El Nuaymi Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

El Nuaymi Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

El Nuaymi Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Al Shahada tarafından 200 bin TL sermaye ile 16 Ekim'de Fatih, İskenderpaşa Mahallesi, Hacı Salih Efendi Sokak'ta kuruldu.

Shining Star Group Turizm Otel İnşaat Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Shining Star Group Turizm Otel İnşaat Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile El Ho Kim, Salah A Safah Al Rubanie ve Yerin Kim tarafından kuruldu. 

El Bereke Mevsim Turizm İnşaat Tekstil Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

El Bereke Mevsim Turizm İnşaat Tekstil Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Kuteybe Dervişoğlu tarafından açıldı. 

Rywak El Djazair Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rywak El Djazair Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Djamila Echchikh tarafından kuruldu.

El Harem Otomotiv Seyahat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

El Harem Otomotiv Seyahat Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Nilfer Özhan tarafından kuruldu.

Alternative Real Estate Travel Gayrimenkul Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Alternative Real Estate Travel Gayrimenkul Turizm Anonim Şirketi bugün Şişli'de 580 bin TL sermaye bedeli ile Gamal Mohamed Hüseyin El Hakim ve Seifeldin Gamal Mohamed Elhakim ortaklığında kuruldu. 

El Yusra Turizm Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

El Yusra Turizm Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan'da 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Haşim Çiftçi tarafından kuruldu.

El Halef Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

El Halef Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Hourıa    Bounıa tarafından kuruldu.

El Eradi El Mukaddese Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi    kuruldu!

El Eradi El Mukaddese Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Halit  Mamilli, Mahmoud M.M.A Elsherbını, Ahmed Samy H. Khalaf ve Hany M.M.A. Elbana ortaklığında kuruldu. 

El Magd Turizm Gıda Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

El Magd Turizm Gıda Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Ibrahım Faıssal Mohammad Banı Hamad ve Fadı Bassam Fahmı Mustafa ortaklığında kuruldu. 

Robben Jannat Emlak Danışmanlık Turizm Araç Kiralama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Robben Jannat Emlak Danışmanlık Turizm Araç Kiralama İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 120 bin TL sermaye bedeli ile Nahed Awad, Marıa El Haddaouı ve Mohsen Ewaıda ortaklığında kuruldu.

Albarare İthalat İhracat Turizm İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Albarare İthalat İhracat Turizm İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Eyad Shaar, Öahmoud Hıkmat Saeed, Eliban Aswadı ve Mohamed El Marzokı ortaklığında kuruldu. 

Murobiso Travel Turizm Otomotiv Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Murobiso Travel Turizm Otomotiv Emlak Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 200 bin TL sermaye bedeli ile Abdallah El Daher tarafından kuruldu.

El Raye Turizm İthalat İhracat Tekstil Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

El Raye Turizm İthalat İhracat Tekstil Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeliyle Fatih'te Aynur Aksoy İle Breesam Hadı A. Abdulabbas tarafından kuruldu.

El Nuaymi Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

El Nuaymi Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi El Nuaymi Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

El Nuaymi Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Al Shahada tarafından 200 bin TL sermaye ile 16 Ekim'de Fatih, İskenderpaşa Mahallesi, Hacı Salih Efendi Sokak'ta kuruldu. 


El Nuaymi Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; TURİZM a.Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. b.Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. c.  Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. d. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. e. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir. f.  Hava araçları ile ambulans...