Emlak Konut Muratpaşa arsası

Emlak Konut Muratpaşa arsası

Emlak Konut GYO, halen 33 milyon 150 bin adet hissesi Emlak Konut'a ait olan EPP'nin TOKİ'ye ait 31 milyon 850 bin adet hissesini 141 milyon 120 bin TL bedel üzerinden satın aldı.

Emlak Konut Muratpaşa'daki 6 parselin 2017 değerlemesini yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Muratpaşa'da bulunan 6 parsele ilişkin olarak hazırlatılan 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut'tan 2 büyük ihale!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) bu ay 2 dev ihale gerçekleştirecek. Emlak Konut bu ay Antalya ve İstanbul'da çok önemli iki arsasını satışa çıkaracak.

Emlak Konut Antalya Muratpaşa arsa ihalesi 18 Temmuz'da!

Emlak Konut Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 18 Temmuz'da yapılacak.

Emlak Konut Muratpaşa'daki 6 parselin 2017 değerlemesini yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Muratpaşa'da bulunan 6 parsele ilişkin olarak hazırlatılan 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Antalya Muratpaşa ihalesini Mesa Mesken kazandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturumu bugün gerçekleşti. Emlak Konut Antalya Muratpaşa ihalesini Mesa Mesken kazandı.

Emlak Konut Antalya Muratpaşa 2. oturum ihalesi 25 Temmuz'da!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturum ihalesi 25 Temmuz'da yapılacak.

Emlak Konut Muratpaşa ihalesine en yüksek teklif Kabataş Rönesans Ortaklığı'ndan!

Emlak Konut Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu bugün gerçekleştirildi. İhaleye en yüksek teklifi Kabataş Gayrimenkul verdi...

Emlak Konut Antalya Muratpaşa arsa ihalesi yarın!

Emlak Konut Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu yarın gerçekleştirilecek.

Emlak Konut Antalya Muratpaşa arsa ihalesi 18 Temmuz'da!

Emlak Konut Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 18 Temmuz'da yapılacak.

Emlak Konut GYO Antalya Muratpaşa değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Antalya İli Muratpaşa İlçesi Bahçelievler Mahallesi Parseli hakkında değerleme raporu açıkladı. Bildiri KAP'ta yayınlandı.

Emlak Konut Halkalı 2. Etap'a en yüksek teklif Kiler GYO Biskon Ortak Girişimi'nden

Emlak Konut GYO'nun Küçükçekmece Halkalı 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı ihalesinin 1. oturumu yapıldı

Emlak Konut Burgazkent'in geçici kabulü yapıldı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Burgazkent Konutları'nın geçici kabulünün tamamlandığını açıkladı  

Emlak Konut'tan Misstanbul Evleri'nde 422 bin TL'ye 4+1!

Emlak Konut'tan Misstanbul Evleri'nde 48 ay vadede aylık taksitler 5 bin 64 TL’den, 60 ay vadede ise aylık taksitler 3 bin 575 TL’den başlıyor

Emlak Konut GYO, Tuzla kura çekimleri 8 Ocak'ta!

Emlak Konut GYO, Tuzla Emlak Konutları kura çekiminin 8 Ocak 2011 tarihinde Saat 10.00'da Kafkale Spor Kompleksi'nde gerçekleşeceğini açıkladı

Misstanbul Evleri'nde Emlak Konut'tan 3 bin 575 TL taksitle!

Misstanbul Evleri'nde Emlak Konut'tan fiyatı 286 bin TL olan 3+1 konut için hazırlanan örnek ödeme planına göre 60 ay vadede aylık taksitler 3 bin 575 TL'den başlıyor...

Teknik Yapı Emlak Konut'un Tuzla arsalarını aldı!

Teknik Yapı Holding, Emlak Konut'un Tuzla'daki arsa ihalelerini kazandı. Emlak Konut GYO'nun satışa çıkardığı iki arsa için dün gerçekleşen ikinci oturumda da Teknik Yapı ve Dumankaya İnşaat çekişti

Emlak Konut Muratpaşa arsası Haberi

Emlak Konut Muratpaşa arsası

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) finansal duran varlık edinimi hakkında açıklama yaptı.

Emlak Konut GYO'nun büyüme stratejisine uygun olarak, proje yönetimi, gayrimenkul pazarlaması ve kiralaması, müşavirlik hizmetleri, arsalar üzerinde hasılat paylaşımı modeline dayanan projeler geliştirme konularında faaliyet göstermek amacı ile 1980 yılında kurulmuş ve halen 33 milyon 150 bin adet B grubu hissesi Emlak Konut'a ait olan Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi Ve Ticaret A.Ş.'nin TC.Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'na ait 31 milyon 850 bin adet A grubu hissesi 141 milyon 120 bin TL bedel üzerinden Emlak Konut GYO tarafından 9 Kasım 2018 tarih ve 62/163 sayılı yönetim kurulu kararı ile satın alınmasına karar verildi.

Satın alma işlemine ait hisse bedeli, daha önce TOKİ'den  satın alınan Antalya...