ege yapı group batışehir loca adres

ege yapı group batışehir loca adres

Ege Yapı Group Batışehir Loca adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Projedeki 39,36 - 76,57 metrekare 1+0 dairelerin fiyatları 233 bin TL ile 308 bin TL arasında değişiyor.

Bağcılar Batışehir Loca fiyat listesi!

Bağcılar Batışehir Loca fiyat listesi kapsamında dairelerin fiyatları 221 bin TL ile 903 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede yer alan dairelerin alanları 39,36 metrekare başlıyor...

Ege Yapı Group Batışehir Loca iletişim!

Ege Yapı Group Batışehir Loca iletişim ve adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Bağcılar'da yükselen Batışehir Loca projesinde daire fiyatları 220 bin liradan başlangıç gösteriliyor...

Ege Yapı Goup Batışehir Loca ne zaman teslim?

İstanbul Avrupa yakası Bağcılar'da inşa edilen Ege Yapı Goup Batışehir Loca ne zaman teslim? sorusunun cevabına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor...

Ege Yapı Kağıthane satışları ne zaman?

Ege Yapı Kağıthane projesi konut, ofis ve dükkanlardan oluşuyor. Egeyapı Group imzası taşıyan Ege Yapı Kağıthane projesi 36 ay içerisinde teslim edilecek. Peki Ege Yapı Kağıthane satışları ne zaman?

Kağıthane Ege Yapı proje fiyatları!

Konut, ofis ve dükkanlardan meydana gelen Kağıthane Ege Yapı projesinin 36 ay içerisinde teslim edilmesi planlanıyor. Egeyapı Group imzası taşıyan Kağıthane Ege Yapı proje fiyatları 310 bin TL’den başlıyor.

Ege Yapı, Kartal Belediyesi'ne satış ofisini bağışladı!

Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından İnanç Kabadayı, Ege Yapı Group adına Kartal Belediyesi’ne kreş yapımı için satış ofisini bağışladı.

Ege Yapı Batışehir'de bankasız 120 ay vade!

Ege Yapı Batışehir'de kısa bir süre geçerli olacak kampanyada hiç peşinatsız 36 ay 0 faiz imkanının yanında değişken peşinatlarla 60 ay yüzde 0 faiz ile ev sahibi olunabiliyor..

Batışehir Ege Yapı ödeme koşulları!

Batışehir Ege Yapı projesinde 70 daire için ödeme fırsatları sunuluyor. Bağcılar'da yer alan Batışehir projesinde fiyatlar 355 bin TL'den başlıyor...

Ege Yapı Batışehir’de 60 ay 0 faiz!

Ege Yapı, son 70 dairesi için mucize gibi ödeme kampanyası düzenledi. Ege Yapı 36 ay 0 faiz imkanının yanında değişken peşinatlarla 60 ay yüzde 0 faiz ile de Batışehir’den ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Ege Yapı'dan mucize gibi ödeme planı! Batışehir'de yaşam başladı!

Ege Yapı tarafından inşa edilen Batışehir projesinde daire alanları 76 ila 359 metrekare arasında değişiyor. Projede evler 355 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ege Yapı Batışehir’de son 70 daire için dev kampanya!

Ege Yapı, Türkiye’de tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir’de sadece 70 daire için muhteşem bir kampanya düzenliyor.

Ege Yapı Batışehir ödeme planı kampanyası!

Ege Yapı Batışehir ödeme planı kampanyası ile 60 aya kadar sııfır faizle ya da uygun faiz oranlarıyla daha fazla taksitli ödeme imkanı sunuluyor...

Ege Yapı Batışehir'de sadece 70 daire için bankasız ödeme planı!

Sadece 70 daire için geçerli olacak kampanya kapsamında “Ege Yapı Finansman Modeli” ile tam 120 ay vade ile Batışehir’den evinizi bugün alıp yarın taşınabilirsiniz.

Ege Yapı ve Coldwell Banker’dan işbirliği!

Ege Yapı, Coldwell Banker ile önemli bir işbirliğine imza attı. Coldwell Banker ofisleri, Ege Yapı’nın geliştirdiği gayrimenkul projelerinin tanıtımı için Anadolu’daki adresi olurken, satışlarını da gerçekleştirecek.

Ege Yapı, Kemerburgaz Ağaçlı Köyü’nde 2 bin fidan dikti!

İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü ve Ege Yapı iş birliğiyle Kemerburgaz Bölgesi Ağaçlı Köyü’nde ormanlık alanların genişlemesi amacıyla düzenlenen hatıra ormanı sosyal sorumluluk projesi hayata geçirildi.

Ege Yapı Batışehir ve Pega Kartal projelerinde 60 ay 0 faiz!

Ege Yapı 2 projesinde ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Ege Yapı Batışehir ve Pega Kartal projesinde 60 ay yüzde 0 faiz oranının yanında peşinatsız vade farksız 36 eşit taksit ile kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor.

ege yapı group batışehir loca adres Haberi

ege yapı group batışehir loca adres

Ege Yapı Group tarafından yükselen Batışehir'in etabı olan Loca'da fiyatlar 233 bin TL'den başlıyor. Ege Yapı Group Batışehir Loca adres bilgileri öncesinde projeden bahsedelim. 


Ege Yapı Group Batışehir Loca satılık daire seçenekleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dublekslerden meydana geliyor. 


Ege Yapı Group Batışehir Loca projesinde dairelerin alanları 39,36 metrekareden başlayıp, 178,40 metrekareye kadar yükseliyor. 


Ege Yapı Group Batışehir Loca fiyatları!

39,36 - 76,57 metrekare 1+0 dairelerin fiyatları 233 bin TL ile 308 bin TL,

59,79 - 99,78 metrekare 1+1 dairelerin fiyatları 296 bin TL ile 492 bin TL,

89,24 - 143,90 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları 414 bin TL ile 609 bin TL,

108,04 - 140,73 metrekare 3+1 dairelerin fiyatları 642 bin TL ile 672 bin TL,

117,43...