkta bulunuyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı şekilde dizayn edilen daireler yer alıyor.

Dumankaya Mozaik Evleri ne zaman teslim?

İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde inşa edilen Dumankaya Mozaik 799 adet konuttan oluşuyor. Proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dakika uzaklıkta bulunuyor. Peki Dumankaya Mozaik Evleri ne zaman teslim edilecek?

Dumankaya'dan kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Dumankaya'dan kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Aylık 1.825 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen proje TEM Otoyolu'na 8 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

Dumankaya Mozaik kampanyası için son gün 17 Haziran!

Yüzde 12 indirim fırsatı sunan Dumankaya Mozaik kampanyası için son gün 17 Haziran. Teslimlerin Nisan 2017 tarihinde gerçekleşmesi planlanan projede Dumankaya İnşaat imzasıyla yükseliyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik ne zaman teslim?

Dumankaya İnşaat imzası ile yükselen Dumankaya Mozaik'te yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor. Proje Ataşehir - Finans Merkezi'ne 17 dakika uzaklıkta inşa ediliyor. Peki Sancaktepe Dumankaya Mozaik ne zaman teslim?

Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri'nde yüzde 12 indirim fırsatı!

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesi yüzde 12 indirim ve 0 peşinatsız ödeme imkanı sunuyor. Sancaktepe'de inşa edilen proje toplam 799 daireden meydana geliyor.

Dumankaya Mozaik satış fiyatları!

Teslimleri 2017 yılı Nisan ayında gerçekleşecek olan Dumankaya Mozaik Evleri'nde peşinatsız ödeme yapılabiliyor. Proje 799 konut ve 1 dükkandan oluşuyor. İşte Dumankaya Mozaik satış fiyatları...

Dumankaya Mozaik ile D planı Gold Paket hediye!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilen Dumankaya Mozaik ile D planı Gold Paket hediye ediliyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.

Dumankaya Mozaik'te 60 ay 0 faiz ile 3+1'ler 491 bin TL!

Dumankaya Mozaik'te 60 ay 0 faiz ile 3+1'ler 491 bin TL 'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Toplam 799 adet daireden meydana gelen proje İstanbul Sancaktepe'de inşa ediliyor.

Dumankaya İnşaat Dumankaya Mozaik satış ofisi!

Dumankaya İnşaat Dumankaya Mozaik satış ofisi bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Dumankaya Mozaik projesinde 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 185 bin 400 liradan başlangıç gösteriyor...

Dört farklı tarzla dört dörtlük bir yaşam Dumankaya Mozaik'te!

Dumankaya Mozaik projesi "Dört farklı tarla dört dörtlük bir yaşam" sloganıyla satış sürecine devam ediyor. Daireler 176 bin 400 TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı projede teslimler Nisan 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Dumankaya Mozaik güncel fiyatlar!

Sancaktepe Dumankaya Mozaik projesi Dumankaya İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Satışları devam eden projede daire teslimlerinin 2017 yılının Nisan ayında yapılması planlanıyor. İşte Dumankaya Mozaik güncel fiyatlar...

Dumankaya Mozaik: İstanbul'da yeni bir nefes!

İlk etapta satışların tamamlandığı Dumankaya Mozaik projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tiplerinde dizayn edildi...

Dumankaya'dan yüzde 10 indirim!

Dumankaya İnşaat sunduğu kampanyalar ile konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Dumankaya Mozaik, 149.000-TL'den başlayan lansman fiyatları ve stok avantajlan ile müşterilerin beğenisine sunuluyor

Dumankaya Mozaik konut satış listesi!

Dumankaya Mozaik Sancaktepe'de daireler 1+0'dan 3+1'e kadar farklı tipte tasarlandı. Proje Sancaktepe Metrosu'na 2 dakikalık mesafede bulunuyor. İşte Dumankaya Mozaik konut satış listesi...

Dumankaya Mozaik'te evini seç bu yıl ödemeleri pas geç!

"Dumankaya Mozaik'te evini seç bu yıl ödemeleri pas geç" sloganıyla tanıtılan projede 799 konut ve 1 dükkan yer alıyor. Projede daire satış fiyatları 179 bin 520 TL'den başlıyor.

Dumankaya Mozaik Sancaktepe satış ofisi telefon!

Sancaktepe Metrosu'na 2 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Dumankaya Mozaik Sancaktepe satış ofisi telefon numarası 0216 511 58 00 olarak belirlendi.

Dumankaya Mozaik güncel satış fiyatları!

Lokasyon bilgisine göre TEM Otoyolu'na 8 dakika uzaklıkta bulunan projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Dumankaya Mozaik güncel satış fiyatları kapsamında 2+1 daireler 301 bin 796 TL'den başlıyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri satış ofisi!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de hayata geçirilen Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri toplam 799 adet daire ve 1 adet dükkandan oluşuyor. Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri satış ofisi iletişim Numarası: 0216 511 58 00

Dumankaya Mozaik ne zaman teslim?

120 ay taksit sağlanan projede daire alanları 47 ile 208 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Proje İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de bulunuyor. Peki Dumankaya Mozaik ne zaman teslim?

Dumankaya Mozaik iletişim bilgileri!

Daire büyüklüklerinin 47 metrekareden başladığı projede 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Dumankaya Mozaik iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 511 58 00 olarak belirlendi.

Dumankaya Mozaik güncel fiyatları!

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunan projede toplam 799 tane daire yer alıyor. Dumankaya Mozaik güncel fiyatları 1+1'lerde 219 bin 120 TL'den başlıyor.

Dumankaya Mozaik Evleri'nde 0 peşinatla ödeme fırsatı!

Çevresinden soyutlanmış, tek tip bir site yaşamı ve iç içe geçmiş bunaltıcı mimari konseptlerin aksine ferah alanları ve hareketli bir şehir yaşamı sunan Dumankaya Mozaik’te ayrıcalıklı fırsatlar devam ediyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik Evleri'nde yüzde 12 indirim fırsatı!

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Mozaik projesi yüzde 12 indirim ve 0 peşinatsız ödeme imkanı sunuyor. Sancaktepe'de inşa edilen proje toplam 799 daireden meydana geliyor.

Çankaya Park Mozaik satış ofisi!

Çankaya Park Mozaik satış ofisi telefon numarası 0312 217 56 56 olarak belirlendi. Projedeki daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

Dumankaya Mozaik D planı Gold Paket!

Dumankaya Mozaik'te 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan konutların büyükleri 47 metrekareden başlıyor. İşte Dumankaya Mozaik D planı Gold Paket kampanyası...

Dumankaya Mozaik satış fiyatları!

Teslimleri 2017 yılı Nisan ayında gerçekleşecek olan Dumankaya Mozaik Evleri'nde peşinatsız ödeme yapılabiliyor. Proje 799 konut ve 1 dükkandan oluşuyor. İşte Dumankaya Mozaik satış fiyatları...

Dumankaya Mozaik satış fiyatları

Dumankaya Mozaik satış fiyatları Dumankaya Mozaik satış fiyatları

Dumankaya İnşaat imzası ile hayata geçirilen Dumankaya Mozaik Sancaktepe'de 799 daire ve 1 dükkan yer alıyor. Projede banka kredili 120 ay vade imkanı sağlanıyor. 


Dumankaya Mozaik Rezidans satılık konut tipleri arasında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salonlar yer alıyor. Projede teslimlerin 2017 yılı Nisan ayında yapılması öngörülüyor. 


İstanbul Sancaktepe'de inşa edilen Dumankaya Mozaik Evleri ödeme planı kapsamında aylık 1.825 TL taksitlerle daire sahibi olunabiliyor. Projede peşinat teslime ertelebiliyor. 


Toplam 799 tane daire ve 1 tane dükkandan meydana gelen Dumankaya Mozaik Rezidans satılık konut fiyatları 193 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 36 ay 0 faiz avantajı sunuluyor. 


Sancaktepe Dumankaya Mozaik konum olarak Sancaktepe Metrosu'na 2 dakika, TEM Otoyolu'na 8 dakika, Ataşehir - Finans...