06 / 12 / 2022

Enpark Beytepe Ankara ne zaman teslim

Enpark Beytepe Ankara ne zaman teslim

Enpark Beytepe Ankara Projesi kapsamında fiyatlar 915 bin TL'den başlıyor. Enpark Beytepe Ankara Projesi'nde konutlar 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salondan oluşuyor.

Enpark Beytepe Evleri!

Enpark Beytepe Evleri adres bilgisi ve telefon numarası şöyle: Beytepe Mah. Küme Evleri No : 267 Çankaya / Ankara - Satış ofisi irtibat numarası: 444 3 285

Enpark Beytepe fiyat listesi!

Enpark Beytepe fiyat listesi kapsamında dairelerin fiyatları 840 bin liradan başlangıç gösteriyor. Enpark Beytepe Evleri Ankara'da yer alan konutların 30 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor

Ankara'da Vergi Dairesi'nden satılık 4+1 konut! Başkentte ev sahibi olma fırsatı! 

Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı, Ankara ili, Çankaya ilçesi, Beytepe Köyü'nde yer alan 4+1 konutu satıyor. İşte fiyatı ve merak edilen detaylar...

Ankara Beypazarı'nda ahşap ev ve arsası satılıyor! Ev alacaklar hemen bakın!

Ankara ili Beypazarı Belediye Başkanlığı, Ankara ili, Beypazarı ilçesi, Beytepe Mahallesi'nde yer alan ahşap ev ile arsasını satıyor. İşte fiyatı ve tüm ayrıntılar...

Ankara Beytepe'de inşaat alan artırımı İmar Komisyonu'nda onaylandı!

Başkent Ankara'da bulunan Beytepe Lodumlu’daki arsanın inşaat hakkının yükseltilmesine yönelik teklif Büyükşehir Belediye Meclisi İmar Komisyonu’nda oy çoğunluğu ile kabul edildi.

Duru Beytepe'de yaşam başladı!

Başkent Ankara'da hayata geçirilen Duru Beytepe projesinde yaşam başladı. Projede toplam 484 adet konut bulunuyor.

Beytepe 1923 satışa çıkıyor! Yeni proje!

Ankara İli, Çankaya İlçesi, Lodumlu Mahallesi’nde hayata geçirilen Beytepe 1923 projesi satışa çıkıyor.

Ankara'daki dev arazi Türkiye Verimlilik Vakfı'na devredildi!

Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Ankara Beytepe Mahallesi’nde yer alan 35 bin metrekarelik arazi için nazım imar planı değişikliği yaptı. Arazi, Türkiye Verimlilik Vakfı'na devredildi.

Ankara Devlet Konservatuvarı Beytepe'ye taşındı!

Ankara Devlet Konservatuvarı, Hacettepe Üniversitesinin (HÜ) Beytepe'deki kampüsüne taşındı. Konservatuvar 50 bin metrekare üzerinde kurulan yeni binasında eğitim veriyor. 

Duru Beytepe'den Alpler'e yolculuk!

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında hayata geçen DURU Beytepe projesi mutluluğu “kALP”LER’E taşıyor...

Duru Beytepe'de teslimler 2020'de!

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında hayata geçen Duru Beytepe projesinde teslimlerin 2020 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. Ankara’nın gelişen bölgesinde ve en yeşil projesi olan proje ev sahiplerini bekliyor.

Duru Beytepe'den daire alana Alpler'de kayak tatili hediye!

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında inşa edilen DURU Beytepe projesi mutluluğu “KALP”LER’E taşıyor.

Duru Beytepe'nin kaba inşaatı tamamlandı!

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında hayata geçen Duru Beytepe projesinde betonarme imalatların sonuna gelindi...

Duru Beytepe'de yaz kampanyası!

Ankara’nın kalbinde hayata geçen, doğa ve aile konsepti ile yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çeken DURU Beytepe, yaz kampanyası ile içinizi ısıtacak.

Duru Beytepe'de dünya saati etkinliği!

Ankara’nın en yeşil projesi olarak hayata geçen Duru Beytepe’de iklim değişikliğine dikkat çekmek için ışıklar kapanacak.

Enpark Beytepe Ankara ne zaman teslim Haberi

Enpark Beytepe Ankara ne zaman teslim

Enpark Beytepe projesi, Ankara'da hayata geçiriliyor. Enpark Beytepe Ankara Projesi, Özül İnşaat, Kocamanlar Alüminyum, Demay Mimarlık, Adil Kılıçlar, Şekerler Market tarafından inşa ediliyor. 


Enpark Beytepe Ankara Projesi satış fiyatları 915 bin TL'den başlıyor. Enpark Beytepe Ankara Projesi kapsamında 186 konut yer alıyor. 


Enpark Beytepe Ankara Projesi kapsamında 3 blok yer alıyor. Enpark Beytepe Ankara Projesi'nin toplam inşaat alanı 22 bin 334 metrekare. 


Enpark Beytepe Ankara Projesi teslim tarihi 30 ay sonra olarak belirlendi. Enpark Beytepe Ankara Projesi satılık daireleri 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salondan oluşuyor. 


Enpark Beytepe Ankara Projesi kapsamında Türk hamamı, cafe, voleybol sahası, mini futbol sahası, koşu parkuru, yüzme havuzu, tenis kortu ve fitness center bulunuyor. 


Enpark Beytepe Ankara Projesi iletişim

Telefon: 444 3 285

Web adresi: