Ege Yapı'dan ev sahibi yapan kampanya!

Ege Yapı'dan ev sahibi yapan kampanya! Ege Yapı'dan ev sahibi yapan kampanya!

Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları projelerinde yüzde 50'lik ödemenin teslimde yapılacağı, Kordon İstanbul'da da peşinat ödemeden ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları projelerinde yüzde 50'lik ödemenin teslimde yapılacağı, Kordon İstanbul'da da peşinat ödemeden ev sahibi olma imkanı sunan kampanyaları ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturdu.

Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları'nda "Yarısını Teslimde Öde" İmkanı

Kampanya kapsamında, Emlak Konut güvencesi ve Ege Yapı ayrıcalığıyla üretilen, Yedikule sahil hattında, karşısında Adalar, arkasında Yedikule Hisarı manzarası ile hayata geçiren Cer İstanbul’da ve Çekmeköy’de hayata geçen, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden meydana gelen ÇamlıYaka Konakları’nda ödemelerin yarısı teslim zamanında gerçekleşebiliyor.  Yüzde 30'u peşin alınan, yüzde 20'sinin firma bünyesinde yüzde 1'lik taksitler halinde ödenebileceği ve kalan yüzde 50'nin de teslimde ödenebileceği kampanya kapsamında Cer İstanbul'da minimum fiyat 1 milyon 463 bin TL ve ÇamlıYaka Konakları'nda da minimum fiyat 1 milyon 634 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Kampanya kapsamında yüzde 50'lik kısım için tüketiciler istenirse takas imkanı da bulunuyor. Projelerden ev sahibi olmak isteyenleri için teslimde sahip oldukları konutu Ege Yapı’ya takasa verebilecekleri gibi, teslimlerin yapılacağı 20 ay sonra kredi kullanabilme ya da nakit ödeyebilme fırsatı sunulacak.

Kordon İstanbul'da Peşinat Yok, Kira Garantisi Var

Birinci etapta satışların tamamlandığı ve 2. etap satışların sürdüğü Kordon İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler için peşinatsız, daire bedelinin yarısı için kredi kullanabilecekler. Minimun daire fiyatının 499 bin TL'den başlangıç gösterdiği Kordon İstanbul'da teslimden sonraki 3 yıl boyunca 1+0 ve 1+1 daireler için yıllık yüzde 7 getiri sağlayacak şekilde kira garantisi sunuluyor. Forbes Dergisi'nin yaptığı araştırmalar sonucunda “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” olarak değerlendirilen Kordon İstanbul'da kira bedelleri 1+0 daireler için maksimum 2 bin 922 TL ve 1+1 daireler için de maksimum 4 bin 652 TL oluyor.

http://www.egeyapi.com/