Kurtköy Mira Konutları!

Kurtköy Mira Konutları!


Firma: Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat

Proje: Mira Kurtköy


Kurtköy Mira Konutları 'nın büyüklükleri minimum 68 metrekare olarak tasarlandı. Daire teslimleri hemen gerçekleşen proje 25 bin 829 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.


Kurtköy Mira Konutları fiyatları 295 bin TL'den başlangıç gösteriyor.  Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat  tarafından hayata geçirilen proje İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de inşa edildi.


Mira Kurtköy'de 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanan daireler ve villalar yer alıyor. Projede teslimler hemen yapılıyor.


Yüzde 25 peşinatta, kalan kısım için banka kredisi ile ödeme yapılabilen Ekşioğlu Mira Kurtköy'de 303 adet daire ve 32 adet villa bulunuyor. Proje 8 katlı bloklardan oluşuyor. 


Kurtköy Mira Konutları 'nın alanları 68 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor. Projede 25 bin 829 metrekare arsa üzerine yayılıyor. 


Mira Kurtköy Evleri'nin sosyal alanları arasında; 85 metrekarelik çocuk havuzu, basketbol ve voleybol sahası, 1.050 metrekarelik kapalı alana sahip MiraClub, bisiklet ve yaya yolları ve her daireye özel otopark, 800 metrekarelik yüzme havuzuna yer veriliyor. 


Pendik  Mira Kurtköy  satış ofisi

Telefon: 444 54 14

Web Adresi: www.besyildizmira.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor