en yüksek vergi ödeyen firmalar

en yüksek vergi ödeyen firmalar

Türkiye’nin en çok döner satan restoran zinciri olan Baydöner, İzmir Ticaret Odası’nın düzenlediği 2013 Yılı Vergilendirme Dönemi Ödül Töreni’nde restoran kategorisinde altın madalyanın sahibi oldu.

Ofis fiyatlarının en yüksek olduğu semt Esentepe!

İstanbul genelindeki A sınıf ofislerin kirası yüzde 1.40, B sınıfı ofislerin kirası ise yüzde 3.76 artış gösterdi. Esentepe, A sınıf ofislerin metrekare fiyatlarına göre 43.45 dolar ile en yüksek kira değerine sahip bölge olma ünvanını korudu...

ABD'de konut piyasası güven endeksi son 7 ayın en yüksek seviyesinde!

ABD'de konut piyasası güven endeksi ağustosta beklentilerin üstüne çıkarak, 55 olarak açıklandı. Bu rakamla son 7 ayın en yüksek seviyesine ulaşan endeks, konut piyasasının güçlenmekte olduğuna işaret etti

Satılık konut fiyatlarında en yüksek artış İstanbul’da!

Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Temmuz ayı raporu yayınlandı. Satılık konut fiyatlarında en yüksek artış İstanbul’da yaşandı.

3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu'nun en yüksek viyadüğünün temeli atıldı!

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında çalışmalar son sürat devam ederken, proje kapsamında yer alan en yüksek viyadükün temelleri atıldı. 445 metrelik ve 12 kilometrelik viyadüğün yapımında 25 ekip görev alıyor.

Artvin Yusufeli Barajı dünyanın 3. en yüksek gövdeli barajı olacak!

Türkiye’nin en yüksek gövdeli, dünyanın 3. en yüksek gövdeli barajı olacak olan Artvin’in Yusufeli Barajı ve HES’inin inşaatı sürüyor. Çoruh Nehri üzerinde yapılan, temeli geçtiğimiz yıl Şubat ayında atılan barajın 2018 yılında tamamlanması bekleniyor.

Yusufeli Barajı dünyanın 3. en yüksek gövdeli barajı olacak!

Türkiye'nin en yüksek, dünyanın üçüncü en yüksek gövdeli barajı olacak olan Artvin'in Yusufeli Barajı ve HES'inin inşaatı sürüyor. Çoruh Nehri üzerinde yapılan, temeli geçtiğimiz yıl şubat ayında atılan barajın 2018'de tamamlanması bekleniyor

İkinci konut kullanım oranının en yüksek olduğu il İstanbul!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, ''Türkiye'de Aile Yapısı Araştırmaları İleri İstatistik Analizi Araştırması- 2013'' hazırladı. İkinci konut kullanım oranının en yüksek olduğu il İstanbul oldu.

Yenimahalle arsasına en yüksek teklif 2.7 milyar lira!

Ankara Yenimahalle'deki 124 dönümlük arazisi için yapılan satış karşılığı gelir paylaşımı ihalesinin ikinci oturumunda en yüksek teklifi F.O.M. Grup-llgın İnşaat-Gaziantep STV İnşaat iş ortaklığı verdi.

Folkart, İzmir'e Avrupa'nın en yüksek binasını inşa edecek!

Avrupa'nın en büyük binasını yapmaya hazırlanıyor. Tasarımı süren bina 370 metre yüksekliğinde olacak. Şu an Türkiye'nin en yüksek binası 261. Avrupa'nın en yüksek binası 308 metre...

Folkart Yapı, İzmir'e Avrupa'nın en yüksek binasını inşa edecek!

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak Avrupa'nın en büyük binasını yapmaya hazırlanıyor. Tasarımı süren bina 370 metre yüksekliğinde olacak. Şu an Türkiye'nin en edecek yüksek binası 261. Avrupa'nın en yüksek binası 308 metre.

İmalat sanayi kapasite kullanım oranı son 6 ayın en yüksek seviyesine ulaştı!

İmalat sanayi kapasite kullanım oranı haziran ayında yüzde 75,3 ile son 6 ayın en yüksek seviyesine ulaşırken, kapasite kullanımı oranı haziran ayında geçen yılın aynı ayına göre değişmeyerek yüzde 75,3 oldu.

İzmit İsmetpaşa Stadyumu arsa ihalesinin 2. oturumuna en yüksek teklif kimden?

İzmit İsmetpaşa Stadyumu arsa ihalesinin ilk oturumunda en yüksek teklif 20 milyon TL'ydi. İkinci oturumda bu tutar 83 milyon 198 bin 500 TL'ye kadar çıktı...

Çin dünyanın en yüksek ikiz kulesinde Kapalıçarşı'nın benzerini yapacak!

Dubai ve New York ile dünyanın en yüksek gökdelenleri konusunda yarışan Çin, bir ilke imza atıyor. Çin, 1 kilometre uzunluğunda dünyanın en uzun ikiz kulelerini inşaa ediyor...

en yüksek vergi ödeyen firmalar Haberi

en yüksek vergi ödeyen firmalar


İzmir Ticaret Odası’nın düzenlediği 2013 Yılı Vergilendirme Dönemi Ödül Töreni 1 Kasım 2014 Cumartesi günü  İzmir Hilton Oteli Barbaros Paşa Balo Salonu’nda gerçekleşti. Törende 2013 yılı vergi rekortmenleri onurlandırıldı. Döner restoran zinciri Baydöner, restoran kategorisinde altın madalyanın sahibi oldu.


Her yıl geleneksel olarak yapılan, vergi ödemede ve ülkeye döviz kazandırmada başarılı üyelerin ödüllendirildiği 2013 Yılı Vergilendirme Dönemi Ödül Töreni’nde bu sene 75 altın, 75 gümüş ve 74 bronz madalya, 424 özel ödül, 649 takdirname olmak üzere 1297 ödül verildi. Ödül töreni, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş gibi önemli isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi.


Altın madalya ödülünü Aziz Kocaoğlu’dan alan Baydöner Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Müdürü Burak Sarı şöyle konuştu; 


"Ödenen her verginin bize hizmet olarak geri...