Enc Mekanik Tesisat İnşaat adres 

 Enc Mekanik Tesisat İnşaat adres 

Enc Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkerim Ekinci tarafından kuruldu.

Enc Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enc Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkerim Ekinci tarafından kuruldu.

Polimak İnşaat Mekanik Tesisat İzolasyon Limited Şirketi kuruldu!

Polimak İnşaat Mekanik Tesisat İzolasyon Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İsmet Ertekin ve Murat Gümüş ortaklığında kuruldu.

Akdağ Mekanik Tesisat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akdağ Mekanik Tesisat Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Şahin Akdağ tarafından kuruldu.

Sirius Mekanik Tesisat Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sirius Mekanik Tesisat Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Evren Emlik tarafından kuruldu.

Akiş GYO Kadıköy'deki binasının tesisat işleri için Mekanik İnşaat ile anlaştı!

Akiş GYO'nun maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde çok katlı mağaza niteliğindeki binanın mekanik tesisat işleri için yapılan ihale sonucunda  Mekanik Elektrik İnşaat Taahhüt ile anlaştı.

ENC Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ENC Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkerim Ekinci tarafından kuruldu. 

Erna Tesisat Mekanik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erna Tesisat Mekanik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Murat Berber ve İmdat Dursun tarafından kuruldu.

CYK Mekanik Tesisat ve Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

CYK Mekanik Tesisat ve Mühendislik Anonim Şirketi Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yener Kayabaşı ve Funda Korkmaz ortaklığında kuruldu. 

Ata GYO, Total Teknik Mekanik ie anlaştı!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) mekanik tesisat işleri hakkında açıklama yaptı.

Akiş Kadıköy'deki projesi için Promech Mekanik Elektrik ile anlaştı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) mekanik ve elektrik tesisat işleri yüklenici sözleşmesi hakkında açıklama yaptı.

Ebrar Mekanik Tesisat İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ebrar Mekanik Tesisat İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Öner Öztürk tarafından 40 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Alğan Metal Çelik Mekanik Tesisat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alğan Metal Çelik Mekanik Tesisat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Ercan Alğan tarafından kuruldu. 

Ertaşsan İnşaat Elektrik Havalandırma Mekanik Sıhhi Tesisat İzolasyon Mobilya San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Ertaşsan İnşaat Elektrik Havalandırma Mekanik Sıhhi Tesisat İzolasyon Mobilya San.Tic.Ltd.Şti. Seda Toper 20 bin TL sermaye ile bugün tarafından kuruldu. 

 Enc Mekanik Tesisat İnşaat adres  Haberi

 Enc Mekanik Tesisat İnşaat adres 

Enc Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkerim Ekinci tarafından kuruldu.

Enc Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
SIHHİ VE ISI TESİSATI MALZEME VE CİHAZLARI a. Ülke çapında tesis edilmekte olan doğalgaz şebekelerinden ev, apartman, işyeri ve sınai vesair tesislere doğalgaz hatları çekmek, doğalgaz veya diğer yakıtlarla çalışan brülör, kalorifer kazanları, kat kaloriferleri tesis etmek, doğalgaz ile çalışan diğer konut, işyeri ve sanayi gereçlerinin tesisat, montaj ve bakımı, onarım işlerini yapmak,bu hizmet ve montajlar için gerekli araç gereç. makine ve yedek parça, her türlü alet ve edevatları almak, satmak, ithal ve ihraç etmek, mümessillik ve komisyonculuğunu yapmak. b. Elektrik, katı yakıt, likit petrol gazı vesair...