Elica davlumbaz

Elica davlumbaz

İntema Mutfak, mutfağını yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir sonbahar kampanyası sunuyor. 30 Kasım’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında İntema Mutfak alana tasarım harikası Elica davlumbazlar...

Silverline Ankastre'de fiyatlar yenilendi!

Silverline Ankastre’nin yenilikçi, fonksiyonel ve çevreci ocak, fırın ve davlumbaz modelleri bahar kampanyası için bir araya getirildi. 1.575 TL’den başlayan fiyatların geçerli olduğu, tüketicinin kendi setini oluşturabildiği kampanya 15 Mayıs tarihine kadar geçerliliğini koruyacak.

Silverline üretim hızını artırmayı hedefliyor!

Ankastre ve davlumbaz üreten Silverline fabrikasında bulunan 11 otomasyon ve robot sisteminin sayısını yıl sonunda 17'ye çıkararak üretim hızını artırmayı hedefliyor.

Evdeki Fırsat'tan beyaz eşya kampanyası!

Markalı konut projelerinin buluşma platformu olan www.evdekifirsat.com, 21 – 31 Temmuz haftası boyunca geçerli bir kampanya başlattı. Kampanyada 1+1 ve 2+1 ev alan müşterilere davlumbaz, fırın gibi eşyalar hediye ediliyor.

Bahçeşehir konut projelerinde beyaz eşya kampanyası!

Konut projelerindeki konutları avantajlı ödemelerle satışa çıkaran özel bir kampanya başlattı. Halkalı ve Bahçeşehir projelerinden 2+1 ev alanlara davlumbaz, fırın, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve klima hediye edilecek.

Konut satışlarında mutfak ve banyo aksesuarlarının KDV karşısında durumu!

Konut inşaatlarında giderek ankastre mutfak ve banyo yapılması standart hale geldi. Artık neredeyse tüm inşaatlarda en azandan davlumbaz, ankastre ocak konulması standart hale geldi..

Astro Beylikdüzü fiyatları!

Ocak, mikrodalga fırın, davlumbaz ve klima gibi beyaz eşyaların yer aldığı Astro Beylikdüzü Konutları'nın teslimleri Temmuz 2015'te gerçekleşecek. Peki Astro Beylikdüzü fiyatları ne kadar?

Silverline Ankastre İyi Tasarım ödülü aldı!

Ankastre sektörü markası Silverline Ankastre, ulusal ve uluslararası birçok kuruluştan ödül almaya devam ediyor. Silverline en son, Lift-Up davlumbaz modeli ile Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri'nden "İyi Tasarım" ödülü aldı.

Design Turkey'den ilk davlumbaz ödülü Silverline'ın!

Çevreci, teknolojik ve de yenilikçi tasarımları ile ankastre sektörünün takip edilen markası Silverline Ankastre, ulusal ve uluslararası bir çok kuruluştan aldığı ödüller ile başarılarını tescilliyor.

Silverline Slide Down Plus X Awards tarafından ödüllendirildi!

Silverline Slide Down Plus X Awards tarafından ödüllendirildi. Silverline Ankastre dekoratif davlumbaz koleksiyonunda yer alan Slide-down modeli, kullanılan yenilikçi entegre hava yönlendirme sistemi ile yüksek performans sergiliyor...

Kağıthane 7000'de peşin ödemelerde yüzde 20 indirim!

8 blokta toplam 122 adet daireden oluşan ve büyüklükleri 90 m2 İle 260 m2 arasında değişkenlik gösteren dairelerde ankastre ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın da bulunuyor.

Siemens ankastre ile siyahın asaleti mutfağınızda!

Siemens Ev Aletleri, mutfaklarında estetikten vazgeçmeyenler için yeni siyah ankastre setini sunuyor. Siyahın gizem ve asaletini mutfaklara taşıyan ankastre set HB 331 SOT siyah gömme fırın, LC 64 WA 621 davlumbaz ve EO 616 PB 10 E siyah ocaktan oluşuyor.

Patricia Urquiola'dan Arçelik için Leisure tasarım serisi!

Patricia Urquiola'nın tasarladığı ankastre fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi ve buzdolabından oluşan özel tasarım serisi, Türkiye'de nisan ayı itibariyle belirli Arçelik konsept mağazalarda tüketicinin beğenisine sunulacak...

Siemens yeni siyah ankastre serisini tanıttı!

Siemens Ev Aletleri siyah ankastre setini sunuyor. Siyahın gizem ve asaletini mutfaklara taşıyan ankastre set HB 331 SOT siyah gömme fırın, LC 64 WA 621 davlumbaz ve EO 616 PB 10 E siyah ocaktan oluşuyor.

Elica davlumbaz

Elica davlumbaz Elica davlumbaz


İntema Mutfak, mutfağını yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir sonbahar kampanyası sunuyor. 30 Kasım’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında İntema Mutfak alana tasarım harikası Elica davlumbazlar çok özel avantajlarla sunuluyor. 


Mutfağını yenilemek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan bu kampanyayla mutfaklarınız İntema Mutfak kalitesi ile buluşurken, şık tasarımı ve teknik özellikleri ile farklılaşan Elica davlumbaza da çok özel avantajlarla sahip olacaksınız. Kampanya detayları için: 

İntema Mutfak satış noktaları ve www.intemamutfak.com.tr İntema Mutfak Hakkında...

İntema Mutfak, Türkiye genelinde 49 satış noktasında bulunan uzman kadrolarıyla, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra, satış sonrası montaj ve servis hizmetleri sunuyor. İntema Mutfak, her türlü yaşam şekline ve kullanıma uygun, farklı mutfak çözümleri...