Egeos Turizm Yatırım adres 

Egeos Turizm Yatırım adres 

Egeos Turizm Yatırım Ve Otel İşletmeciliği Anonim Şirketi Beylikdüzü'nde 4 milyon 630 bin TL sermaye bedeli ile Selami Doğaç tarafından kuruldu.

Cengiz Holding Cennet Koyu’nda plaj mı yapacak?

Muğla Bodrum'da Göl Mahallesi, Cennet Koyu’nda Mehmet Cengiz'e ait Cengiz Holding’in bünyesinde yer alan Bodrumbir Turizm Yatırım A.Ş, 4 adet mendirek yapısı ile 2 adet plaj yapmayı hedefliyor. Proje alanı kültür varlıkları, tabiat varlıkları, SİT ve koruma alanı içerisinde bulunuyor. 

Kalafatoğlu Dış Ticaret Ve Turizm Yatırım Anonim Şirketi Beşiktaş Şubesi açıldı!

Kalafatoğlu Dış Ticaret Ve Turizm Yatırım Anonim Şirketi Beşiktaş Şubesi bugün Beşiktaş'ta 1 milyon 125 bin TL sermaye bedeli ile Arman Aydın tarafından açıldı.

İstanbul Group Turizm Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Group Turizm Yatırım Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hayrettin Sezer tarafından kuruldu.

Hebil İnşaat Turizm Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Hebil İnşaat Turizm Yatırım Limited Şirketi Beşiktaş’ta 5 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Mesut Güney tarafından kuruldu.

Erciyes yeni turizm yatırımlarıyla gelişiyor!

Türkiye'nin önemli kış turizm merkezleri arasında yer alan Erciyes Dağı'nda hayata geçirilecek 5 yıldızlı ve 550 yatak kapasiteli otele, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından "Turizm Yatırım Belgesi" verildi.

Eta Turizm Yatırım Ve İşletmeleri Anonim Şirketi kuruldu!

Eta Turizm Yatırım Ve İşletmeleri Anonim Şirketi Beyoğlu'nda 5 milyon 650 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Hakkı Özcan, Tuna Hüseyin Özgelen, Ali Murat Apaydın, Mıchaıl Pediaditakis, G.L.Augus T Büning ve Bernd Maser ortaklığında kuruldu.

Evre Grup Turizm Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Evre Grup Turizm Yatırım Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 17 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Murat Apaydın, Bernd Maser ve Michail Pediaditakis ortaklığında kuruldu.

Pago Turizm Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pago Turizm Yatırım Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Bate Nkwacko Okie tarafından kuruldu.

İck Turizm Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi kuruldu!

İck Turizm Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 200 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Karaarslan ve Cebrail Karaarslan ortaklığında kuruldu.

Set İşletme Turizm Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi Bağcılar Şubesi açıldı!

Set İşletme Turizm Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi Bağcılar Şubesi  50 bin TL sermaye bedeli açıldı.

Euphoria Turizm Yatırım Şirketi kuruldu!

Euphoria Turizm Yatırım Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Çağrı Gökdaş ve Eduard Kuceruk ortaklığıyla kuruldu.

Prepera Turizm Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Prepera Turizm Yatırım Anonim Şirketi bugün Arnavutköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ergül ve Yavuz Babayiğit ortaklığıyla kuruldu. 

Sabe Turizm Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sabe Turizm Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Abhary tarafından kuruldu...

Egeos Turizm Yatırım adres  Haberi

Egeos Turizm Yatırım adres 

Egeos Turizm Yatırım Ve Otel İşletmeciliği Anonim Şirketi Beylikdüzü'nde 4 milyon 630 bin TL sermaye bedeli ile Selami Doğaç tarafından kuruldu.

Egeos Turizm Yatırım Ve Otel İşletmeciliği Anonim Şirketi konusu:
A- AMAÇ Yurt içi ve yurt dışında her nam ve ad altındaki turizme yönelik iş dallarında ve her türlü turizm faaliyetlerinde bulunmak. Her tür ve cinste yıldızlı ve/veya yıldızsız, Otel, Motel, Hotel, Camping, Pansiyon ve bunlar gibi benzeri isimlerde Turizm ve Konaklama Tesisleri Kurmak, İnşaat Etmek, Satın Almak, Kiralamak, İşletmesini devir almak, var olan tesislere hissedar ve/veya ortak olmak. Turizm seyahat acentelikleri açmak. Yurt içinde ve yurt dışında turizm acente ve irtibat büroları kurmak. Kişilere veya gruplara gezi, eğlence spor ve benzeri organizasyonları yapmak veya başka acenteler tarafından yapılan bu...