eminevim ev teslimleri

eminevim ev teslimleri

Dar ve orta gelirlileri ev ve otomobil sahibi yapmayı amaçlayan, elbirliği sistemi ile bugüne kadar 75 binin üzerinde teslimat yapan Eminevim, aylık ev teslim rakamını 700'e çıkardı.

Eminevim 81 ilde ev teslim edecek!

Bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapan Eminevim, Türkiye'nin 81 ilinde ev teslim etmek için kolları sıvadı. Elbirliği sistemiyle, ev almak her ay on binlerce kişi başvururken aynı şekilde her ay yüzlerce kişi de evini teslim alıyor.

Eminevim'in 30. yılına özel ev hediyesi sahibini buldu!

Geçtiğimiz senenin Ekim ayında, 30. yılına özel olarak hazırladığı ev hediyeli kampanyasını açıklayan Eminevim, Ocak ayında sona eren ve 20 bini aşkın kişinin başvurduğu kampanyanın çekilişini yaptış

Eminevim 2021'de ev ve araç tesliminde atak yapacak!

Türkiye genelinde 128 şubeyle hizmet veren Eminevim, bu yıl 27 bin teslimat yaparak, bugüne kadar teslim ettiği ev ve otomobil sayısını 200 bine çıkarmayı hedefliyor.

Eminevim 4 dakikada bir ev ya da araç teslim edecek!

Geçtiğimiz sene faizsiz Elbirliği Sistemi ile Türkiye genelinde 23 bin 616 ev ve araç teslimatı yapan Eminevim, 2021'de hedeflediği 27 bini aşkın teslimatla her 4 dakikada bir kişiyi faizsiz ev ya da araç sahibi yapacak.

Eminevim'den tek tıkla ev sahibi olma imkanı!

Türkiye’de araç ve konut pazarında faizsiz finansman modeli Elbirliği Sistemi ile hizmet veren Eminevim, 'Dijital Kayıt Sistemi'ni hayata geçirdi. Dijital Kayıt Sistemi ile tek tıkla ev ve otomobil sahibi olma imkanı sunuluyor. 

Eminevim ev hediye ediyor!

Türkiye’de son zamanların en iddialı kampanyalarından birine Eminevim imza atıyor. Ekim'deTürkiye genelinde başlayan büyük kampanya ile Eminevim, bir adet ev hediye ediyor.

Eminevim'den görüntülü şubeyle ev sahibi olma dönemi!

Türkiye genelinde 120 şubeyle hizmet veren faizsiz Elbirliği Sistemi’nin kurucusu olan Eminevim, ev sahibi olmak isteyen milyonlarca kişi için yeni bir hizmet modelini daha hayat geçirerek görüntülü şubeyle konut sahibi olma dönemini başlattı.

Eminevim Faizsiz Ev Alma Sistemi’nde lider!

Tasarrufa dayalı, faizsiz Elbirliği Sistemi ile yapılan konut satışlarına özellikle alım gücü düşük aileler yoğun ilgi gösterdi. Bu sistemle onlarca kişiyi ev sahibi yapan Eminevim, 137 bin teslimat ile Faizsiz Ev ve Otomobil Alma Sistemi’ndeki başarısını kanıtladı.

Eminevim teslimleri 17 ay öne çekti!

Düşük taksitlerle ev ve araç sahibi olabilme fırsatı sunan Eminevim, teslimatları erkene çekerek yeni bir kampanyaya imza attı.

Kordon İstanbul Kağıthane ev teslimleri!

1+0'dan 4+1'e kadar daire seçeneklerine yer verilen Kordon İstanbul Evleri'nde daire fiyatları 568 bin TL'den başlıyor. Projede vade farksız 36 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor...

Tem Avrasya Gaziosmanpaşa ev teslimleri!

Tem Avrasya Konutları İstanbul Gaziosmanpaşa'da kentsel dönüşüm projesi kapsamında Fuzul İnşaat tarafından hayata geçirildi. Proje 18 bin 621 metrekare alan üzerinde yükseliyor...

Taksim 360 ev teslimleri!

Taksim 360 projesi 1+0'dan 4+1'e kadar daire seçenekleri ile Çalık Gayrimenkul ve Gap İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede 952 bağımsız ünite yer alıyor...

Bizimtepe Aydos ev teslimleri!

Bizimtepe Aydos Konutları 93 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Fiyatların 550 bin TL'den başladığı proje İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa ediliyor...

Eminevim ile herkes ev sahibi oluyor!

Eminevim, geliştirdiği ‘Elbirliği’ sistemi ile alt ve orta gelir grubunu ev sahibi yapmaya devam ediyor. İşçiden memura, öğretmenden, ev hanımına binlerce kişi ev almak için sırada.

eminevim ev teslimleri Haberi

eminevim ev teslimleri

Dar ve orta gelirlileri ev ve otomobil sahibi yapmayı amaçlayan, elbirliği sistemi ile bugüne kadar 75 binin üzerinde teslimat yapan Eminevim, aylık ev teslim rakamını 700'e çıkardı. 400 de otomobil teslimatı gerçekleştiren şirket, bu zamana kadar en fazla ev teslimatını İstanbul'da gerçekleştirdi. İstanbul'un ardından Ankara, Konya, Kocaeli, Bursa, İzmir, Kayseri, Antalya, Adana ve diğer illerimiz yer alırken, İstanbul'da yaşayan vatandaşlar 2+1, diğer illerde ise genellikle 3+1 ve üzerindeki konutları tercih...