emlak konut Avrupark Bahçekent

emlak konut Avrupark Bahçekent

Cihan İnşaat ile Konut Yapı’nın Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent oldu. Avrupark Bahçekent, 298 konut satışı ve 92 milyon 297 bin 102 liralık gelirle birincilik koltuğuna oturdu.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent fiyat!

Emlak Konut Avrupark Bahçekent fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 163 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Bahçekent Hoşdere 3. etapta inşa edilen projenin yüzde 80'i yeşil alandan oluşuyor.

Avrupark Bahçekent örnek daire!

Avrupark Bahçekent Konutları Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesiyle inşa ediliyor. Projede yer alan daireler 158 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte Avrupark Bahçekent örnek daire görselleri...

Avrupark Bahçekent fiyatları ne kadar?

Toplam 1.394 konut ve 86 ticari ünitenin yer aldığı Avrupark Bahçekent projesinde resmi satışlar 11 Nisan Cumartesi günü başlayacak.Peki Avrupark Bahçekent fiyatları ne kadar?

Avrupark Bahçekent 11 Nisan'da resmen satışta!

Emlak Konut GYO güvencesinde Cihan İnşaat ve Konut Yapı’nın yaklaşık 500 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent projesi 11 Nisan Cumartesi günü satışa sunuluyor.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satılık!

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Cihan İnşaat imzası taşıyan proje 8 Nisan Çarşamba günü satışa çıkıyor.

Avrupark Bahçekent nerede?

Avrupark Bahçekent nerede sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Teslimlerinin 2017 yılının içerisinde gerçekleşmesi planlanan Avrupark Bahçekent projesi toplam 1.380 adet konut ve 72 adet dükkandan meydana geliyor...

Avrupark Bahçekent'te satışlar Ocak sonunda!

83 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılan Avrupark Bahçekent projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi...

Emlak Konut Avrupark Bahçekent!

Emlak Konut Avrupark Bahçekent teslimleri 2017 yılında gerçekleşecek. 600 milyon TL yatırım bedeli ile yükselen proje 78 bin 639 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Projede ön talep toplanıyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent satılık!

TOKİ ve Emlak Konut GYO tarafından geliştirilen Avrupark Bahçekent'te ön talep toplanıyor. Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent satılık daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

Avrupark Bahçekent teslim tarihi!

Avrupark Bahçekent projesi bu ay satışa çıkacak. 1380 tane daireden oluşan projede daire alanları 60 - 165 metrekare arasında değişiyor. İşte Avrupark Bahçekent teslim tarihi...

Avrupark Bahçekent konut projesi!

Avrupark Bahçekent konut projesi daire büyüklükleri 60 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor. Cihan İnşaat imzası ile yükselen proje 600 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Emlak Konut GYO Avrupark gayrimenkul değerleme raporu!

Emlak Konut GYO'nun Avrupark projesinde konumlu 1 adet bağımsız bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı. 

Emlak Konut GYO Avrupark'ın kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO'nun projelerinden Avrupark'ta 655 ada 1 parsel 32 derslikli ortaöğretim tesisinin kısmi kesin kabulü yapıldı. Kısmi kesin kabul tutanağı onaylandı. 

Emlak Konut GYO Avrupark değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Avrupark projesi 17 adet bağımsız Bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı.

Emlak Konut Avrupark Hayat 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Avrupark Hayat projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Avrupark Hayat Projesi!

Emlak Konut Avrupark Hayat projesi, 1.095 konut ve 81 ticari birimden meydana geliyor. Avrupark Hayat projesinde 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri olacak...

Avrupark Bahçekent Emlak Konut kampanyası detayları!

Avrupark Bahçekent Emlak Konut kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.

Emlak Konut'un Mayıs şampiyonu Avrupark Bahçekent!

Emlak Konut GYO'nun satışta olan projelere dair Mayıs 2015 raporu yayımlandı. Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent en çok satışı yaptı.

Emlak Konut projelerinin şampiyonu Avrupark Bahçekent oldu!

Cihan İnşaat ile Konut Yapı’nın Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent oldu. Avrupark Bahçekent, 298 konut satışı ve 92 milyon 297 bin 102 liralık gelirle birincilik koltuğuna oturdu.

Emlak Konut Mayıs ayı satış şampiyonu Avrupark oldu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Mayıs ayı satış şampiyonu 92 milyon 297 bin 102,02 TL ile Avrupark projesi oldu. Emlak Konut 01 Ocak - 31 Mayıs 2015 tarihleri itibariyle, toplamda 2 milyar 570 milyon 814 bin 503,03 TL satış yaptı.

Emlak Konut Bahçekent Avrupark satılık!

Emlak Konut Bahçekent Avrupark satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Teslim tarihi Nisan 2018 olarak belirlenen proje 500 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent ev fiyatları!

78 bin 640 metrekare arsa üzerine hayata geçirilen proje TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor. Emlak Konut Avrupark Bahçekent ev fiyatları 158 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satılık daire!

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Toplam 1.394 daireden meydana gelen projede toplam 86 ticari ünite yer alıyor.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satış ofisi!

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satış ofisi telefon numarası 444 61 63 olarak belirlendi. Ulşaım bilgileri kapsamında 3. havalimanına 30 kilometre kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 86 ticari ünite yer alıyor.

emlak konut Avrupark Bahçekent Haberi

emlak konut Avrupark Bahçekent

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent’te inşa edilen Avrupark Bahçekent, satış listelerine ilk sıradan girdi. Emlak Konut GYO’nun satışta olan projelere dair Mayıs 2015 raporu yayınlandı. Rapora göre geçen ay 298 konut satışı ve 92 milyon 297 bin 102 liralık hasılat gerçekleştiren Avrupark Bahçekent satış şampiyonu oldu. Doğru lokasyonda hayata geçen, doğru projelerin her zaman ilgi göreceğini belirten Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, “Yakaladığımız bu satış başarısı Türk ekonomisinin siyasetten bağımsız hareket ettiğinin de en güzel kanıtı. Seçim döneminde olmamıza rağmen satışlarımızda bir azalma yok” dedi. Projeye hem oturum hem de yatırım amaçlı konut arayanların büyük ilgi gösterdiğini belirten Ertuğrul Yavuz Pala, Avrupark Bahçekent’ten lansman fiyatlarıyla ev alma fırsatının devam ettiğini...