Egesan Mimarlık Yapı İnşaat adres

Egesan Mimarlık Yapı İnşaat adres

Egesan Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Erkan Ege tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 15 Ekim'de Kadıköy, Göztepe Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

Pirstun Mimarlık Yapı Sanayi Ve Dış Ticaret  Limited Şirketi kuruldu!

Pirstun Mimarlık Yapı Sanayi Ve Dış Ticaret  Limited Şirketi Şişli’de  100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Bayram tarafından kuruldu.

Çinkaya Mimarlık Yapı İnşaat Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çinkaya Mimarlık Yapı İnşaat Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Emin Çinkaya tarafından kuruldu.

Finn Tasarım Mimarlık Yapı Ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Finn Tasarım Mimarlık Yapı Ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Aral Yener Yüksel ve Eren Saka ortaklığında kuruldu.

Avlu Mimarlık Yapı Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Avlu Mimarlık Yapı Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Taha Yıldırım ve Yasin Yıldırım ortaklığında kuruldu.

Bzc Mimarlık Yapı Tasarım Uygulama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bzc Mimarlık Yapı Tasarım Uygulama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile İsmet Bozacı tarafından kuruldu.

İspa Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İspa Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Şahin ve Mustafa Şahin ortaklığında kuruldu.

Öz Baş Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Baş Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Baş ve Yasin Baş ortaklığında kuruldu.

Yea Mühendislik Mimarlık Yapı Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yea Mühendislik Mimarlık Yapı Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Gürol Yamak tarafından kuruldu.

Best Art Mimarlık Yapı Üretim Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Best Art Mimarlık Yapı Üretim Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Sarı tarafından kuruldu.

Barrier Mimarlık Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barrier Mimarlık Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Özgür Şanlı ve Toygun Yeşilbaş ortaklığında kuruldu.

Pesa Mimarlık Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pesa Mimarlık Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aytekin Erten ve Yılmaz Erten ortaklığında kuruldu.

Naboo İç Mimarlık Yapı Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Naboo İç Mimarlık Yapı Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nezih Özaltınbaş tarafından kuruldu.

Önem Mimarlık Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Önem Mimarlık Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Halit Göktaş ve Muhittin Kirişçi ortaklığında kuruldu.

Egesan Mimarlık Yapı İnşaat adres Haberi

Egesan Mimarlık Yapı İnşaat adres

Egesan Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Erkan Ege tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 15 Ekim'de kuruldu. 


Egesan Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1.Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak,  başkalarına yaptırmak,  kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından...