emek elektrik yönetim kurulu toplantısı

emek elektrik yönetim kurulu toplantısı

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş'nin daha önce Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapmış olduğu sermaye artırım kararının içeriğinde Sermaye Piyasası Kurulu' nun istemiş olduğu düzenlemeleri yaptığı bildirildi...

Orge Elektrik Taahhüt, akıllı çözümler üretiyor!

Akıllı ev ve bina kapsamındaki projelerine ağırlık veren Orge Elektrik CEO & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nevhan Gündüz, "Akıllı ev ve akıllı bina uygulamalarını şirketimizin geleceğinde ve büyümesinde önemli yer tutmasını öngörüyoruz." dedi.

Katı Atık Yönetim Sistemi 400 bin konuta elektrik veriyor!

Katı Atık Yönetim Sistemi kapsamında 28 tesiste, yılda 1 milyon 386 bin megavatsaat elektrik enerjisi üretiliyor. 400 bin konutun elektrik ihtiyacını karşılanıyor.

Anka Mekanik Elektrik Proje Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Anka Mekanik Elektrik Proje Mühendislik Anonim Şirketi, Serhan Çaycılar Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 5 Eylül'de Beyoğlu'nda kuruldu.

Ekmekci İnşaat İnşaat Malzemeleri ve Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ekmekci İnşaat İnşaat Malzemeleri ve Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Osman Ekmekci Yönetim Kurulu Başkanlığı, Oğuzhan Ekmekci Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Mehmet Ekmekci Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 150 bin TL sermaye ile 8 Ağustos'ta Yenibosna'de kuruldu.

Tbsan Yapı Metal Kimya Elektrik Malzemeleri ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Tbsan Yapı Metal Kimya Elektrik Malzemeleri ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. Erkan Kıran tarafından 10 in TL sermaye ile 27 Temmuz'da Sancaktepe, Emek Mahallesi'nde kuruldu.

Sütaş Aksaray Biyogaz ve Elektrik Enerjisi Üretim Tesisi açıldı!

Sütaş'ın Aksaray'daki fabrikasında, Türkiye'nin tarımsal nitelikli en büyük Biyogaz ve Elektrik Enerjisi Üretim Tesisi, düzenlenen törenle açıldı. Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, yatırımlara devam edeceklerini belirtti.

Yılmazbey Yapı Malzemeleri İnşaat ve Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Yılmazbey Yapı Malzemeleri İnşaat ve Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Göksal Yılmaz Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 5 Nisan'da Gaziosmanpaşa, Hürriyet Mahallesi'nde kuruldu.

Sitelerde gider yönetim planı nasıl olmalı?

Tüm sitelerde, temel olarak güvenlik-temizlik-bakım ve idari hizmetler ile ortak alanlarda sarf edilen elektrik-doğalgaz-su gibi enerjilerden dolayı belli bir gider oluşur ve bu gider yönetim planı esaslarına göre maliklere paylaştırılarak karşılanır

Erzurum'a güneş enerji santrali kuruldu!

Erkal Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Ergüney, 1 milyon euroluk yatırımla Erzurum'a güneş enerji santrali kurdu. Zafer Ergüney, elde ettiği enerjiyi TEDAŞ'a satmaya başladı.

Ovit İzolasyon Makine Elektrik Elektronik Oto Yedek Parça Hidrolik Sistem İnş.Petrol ve Nak.San.Tic.Aş kuruldu!

Ovit İzolasyon Makine Elektrik Elektronik Oto Yedek Parça Hidrolik Sistem İnş.Petrol ve Nak.San.Tic.Aş, Fuat İspir Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL sermaye ile 10 Şubat'ta Pendik, Velibaba Mahallesi'nde kuruldu.

Ergöz Elektrik Üretim İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ergöz Elektrik Üretim İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Enver Taner Baltacı Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 3 milyon 400 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta Üsküdar, Kuzguncuk Mahallesi'nde kuruldu.

Capex Boru Hatları Altyapı Su Petrol Gaz Elektrik İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Capex Boru Hatları Altyapı Su Petrol Gaz Elektrik İnşaat Ticaret Anonim Şirketi, Benjamin Schmill Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 500 bin TL sermaye ile 30 Aralık'ta Kağıthane'de kuruldu.

Power Mühendislik Proje Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Power Mühendislik Proje Elektrik Elektronik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Yusuf Emanet Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Vedat Emanet Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 200 bin TL sermaye ile 28 Aralık'ta Ümraniye'de kuruldu.

emek elektrik yönetim kurulu toplantısı

emek elektrik yönetim kurulu toplantısı emek elektrik yönetim kurulu toplantısı


Emek Elektrik tarafından yapılan açıklama şöyle:


Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformunda 05.12.2013 tarih 14:13:59 saat'te yapmış olduğu Sermaye Artırmına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı açıklamasında alınan Yönetim Kurulu Kararının içeriğinde Sermaye Piyasası Kurulu tarafından istenmiş olan düzeltmeler yapılmıştır.


Artırılacak olan sermayenin şirket ana sözleşmesi gereği nominal değeri ve adet pay rakamlarında değişiklik ve  payların Borsa İstanbul A.Ş. Toptan Satış Pazarı ve/veya ilgili pazarı ya da piyasasında gerçekleştirileceği hususları eklenerek gerekli düzeltmeler yapılmıştır. Kararın düzeltilmiş hali aşağıdaki gibidir. Sermaye artırım sürecimiz normal olarak devam etmektedir.


GÜNDEM


1- Şirket Yönetim Kurulu'nun 05.12.2013 tarihli toplantısında alınan; çıkarılmış sermayesinin tahsisli olarak 4.500.000,00.-TL artırılarak 24.300.000,00.-TL'ye yükseltilmesi kararının düzeltilmesi hususunun görüşülmesi, 


2-Dilek ve Temenniler,


MÜZAKERE VE KARARLAR


1- 05.12.2013 tarihli yönetim kurulu kararının aşağıdaki şekilde düzeltilerek yinelenmesine,


2- Şirketin 60.000.000,00.-TL'lik kayıtlı sermaye tavanı içinde kalmak...