Ege Yapı Kordon İstanbul ödemeler

Ege Yapı Kordon İstanbul ödemeler

Ege Yapı tarafından inşa edilmekte olan Kordon İstanbul projesinde fiyatlar 623 bin TL'den başlıyor. Projede dairelerin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor...

Kağıthane Kordon İstanbul Evleri fiyat listesi!

Kağıthane Kordon İstanbul Evleri fiyat listesi 568 bin TL'den başlıyor. Kordon İstanbul projesi Haziran 2020'de teslim ediliyor...

Ege Yapı Kordon İstanbul 2020 fiyat listesi!

Ege Yapı imzasıyla yükselen Kordon İstanbul Belgrad Ormanı yakınlarında konumlanıyor. Peki, 1+0'dan 4+1'e farklı daire tipleri bulunan projedeki daireler ne kadar? İşte Ege Yapı Kordon İstanbul 2020 fiyat listesi...

Ege Yapı Kordon İstanbul güncel fiyat listesi 2020!

Ege Yapı Kordon İstanbul güncel fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. Projede 1+0'dan 4+1'e farklı seçenekleri bulunuyor.

Ege Yapı'nın 3 projesinde 3 fırsat!

Ege Yapı; Cer İstanbul, ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde yeni fırsatlarla ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında 0,99 oran ve 120 ay vade avantajı sunuluyor...

Ege Yapı'dan yarısını teslimde öde kampanyası!

Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları ile Kordon İstanbul projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için yeni kampanya başlattı...

Ege Yapı'dan ev sahibi yapan kampanya!

Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları projelerinde yüzde 50'lik ödemenin teslimde yapılacağı, Kordon İstanbul'da da peşinat ödemeden ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Maşa ile Koca Ayı Ege Yapı'nın Kordon İstanbul'un satış ofisinde!

Koray Varol Akademi, “Maşa ile Koca Ayı”nın karakterlerini Ege Yapı’nın Levent ve Maslak’ın yanı başında geliştirdiği Kordon İstanbul projesinin tanıtım ofisinde çocuklarla buluşturdu.

Ege Yapı’dan 0 faiz, 50 ay vade kampanyası!

Ege Yapı, Yedikule’deki Cer İstanbul, Çekmeköy’deki ÇamlıYaka Konakları ve Kâğıthane’deki Kordon İstanbul projelerinde “0 Faiz, 50 Ay Vade” kampanyası ile satışa sunuyor. 

Ege Yapı katı çıkacak parayı sonra alacak!

Ege Yapı, Kağıthane Kordon İstanbul ve Çekmeköy ÇamlıYaka Konakları projelerinde farklı bir kampanyaya başladı. Projelerden ev alanlar inşaat aşama aşama tamamlandıkça ödeme yapacaklar. 

Ege Yapı yeni ödeme kampanyası!

Ege Yapı yeni ödeme kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde ödemeler adım adım yapılıyor. 

Ege Yapı evin yapıldıkça öde kampanyası başlıyor!

Ege Yapı yeni bir güvence devri başlatıyor.  Ege Yapı, Kağıthane Kordon İstanbul ve Çekmeköy ÇamlıYaka Konakları projelerinde Türkiye’de ilk defa uygulanacak farklı bir kampanyaya imza atıyor. 

Ege Yapı'dan evin yapıldıkça öde kampanyası!

Ege Yapı imzasını taşıyan ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projesine yeni kampanya başladı. Projelerde ödeme planı aşama aşama belirleniyor. 

Ege Yapı Kordon İstanbul kampanya!

820 milyon TL yatırım değerine sahip Ege Yapı Kordon İstanbul projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatifleri sunuluyor. Ege Yapı Kordon İstanbul kampanya detayları haberimizde yer alıyor. 

Kordon İstanbul Ege Yapı satılık daire!

Kordon İstanbul Ege Yapı satılık daire seçenekleri stüdyodan 4+1'e kadar değişiyor. Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde yer alıyor...

Ege Yapı Kordon İstanbul ödemeler Haberi

Ege Yapı Kordon İstanbul ödemeler

1+1'den 4+1'e kadar konut sçeenekleri sunulan Kordon İstanbul projesi İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de Cendere Caddesi üzerinde yer alıyor. Projeki dairelerin büyüklükleri 41,18 metrekare ile 225,99 metrekare arasında değişiyor. 


Ege Yapı imzası taşıyan Kordon İstanbul projesinde toplam 559 konut, ofis ve ticari birime yer veriliyor. Kordon İstanbul Evleri 27 bin metrekare alana sahip. 


Kordon Kağıthane Konutları 2017 fiyatları!

Kordon Kağıthane Konutları 2017 fiyatları 623 bin TL'den başlıyor. Yüzde 30 peşinat sonrasında yüzde 10 oranında iki ödeme yapılan Kordon İstanbul projesinde kalan tutar banka kredisi kullanarak ödenebiliyor.


Dairelerin 2020 yılında teslim edileceği Kordon Kağıthane Evleri'nde yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, otopark gibi olanaklar sağlanıyor.  


Tel: 0850 222 53 43  

Web: www.kordonistanbul.com 

Gizem...