ekşioğlu beşyıldız kurtköy mira fiyatları

ekşioğlu beşyıldız kurtköy mira fiyatları

Kurtköy Mira Konutları 'nın büyüklükleri minimum 68 metrekare olarak tasarlandı. Daire teslimleri hemen gerçekleşen proje 25 bin 829 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Ekşioğlu Beşyıldız Kurtköy Mira ödemeleri!

Ekşioğlu Beşyıldız Kurtköy Mira ödemeleri kapsamında banka kredisi kullanılarak vadelendirme yapılıyor. Fiyatların 270 bin TL'den başladığı projede teslimlerin ise 2014 yılının Ağustos ayında yapılması planlanıyor.

Ekşioğlu Beşyıldız Kurtköy Mira Evleri!

Teslimlerinin 2014 yılının ağustos ayında gerçekleşeceği Ekşioğlu Beşyıldız Kurtköy Mira Evleri 'nde satışa sunulan dairelerin fiyatları 205 bin liradan başlıyor.

Mira Kurtköy ne zaman teslim?

Mira Kurtköy ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Projedeki konutların fiyatları 205 bin TL'den başlıyor

Ekşioğlu Beşyıldız Kurtköy Mira ödeme planı!

Ekşioğlu Beşyıldız Kurtköy Mira ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılıyor. Proje İstanbul Kurtköy'de yükseliyor...

Mira Kurtköy vaziyet planı!

Fiyatların 205 bin TL'den başladığı Mira Kurtköy vaziyet planı için haberimizden yaralanabilirsiniz...

Ekşioğlu Ekar İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Ekar İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de   500 bin TL sermaye bedeli ile Eray Ekşioğlu, Erdem Ekşioğlu Ve Mehmet Erhan Ekşioğlu tarafından kuruldu.

Ekşioğlu Ahe İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Ahe İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de   500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Sait Ekşioğlu, Esra Ekşioğlu, Yasemin Ekşi Ve Yunus Emre Ekşioğlu tarafından kuruldu.

Ekşioğlu 5k İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu 5k İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ticaret Kadıköy’de 500 bin TL sermaye bedeli İle  Adem Ekşioğlu, Ali Kemal Ekşioğlu tarafından kuruldu.

Cihan Ekşioğlu kimdir?

EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Ekşioğlu kimdir? Cihan Ekşioğlu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Cihan Ekşioğlu'nun biyografisi...

Çekmeköy Ekşioğlu Mahallesi 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı!

Çekmeköy ilçesi, Ekşioğlu Mahallesi, kısmen park alanı ve kadastral yol alanına ilişkin 1/5000 ölçekli 22.12.2020 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

Çekmeköy Alemdağ-Ekşioğlu Mahallesi 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı!

Çekmeköy ilçesi, Alemdağ - Ekşioğlu Mahallesi, kısmen 525 parsel ve bir kısım kadastral boşluğa ilişkin itiraz 1/5000 ölçekli 25.09.2020 tasdik tarihli plan askıya çıktı.

Sarp İnşaat'ın acı günü! Sarpay Ekşioğlu vefat etti!

Sarp İnşaat Mobilya San. ve Tic. A.Ş.'nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sarpay Ekşioğlu hayatını kaybetti. Sarp İnşaat taziye ilanı yayınladı. 

Sarpay Ekşioğlu kimdir?

Sarp İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sarpay Ekşioğlu kimdir? Sarpay Ekşioğlu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Sarpay Ekşioğlu'nun biyografisi...

HDE Ekşioğlu İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

HDE Ekşioğlu İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Dursun Ekşi ve Halil İbrahim Ekşi ortaklığında kuruldu. 

Ekşioğlu Meksan İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Meksan İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Yakacık'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Hızır Onur Ekşioğlu tarafından kuruldu.

EKŞ Ekşioğlu'ndan Antalya'ya 2 yeni proje!

EKŞ Ekşioğlu, Antalya'nın Kepez ilçesinde şehir içerisindeki yerleşime açık en yüksek tepe noktası olan Masa Dağı bölgesinde 2 yeni proje hayata geçiriyor. 

Ekş Ekşioğlu Gold Residence Masa nerede?

Peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılan Gold Residence Masa projesinde 99 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Peki Ekş Ekşioğlu Gold Residence Masa nerede?

Yektaş Yapı Ekşioğlu İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi Bağcılar Şubesi açıldı!

Yektaş Yapı Ekşioğlu İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi Bağcılar Şubesi Bağcılar'da 200 bin TL sermaye ile bugün açıldı.

ekşioğlu beşyıldız kurtköy mira fiyatları Haberi

ekşioğlu beşyıldız kurtköy mira fiyatları

Kurtköy Mira Konutları fiyatları 295 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen proje İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de inşa edildi.


Mira Kurtköy'de 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanan daireler ve villalar yer alıyor. Projede teslimler hemen yapılıyor.


Yüzde 25 peşinatta, kalan kısım için banka kredisi ile ödeme yapılabilen Ekşioğlu Mira Kurtköy'de 303 adet daire ve 32 adet villa bulunuyor. Proje 8 katlı bloklardan oluşuyor. 


Kurtköy Mira Konutları 'nın alanları 68 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor. Projede 25 bin 829 metrekare arsa üzerine yayılıyor. 


Mira Kurtköy Evleri'nin sosyal alanları arasında; 85 metrekarelik çocuk havuzu, basketbol ve voleybol sahası, 1.050 metrekarelik kapalı alana sahip MiraClub, bisiklet ve yaya yolları ve her daireye özel otopark,...