emay inşaat kentplus kadıköy vaziyet planı

emay inşaat kentplus kadıköy vaziyet planı

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de inşa edilen ve de Emay İnşaat imzası ile yükselen Kadıköy Kentplus ulaşım bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Projede, daire teslimleri 2016 Haziran'da yapılacak.

Kadıköy Kentplus iletişim!

İçinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinin bulunduğu ve Emay İnşaat tarafından İstanbul Kadıköy'de inşa edilen Kadıköy Kentplus iletişim bilgileri...

Emay İnşaat Kentplus Kadıköy satılık!

Emay İnşaat Kentplus Kadıköy satılık daire fiyatları ikinci etapta henüz belirlenmedi. 1.561 konutluk Kentplus Kadıköy Evleri projesinde daireler 2016 yılı Ağustos ayında teslim ediliyor...

Kadıköy Kentplus fiyat listesi!

Kadıköy Kentplus fiyat listesi kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. İlk etabın satışlarının tamamlandığı Kentplus projesi kapsamında ikinci etap için ön talep süreci ise devam ediyor

Kadıköy Kentplus iletişim!

Kadıköy Kentplus iletişim bilgileri kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor

Kentplus Kadıköy satılık!

Kentplus Kadıköy satılık daire fiyatları kapsamında dairer 194 bin TL ile 961 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Kent Plus projesinde banka kredisi kullanılarak veya firma bünyesinde sunulan ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Emay İnşaat'ın kesin mühlet kararı 30 Aralık'a uzatıldı!

Uzun süredir gayrimenkul ve sektöründe faaliyette bulunan Emay İnşaat, yaşadığı mali sıkıntıları aşamayınca konkordato talep etmişti. Şirket hakkında yeni bir karar daha verildi.

Emay İnşaat haciz işlemleri ve alacak takiplerinden kurtuluyor!

2018 Kasım'da konkordato ilan eden Emay İnşaat'ın bir yıllık kesin mühlet süresi doldu. Firma yıl sonuna kadar mahkeme korumasında faaliyetlerine devam edecek.  

Emay İnşaat'ın 1 yıl kesin mühleti 6 ay daha uzatıldı!

Uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Emay İnşaat, yaşadığı mali sıkıntılar nedeni ile konkordato talep etmişti. Şirket hakkında yeni bir karar daha çıktı.

Fulya Hilton Sitesi'nde inşaat ne zaman başlayacak?

Beşiktaş Fulya'da 45 yıl önce yapılan Hilton Sitesi'nin kentsel dönüşüm projesi ihalesini Emay İnşaat ve ortağı almıştı. Şu ana kadar projeler çizilmiş ama henüz bir çivi bile çakılmamış.Sürecin daha da hızlanması gerekiyor. Ancak bir türlü yol alınamıyor...

KentPlus Yalova projesinin ihalesi iptal edildi!

Konkordato sürecinde bulunan Emay İnşaat’ın 2016'da EPP’den aldığı dev ihale iptal edildi. Yalova’da yer alan 383 bin 500 metrekare arazi üzerinde 400 milyon dolar yatırımla hayata geçirilecek proje için yeniden ihaleye çıkılacak.

Emay İnşaat Proje Nakliye Taahhüt Turizm Kuyumculuk Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emay İnşaat Proje Nakliye Taahhüt Turizm Kuyumculuk Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 205 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Taşkın tarafından kuruldu.

Emay İnşaat'ın geçici mühlet süresi 2 ay uzatıldı!

Merkezini 31 Ekim 2018 tarihinde Ankara'dan İstanbul'a taşıyan Emay İnşaat'ın konkordato davası görüldü. Mahkeme geçici mühlet süresinin 2 ay uzatılmasına karar verdi...

Emay İnşaat'ın konkordato davası 6 Şubat'ta!

İstanbul merkezli birçok önemli projeye imza atan ve vergi rekortmeni şirketler arasında bulunan Emay İnşaat, konkordato talebinde bulundu. 

Emay İnşaat konkordato istedi!

Ankara'da kurulan Emay İnşaat uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteriyor. Ancak şirket son dönemlerde yaşadığı mali sıkıntılar nedeni ile konkordato talep etti..

Emay İnşaat merkezini İstanbul'a taşıdı!

1995 yılında Ankara'da Yusuf Gören, Hakan Çağlar ve Burak Gören ortaklığında kurulan Emay İnşaat merkezini bugün İstanbul'a taşıdı. 

Emay İnşaat'tan tapu açıklaması!

Kentplus Centrium Tower projesinde, bazı ev sahipleri ile davalık olan Emay İnşaat AŞ'den açıklama yapıldı...

JCR Avrasya Derecelendirme ile Emay İnşaat'ın sözleşmesi iptal edildi!

JCR Eurasia Rating ile “Emay İnşaat Taahhüt San. Tic. A.Ş.” arasında 1 Aralık 2014 tarihi itibariyle imzalanan Kredi Derecelendirme sözleşmesi iptal edildi.

Emay İnşaat'tan KentPlus Yalova Wellness SPA & Resort projesi!

Emay İnşaat Yalova’da KentPlus Yalova Wellness SPA & Resort ile turizm yatırımına hazırlanıyor. Yatırım bedeli 400 milyon dolar olan projede 4 ve 5 yıldızlı 500 yatak kapasiteli, üç farklı termal otel yer alıyor.

emay inşaat kentplus kadıköy vaziyet planı

emay inşaat kentplus kadıköy vaziyet planı emay inşaat kentplus kadıköy vaziyet planı

Kadıköy Kentplus ulaşım bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Proje, İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de konumlandırılıyor. İçinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon bir çok konut seçeneğinin bulunduğu Kadıköy Kentplus projesinde teslimler 2016 Haziran'da yapılıyor.


Kadıköy Kentplus ulaşım!


Kadıköy Kentplus ulaşım bilgilerine göre projeye 444 20 01  numaralı telefondan ulaşılabiliyor.


Emay İnşaat Kadıköy Kentplus projesinde; koşu / yürüyüş parkuru,  kuru temizleme hizmetleri, meydan konseptli çarşı, açık-kapalı çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzları, spor tesisi, vale, açık-kapalı otopark bulunuyor. 


Kadıköy Kentplus fiyatları 415 bin liradan başlıyor.


Emay İnşaat Kadıköy Kentplus nerede?


Kadıköy Kentplus nerede sorusuna göre proje, Kadıköy Fahrettin Kerim Gökay Caddesi üzerinde yer alıyor.


Kadıköy Kentplus ulaşım!


Fahrettin Kerim Gökay Caddesi 93/A Barış Apartmanı Ziverbey - Kadıköy, İstanbul


Telefon: 444 20 01 

Web: