Eclipse Maslak daire fiyatları ne kadar

Eclipse Maslak daire fiyatları ne kadar

Eclipse Maslak projesi 2 kule olarak yükseliyor. Banka kredisi ile ödemelerin yapılabildiği projede 1+10'dan 4+1'e kadar tüm daireler yer alıyor. Eclipse Maslak daire fiyatları ne kadar?

İdo Tatlıses, Eclipse Maslak'tan 1 milyon TL'ye daire aldı!

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo müzik dünyasındaki başarısıyla kendini ödüllendiriyor.Daha önce annesi Derya Tuna ile Zekeriyaköy'de villada yaşayan Tatlıses Maslak'a taşındı. İdo Eclipse Maslak'tan 1 milyon TL'ye daire aldı.

Eclipse Maslak Business satış ofisi iletişim!

Eclipse Maslak Business satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire tiplerinden meydana gelen projede toplam 550 adet konut bulunuyor.

Eclipse Maslak Business fiyat listesi!

Eclipse Maslak Business projesi 2 kule halinde hayata geçiriliyor. Yüzde 25 peşinat ile daire sahibi olunabilen projede dairelerin yanı sıra ofis ve dükkanlar da mevcut. İşte Eclipse Maslak Business fiyat listesi...

Eclipse Maslak daire fiyatları ne kadar?

Eclipse Maslak projesi 2 kule olarak yükseliyor. Banka kredisi ile ödemelerin yapılabildiği projede 1+10'dan 4+1'e kadar tüm daireler yer alıyor. Eclipse Maslak daire fiyatları ne kadar?

Artaş Eclipse Maslak fiyat listesi!

Eclipse Maslak projesinde 120 aya kadar 0,85 faizle vade yapılıyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. İşte Artaş Eclipse Maslak fiyat listesi...

Eclipse Maslak ulaşım krokisi!

Eclipse Maslak ulaşım krokisi haberimizde yer alıyor. Stüdyodan 4 oda 1 salona kadar farklı daire tiplerinden meydana gelen projede toplam 550 adet konut bulunuyor.

Eclipse Maslak'ta hemen teslim daireler!

İstanbul Sarıyer Maslak'ta inşa edilen Eclipse Maslak, 550 daire ve ofislerinde bulunduğu 2 kuleden meydana geliyor. Artaş imzası taşıyan Eclipse Maslak projesinde daireler hemen teslim ediliyor.

Eclipse Maslak Evleri'nde 1 milyon 470 bin TL'ye 4+1!

Eclipse Maslak Evleri'nde yer alan daire seçeneklerinden 191,29 ila 232,92 metrekarelik 4 oda 1 salon daireleri fiyatları 1 milyon 470 bin liradan başlıyor.

Eclipse Maslak Konutları'nda 388 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Eclipse Maslak Konutları'nda yer alan daire seçeneklerinin fiyatları 388 bin TL'den başlıyor. Proje kapsamında 1-60 ay arasında yüzde 0,89 ve 61-120 ay arasında yüzde 0,91'lik faiz uygulanıyor.

Eclipse Maslak'ta 388 TL'ye stüdyo!

Artaş İnşaat imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Maslak'ta yükselen Eclipse Maslak projesinde toplam 550 adet konut yer alıyor. Projede yer alan stüdyo dairelerin fiyatları 388 bin TL'den başlıyor.

Eclipse Maslak Evleri'nde 830 bin TL'ye 2 oda 1 salon!

Eclipse Maslak Evleri'nde yer alan daire seçeneklerinden 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 830 bin TL 'den başlangıç gösteriyor. Projede banka kredisi ile vadelendirme uygulanıyor.

Avrupa Konutları Kale ve Eclipse Maslak için satış elemanı aranıyor!

Artaş İnşaat satışları devam eden Eclipse Maslak ve yakında satışa çıkacak olan Avrupa Konutları Kale Topkapı projeleri için gayrimenkul sektöründe deneyim sahibi satış elemanı arıyor.

Eclipse Maslak'ta fiyatlar 388 bin TL'den başlıyor!

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Maslak'ta hayata geçirilen Eclipse Maslak projesinde 550 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 388 bin TL'den başlıyor.

Eclipse Maslak daire fiyatları ne kadar Haberi

Eclipse Maslak daire fiyatları ne kadar

"Eclipse Maslak daire fiyatları ne kadar?" sorusunun yanıtı vermeden önce projeden bahsedelim. Satışların devam ettiği proje Artaş İnşaat imzası ile yükseliyor.


Eclipse Maslak projesinde 550 adet daire yer alıyor. Dairelerin tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi.


Eclipse Maslak projesinde daireler, dükkanlar ve ofisler bulunuyor. Banka kredisine uygun olan projede daire bedelinin yüzde 25'i peşinat olarak ödendiğinde kalan bedel 1-60 ay arasında 0,84 faizle, 61-120 ay arasında 0,85 faizle taksitle ödeniyor. 


Eclipse Maslak projesi konum olarak Acıbadem Hastanesi'ne 1,7 kilometre, İstinye Koyu'na 2,5 kilometre, İstinye Park'a 750 metre, İtü Maslak Kampüsü'ne 600 metre, metroya 600 metre, Kanyon AVM'ye 4 kilometre uzaklıkta yükseliyor. 


Eclipse Maslak daire fiyatları ne kadar?

Stüdyo...