Enflasyonla Mücadele Programı 2018

Enflasyonla Mücadele Programı 2018

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak tarafından açıklanana Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na gayrimenkul sektörünün dev isimlerden destek geldi....

Mobilya ve beyaz eşyalarda KDV ve ÖTV indirimi 30 Haziran'da bitiyor!

Enflasyonla mücadele kapsamında mobilya ve beyaz eşyalarda başlatılan ÖTV ve KDV indirimleri 30 Haziran'da bitiyor. Sektör temsilcileri fırsattan yararlanmaları için vatandaşlara çağrıda bulundu.

Enflasyonla Topyekün Mücadele bu yıl da devam edecek!

2018’de başlatılan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na markalar bu yıl da devam edecek. İndirimler yüzde 10’dan başlayacak.

Vadikent Konutları’nda yüzde 25 indirim fırsatı!

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan Enflasyon ile Topyekün Mücadele Programı'na destek verdiğini açıklayan Komyapı, 30 Kasım tarihine kadar Vadikent Konutları'nda yüzde 25 indirim uygulayacağını ifade etti.

Makyol Yaşam'dan Enflasyonla Mücadele indirimine ek yüzde 10 indirim!

Makyol Yaşam’daki son 60 daire için hemen teslim imkanıyla peşin ödemelerde yüzde 10 Enflasyonla Topyekun Mücadele indiriminin yanı sıra yüzde 10 ek indirim ya da “yüzde 0 faiz, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade” imkanı sunuluyor...

Yüksek faizi tuş edecek finansman modeli: Sat-geri kirala!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Gürbüz, yüksek faiz ve yüksek enflasyonla mücadele için bu döneme uygun silahların kullanılması gerektiğini dile getirdi. Gürbüz, yüksek faizi tuş edecek finansman modeli önerisinde bulundu. 

Nuh Çimento'dan yüzde 10 indirim! 

Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'na destek verecek olan Nuh Çimento Sanayi, çimento ürünlerinde yüzde 10 indirim yapacak...

FuzulEv'den enflasyonla mücadeleye tam destek!

FuzulEv, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı kapsamında insanların ev sahibi olabilmeleri için faizsiz yüzde 15 indirim kampanyası başlattı...

Eminevim'den Enflasyonla mücadeleye tam destek!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı”na Eminevim de destek verdi...

İnşaat sektörü 2019'dan umutlu!

İnşaat sektörü temsilcileri 2019'a umutla bakıyor. Enflasyonla mücadele programı ve ekonomik reformlar temsilcileri heyecanlandırdı.

Kirada TL'ye dönme kararı sektörü sevindirdi!

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nın piyasayı rahatlattığını dile getiren Penti’nin patronu Kariyo, “Devlet bu adımla vatandaşa arkandayım, korkma“ diye açıklama yaptı. 

Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyasına Ender İnşaat'tan destek!

Ender İnşaat, hükümetin başlattığı “Enflasyonla Topyekün Mücadele”  kampanyasına “İnciyaka Ankara” projesiyle destek verdiğini açıkladı. 

Enflasyonla Mücadele Programı'na gayrimenkul sektöründen destek!

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak tarafından açıklanana Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na gayrimenkul sektörünün dev isimlerden destek geldi....

Finansevim'den Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na destek!

Finansevim Genel Müdürü Kolo, "Asgari yüzde 10 olarak belirlenen oranın da üzerine çıkarak elimizden gelen her türlü özveriyi gösterip katılım bedelimizde yüzde 20'lik bir indirim sağlayarak biz de hükümetimizin yaptığı 3 aylık çağrıya destekte bulunduk" dedi...

Enflasyonla Mücadele Programı 2018

Enflasyonla Mücadele Programı 2018 Enflasyonla Mücadele Programı 2018

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 9 Ekim 2018 Salı günü, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen toplantıda Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'nı açıkladı.

Son dönemde kurda meydana gelen spekülatif artışlar sonucu fiyatlamalarda yaşanan yukarı yönlü gidiş, yüksek enflasyona neden oldu. Gelinen durum, sadece kamu kurumları ya da bakanlıkların mücadelesinin ötesinde, Enflasyonla Topyekun Mücadele ihtiyacını doğurdu. 

Program, Türkiye’nin enflasyonla mücadelesinde başarıya ulaşması için kamu öncülüğünde başlatıldı. Programa özel sektörün de destek vermesi bekleniyor.

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na katkı sağlamak isteyen tüm firmalardan beklenti, ürün ve hizmetlerde yıl sonuna kadar yüzde 10 asgari indirim taahhüdü vermeleri. Programa gayrimenkul sektörünün dev isimlerinden destek geldi. 

Eroğlu Holding, Sur Yapı, Sinpaş GYO ve Torunlar GYO tarafından desteklenen programa ilerleyen dönemlerde verilen desteğin artması bekleniyor. 

1- Eroğlu indirim oranını yüzde...