Emekli TOKİ Gaziantep Fevzipaşa kura çekimi

Emekli TOKİ Gaziantep Fevzipaşa kura çekimi

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap kura çekilişi için başvurular tamamlandı. Aylık taksitlerin 285 TL'den başladığı projede 180 ay vade seçeneği ile ödeme yapılabiliyor.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli kura sonucu 2017!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emeklilere Özel projesindeki 103 konut kura ile bugün satılacak. İşte, TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli kura sonucu 2017...

TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli kura sonucu!

TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emeklilere Özel projesindeki 20 konut için kura çekimi bugün yapılacak. İşte, TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli kura sonucu..

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli kura sonuçları!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli kura sonuçları henüz açıklanmadı. TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli kura sonuçları açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli Konutları kurası!

Toplamda 103 adet konutun kura ile satılacağı Gaziantep Şehitkamil Emeklilere Özel projesinde kura çekimi için geri sayım başladı. Peki, TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli Konutları kurası ne zaman?

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli kurası ne zaman?

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli projesindeki 103 adetkonut kura ile satışa sunuldu. Peki, TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli kurası ne zaman?

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli 2017 kurası!

103 adet daireden meydana gelen TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli projesinde kura çekimi için geri sayım başladı. Peki,TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli 2017 kurası ne zaman?

TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli kurası 2017!

TOKİ'nin 247 konutluk Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli projesinde 20 daire kura ile satılacak. İşte, TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli kurası 2017...

TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli başvuruları!

TOKİ tarafından Gaziantep Güzelvadi'de hayata geçirilen 20 konut kura ile satılıyor. Peki, TOKİ Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emekli başvuruları ne zaman?

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli kura çekimi!

TOKİ'nin Gaziantep Şehitkamil'de emekliler için hayata geçirdiği 466 konut kura ile satılacak. Peki, TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli kura çekimi ne zaman?

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli başvuruları 2017!

TOKİ'nin Gaziantep Şehitkamil Projesi kapsamındaki 103 konut kuralı olarak satışa sunuluyor. İşte, TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli başvuruları 2017...

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli 2017 kurası ne zaman?

Gaziantep Şehitkamil 466 Adet Konut Projesi kapsamında TOKİ tarafından hayata geçirilen 103 konut kuralı olarak satışa çıkıyor. Peki, TOKİ Gaziantep Şehitkamil Emekli 2017 kurası ne zaman?

Emekli TOKİ Gaziantep Konutları'nda kura çekimi gerçekleşti!

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde emekliler için yapılacak olan 31 TOKİ konutu için 597 müracaat oldu. Ev sahibi olacak 31 emekli, çekilen kuralarla belirlendi.

Emekli TOKİ Gaziantep Fevzipaşa 2. Etap kura sonucu!

TOKİ Gaziantep Fevzipaşa 2. Etap için yapılan kura çekilişi kapsamında 31 adet konut için hak sahipleri belli oldu. İşte Emekli TOKİ Gaziantep Fevzipaşa 2. Etap kura sonucu...

Emekli TOKİ Gaziantep Fevzipaşa kura çekimi

Emekli TOKİ Gaziantep Fevzipaşa kura çekimi Emekli TOKİ Gaziantep Fevzipaşa kura çekimi

TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa 2. Etap kura çekilişi 10 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek. Projede toplamda 31 tane daire emekli vatandaşlar için satışa sunulacak. 


Gaziantep Fevzipaşa TOKİ 2. Etap'ta yüzde 20 peşinde kalan tutar için 240 ay, yüzde 12 peşinde ise kalan tutar için 180 ay vade avantajı sağlanıyor. 


75 metrekare olarak dizayn edilen 2 oda 1 salon dairelerin yer aldığı TOKİ Gaziantep Islahiye Fevzipaşa Projesi'nde satılık ev fiyatları 85 bin 500 TL'den başlıyor.


Gaziantep TOKİ Fevzipaşa'da 285 TL'lik aylık taksitlerle ya da 9 bin 760 TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. 


Satış duyurusu için