31 / 03 / 2023

en uygun kredi hangi bankada

en uygun kredi hangi bankada

Ticari amaçlar dışında eğitim, seyahat, evlilik, taşınma, alışveriş gibi sebepler için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar en uygun kredinin hangi bankada olduğunu araştırıyorlar. Bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinde faiz oranları sürekli güncelleniyor. İşte güncel kredi faiz oranları..

en uygun kredi hangi bankada Haberi

en uygun kredi hangi bankada

Nakite sıkışmış olanlar, seyahat etmek isteyenler, evlenme hazırlığı yapanlar, bu gereksinimlerini gidermek için bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerini araştırıyorlar. Bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinde faiz oranları aylık olarak değişiyor ve dönem dönem güncelleniyor.
 
Yapılan son güncellemeler ile birlikte, bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinde faiz oranları yeniden belirlendi. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar en uygun krediyi hangi bankanın verdiğini araştırıyorlar. 

Kamupersonelicom'da yer alan habere göre bazı bankaların ihtiyaç kredisinde sunduğu faiz oranları şöyle;

ING Bank İhtiyaç Kredisi

ING Bank, 3 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisinde %1,64 faiz oranı sunuyor. Buna göre bu kredi türünde aylık taksit ödemesi 10 bin 396,16 TL olarak belirlenirken, 3 ayın sonundaki toplam ödeme tutarı da 31 bin 338,48 TL olarak hesaplanıyor.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi

Enpara.com masrafsız olarak sunduğu...