10 / 08 / 2022

Emlak Konut Niğde satış fiyatları

Emlak Konut Niğde satış fiyatları

Emlak Konut Niğde satış fiyatları 328 bin TL'den başlıyor. Emlak Konut Niğde projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri yer alıyor...

Niğde Emlak Konutları'ndaki 1 bağımsız bölümün değeri ne kadar?

Emlak Konut GYO Niğde ili Merkez ilçesi 337 ada 2 parselde yer alan Niğde Emlak Konutları'nda yer alan 1 adet bağımsız bölümün 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut GYO Niğde Emlak Konutları'ndaki 7 konut ve 1 iş yerini satıyor!

Emlak Konut GYO tarafından, Niğde Emlak Konutları projesinde yer alan 7 konut ve 1 ticari ünite satışa çıkarıldı. E-ihale ile satışa sunulan gayrimenkuller için son teklif verme tarihi 4 Mayıs olarak belirlendi. 

Emlak Konut GYO Nişantaşı Koru değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Şişli Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi işi kapsamında "Nişantaşı Koru" projesi ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Niğde Emlak Konutları 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Niğde Emlak Konutları Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi "Niğde Emlak Konutları" projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut GYO Niğde Emlak Konutları projesi değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Niğde Emlak Konutları projesi 2 adet bağımsız bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınlandı. 

Emlak Konut 2020'de erken ödeme indirimi yapacak mı?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı her yıl projelerinden konut alanlar için indirim kampanyası hazırlıyor. Peki Emlak Konut 2020'de erken ödeme indirimi yapacak mı?

Niğde Emlak Konutları'nın kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Niğde Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin kesin kabulü yapılmış olup kesin kabul tutanağı onaylandı...

Emlak Konut 2020'de 5.1 milyar TL'lik satış hedefliyor!

Emlak Konut GYO 2020 satış hedeflerini açıkladı. Kurum 2020'de 5.1 milyar TL'lik satış hedefliyor. Emlak Konut'un net karının ise 1 milyar 125 milyon TL olabileceği öngörülüyor...

Niğde Emlak Konutları 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Niğde Emlak Konutları projesi için hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Niğde cadde dükkanları 20 Haziran'da satışa çıkıyor!

Niğde Emlak Konutları'nda yer alan cadde dükkanları 20 Haziran Perşembe günü açık artırmayla satışa çıkarılıyor.

Emlak Konut ekspertiz değerinin altında satılan üniteler hakkında açıklama yaptı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ekspertiz değerinin altında satılan üniteler hakkında açıklama yaptı...

TOKİ 50 bin konut Niğde 2019 başvuruları!

TOKİ 50 bin konut Niğde 2019 başvuruları ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ 50 bin konut Niğde 2019 başvuru ücreti kaç para? TOKİ Niğde 2019 fiyatları ne kadar? 

Emlak Konut Unikonut değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Unikonut projesi 2 adet bağımsız bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Emlak Konut Niğde satış fiyatları Haberi

Emlak Konut Niğde satış fiyatları


Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Niğde Emlak Konutları projesi 27 bin 769 metrekare alanda inşa ediliyor. Niğde Emlak Konutları projesi yedi blok halinde yükseliyor.


2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Niğde Emlak Konutları projesi 349 adet daire ve 16 adet ticari üniteden meydana geliyor.


Emlak Konut Niğde satış fiyatları 328 bin TL'den başlayarak değişiyor. Niğde Emlak Konutları'nda daire büyüklükleri 150 ila 199 metrekare arasında değişiyor.


Niğde Emlak Konutları'nda 2+1 dairelerin ödeme planına göre 40 bin TL peşin, 20 bin TL sözleşmeden 18 ay sonra, 40 bin TL teslimlerde, 20 bin TL 12 ay sonra veriliyor. Kalan konut bedeli 180 ay taksitli olarak ödeniyor.Emlak Konut Niğde satış fiyatları!


2+1 daireler 328 bin TL ile 428 bin TL

3+1 daireler 358 bin TL ile...