27 / 01 / 2023

Düşük faizli konutlar

Düşük faizli konutlar

Kamu bankalarının öncülüğünde başlayan 0,98 faizle ödeme kampanyası 30 Haziran'da sona ermişti. Fakat bazı projelerde bu kampanya devam ediyor... Peki Konutta 0,98 faiz kampanyası devam eden projeler hangileri?

Düşük faiz uzun vade cezbediyor!

Konut satın almayı düşünenler düşük faiz ve uzun vadeli satış seçenekleriyle yakından ilgileniyor. Uzmanlar, bu yaklaşımı çoğu kez kiradan kurtulmak isteyenlerin tercih ettiğini açıkladı.

Borcu olanlara müjde! Artık borcunuz harcınız kalmayacak! Bankalar faizleri peş peşe düşürdü!

Borcu olan vatandaşlar, harıl harıl düşük faizli banka kredilerine bakıyor. İşte borcu olanlara özel kredi!

Orta gelirliye düşük faizli konut kredisi başvuruları ne zaman başlayacak?

Orta gelirliye düşük faizli konut kredisi başvuruları ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. İşte Yeni Evim kampanyası 2023 detayları...

Düşük faizli krediyle ev almak isteyenler dikkat! Bakanlık hazırlıklara başladı!

Düşük faizli krediyle konut sahibi olma fırsatı için beklentiler arttı. 0,70'in altında oranla 15 yıl geri ödeme fırsatı sunulan kampanya merakla bekleniyor. İşte detaylar... 

Tekirdağ Büyükşehir kentsel dönüşüm konutlarının yapımı için ihaleye çıkıyor! 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Dairesi Başkanlığı kentsel dönüşüm konutları kapsamında 4 normal katlı 2 adet binanın yapımı için ihaleye çıkıyor.

Nakit sıkıntınız artık kalmasın! O banka düşük faiz kampanyası ile derdinize derman olacak! İşte detaylar!

Nakit ihtiyacı günümüzde pek çok kişinin sorunu haline geldi. Bu yüzden vatandaşlar, bankaların düşük faizli kredi kampanyalarını araştırıyor. Bir banka üç ay ertelemeli kredi kampanyasını duyurdu. İşte detaylar!

Düşük faizli konut kredisi için adım atıldı! Bu gerçekleşirse her şey çok değişir! Güncel konut kredisi faiz oranları!

Son 40 ayda konut kredisi faizlerinin zirve yapmasıyla vatandaşlar düşük faizli konut kredisi aramaya başladı. Yüksek fiyatların yanı sıra konut kredisi faiz oranlarının talebi karşılamaması üzerine hükümetin bir adım attığı öğrenildi.

Vakıfbank’tan emeklilere 15 bin lira düşük faizli kredi!

Emekli vatandaşlara Vakıfbank’tan güzel haber geldi. Milyonlarca kişiye 15 bin lira ödeme yapılacağı açıklandı. Düşük faizli kredi kampanyasına ilişkin araştırmalar başladı. İşte Vakıfbank tarafından verilen 15 bin liralık kredi hakkında tüm ayrıntılar…

Konut kredisi kampanyası ev fiyatlarını nasıl etkileyecek? Düşük faizli kredi fiyatları yükseltir mi? Ev alacaklara şok!

Hükümetin son açıkladığı konut kredi paketinin üzerinden 5 ay geçmesine rağmen aralıkta yeni bir kredi paketi daha çıkıyor. Bu defa gelire göre üç farklı faiz oranı olacak. Uzmanlar ise 'Yeterli üretim yok, düşük faizli kredi sadece fiyatları artırır' uyarısında bulundu. İşte ayrıntılar...

Ziraat’ten çiftçiye müjde! 600 bin TL’ye kadar uzun vadeli ve düşük faizli tarım kredisi verilecek!

Vatandaşa uzun vadeli ve düşük faizli destek kredileri veren Ziraat Bankası büyükbaş hayvancılık için “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” projesini hayata geçirdi. İşte projeye ilişkin merak edilen tüm detaylar...

ING'den 3 ay ertelemeli ve düşük faizli kredi! Hemen başvurun!

ING, nakit ihtiyacını gidermek için kredi çekmek isteyen kişilere müjdeyi verdi! 3 ay ertelemeli ve düşük faizli kredi! Peki, ödeme planı nasıl? Kampanya detayları neler? İşte ayrıntılar...

Esnafa 100 milyarlık düşük faizli kredi fırsatı! 100 milyar krediye kimler başvurabilecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan 100 milyarlık esnaf kredi paketi merak konusu oldu. Erdoğan, yapılan düzenlemeyle birlikte esnafa 60 ay vadeyle ve yüzde 7,5 faizle kullandırılacak 100 milyar liralık bir kredi paketi açıkladı.

Gayrimenkul sektörü düşük faizli kredi bekliyor!

Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı (GHO) Kurucusu Hasan Can Çalgır yaptığı açıklamada hem yatırımcıların hem de inşaat firmalarının düşük faizle verilecek kredileri beklediğini dile getirdi.

Düşük faizli konut kredisi veren bankalar hangileri? 2022 en düşük konut kredi faizi ne kadar?

Bankalar Ekim ayı konut kredi faiz oranlarını açıkladı. Bankaların konut kredisi faizleri ne kadar? Peki en düşük konut kredi faizi hangi bankada? İşte banka banka 2022 konut kredisi faiz oranları... 

Düşük faizli konutlar Haberi

Düşük faizli konutlar

"10 yıl vade, 0.98 faiz" kampanyası ile  konut kredisinde rekor kırıldı. Kamu bankalarının önderlik ettiği konutta 0,98 faizle ödeme kampanyasıyla konut kredisi hacmi tarihinde ilk kez 200 milyar lirayı geçti...

İnşaat firmaları stoklarındaki konutları 15 Mayıs'tan itibaren indirimli olarak satışa sundu. İndirim kampanyasına 45 inşaat firması 150'den fazla projesiyle katılım göstermişti.


1-) Soyak Konforia

Soyak Konforia İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. Ara ödemesiz daire sahibi olunan projede teslimler hemen yapılıyor. 

 Soyak Konforia projesinde peşinat taksitlerle ödenebiliyor. Projede ayrıca 120 ay boyunca 0,50 faiz oranıyla ödeme yapılabiliyor.

Soyak Yapı tarafından yükselen Soyak Konforia projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. Toplamda 271 daireye yer verilen proje 2 blok olarak yükseliyor.

Kanal İstanbul'un yanında yer alan projede spor alanları, yürüyüş yolları, kapalı...