emlak yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli

emlak yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli

Birçok yatırımcılar tarafından tercih edilen gayrimenkul yatırımı, uzun vadede yatırımcısına büyük kazanç sağlıyor. Peki, gayrimenkul yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli? İşte gayrimenkul yatırımın altın kuralları...

Bünyamin Önel: Yatırımınız sonunuz olmasın!

1996 yılından beri Mezitli’de Esnaf Başkanlığı yapan ve yıllardır gayrimenkul sektörünün içinde olan Bünyamin Önel önderliğindeki Öneller Gayrimenkul, yatırımcıları güvenilir gayrimenkul firmaları ile çalışmaları konusunda uyardı.

Tepe Emlak Yatırım kiralama yatırımlarında hız kesmiyor!

Tepe Emlak Yatırım, son 1 yıl içinde İş GYO adına Ege Perla’nın yönetimi, İş Portföy Yatırım adına Manzara Adalar ve ayrıca İDO İstanbul Deniz Otobüsleri terminal ve gemilerindeki ticari alanlarının kiralanmasını da hizmet ağına ekledi.

Ekintaş Emlak Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ekintaş Emlak Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi Kadıköy’de  1 milyon TL sermaye bedeli  ile Can Aydınoğlu tarafından kuruldu.

Asay Emlak Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Asay Emlak Yatırım  Anonim Şirketi Bağcılar’da 100 bin TL sermaye bedeli  ile Adem Ay ve Sibel Ay tarafından kuruldu.

Arnold Schwarzenegger: Gayrimenkul yatırımı yaparken keyif aldım!

Hollywood'un başarılı oyuncularından Arnold Schwarzenegger, gayrimenkul yatırımı yapma yapmaktan hoşlandığını dile getirdi.

Gayrimenkul yatırımının 5 altın kuralı!

Birçok yatırımcılar tarafından tercih edilen gayrimenkul yatırımı, uzun vadede yatırımcısına büyük kazanç sağlıyor. Peki, gayrimenkul yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli? İşte gayrimenkul yatırımın altın kuralları...

Samsun Emlak Yatırım Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Samsun Emlak Yatırım Ve Turizm Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 112 milyon 525 bin 669,27 TL sermaye bedeli ile Recep Tavrıverdi, İbrahim Tanrıverdi ve Merve Tanrıverdi ortaklığında kuruldu.

Konut yatırımı yaparken nelere dikkat etmek gerekir?

Lüks Konut Uzmanı Sercan Göller; konut yatırımı yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı.

Blue Key Emlak Yatırım İnşaat Danışmanlık Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Blue Key Emlak Yatırım İnşaat Danışmanlık Otomotiv İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Osman Yıldırım tarafından kuruldu.

Tepe Emlak Yatırım'ın Kiralama ve Pazarlama Direktörü Hale Dalgalı oldu!

Tepe Emlak Yatırım'ın Kiralama ve Pazarlama Direktörü Hale Dalgalı oldu.

Kripto para yatırımı yaparken nelere dikkat edilmelli?

Kovid-19 salgını ile beraber tüm dünyada hem hisse senedi hem de kripto para piyasalarına talep uçtu. Peki kripto paraya yatırımı yaparken nelere dikkat etmeli?

Kuzey Kıbrıs'ta arsa yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli?

Gayrimenkul sektöründeki net görev ve tanımlamalarıyla sektörü daha verimli ve organize bir hale getiren Oğuz Taşpınar, Kuzey Kıbrıs'ta arsa yatırımı ile ilgili bir yazı kaleme aldı.

Arsa yatırımı yapacaklar dikkat! Fiyatlar ikiye katlandı!

Koronavirüs salgınında doğayla iç içe yaşamak isteyen vatandaşlar arsa yatırımlarına yöneldi. Bu durum arsa fiyatlarının ikiye katlanmasına neden oldu. Peki arsa yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli? İşte detaylar...

Gayrimenkul yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli?

Çanakakkalemcom köşe yazarlarından Özgür Demirci bugünkü köşe yazısında gayrimenkul yatırımı yaparken dikkat edilmesi gereken konuları kaleme aldı. İşte Demirci'nin o yazısı...

emlak yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli Haberi

emlak yatırımı yaparken nelere dikkat edilmeli

Gayrimenkul yatırımı sadece içinde yaşamak için bir ev satın almaktan çok ileride gelir kazanmak bir mülk almak anlamına da gelebilir. Finansgündem'de yer alan habere göre; bu durum ise bir ev satın aldıktan sonra tadilat yaparak, gerçekleştirerek üzerinde bir fiyata satmak anlamı da taşıyabilir. Aynı zamanda emlak yatırımı yapanlar satın aldıkları evi kiraya vermeyi de düşünebilir. Bazı durumlarda ise büyük gayrimenkul yatırımlarından elde edilen kira gelirleri, mülkü satın almak için yapılan yatırımdan çok daha büyük bir getiri sağlayabilir. Bu yatırımların maliyeti oldukça yüksek olduğu için, doğru kararı vermek de büyük öneme sahip. 

1. Bir danışman bulun

Birçok yatırımda olduğu gibi, bu alanda uzmanlık sahibi birinden tavsiye almak emlak yatırımlarında da oldukça büyük önem taşıyor. Emlak şirketi Realty ONE CEO’su Kuba Jewgieniew, “bugünün...